Rozstania - przejrzyj jej gierki

Jeśli kobieta odchodzi, to na ogół nie dlatego, że ma ciebie już całkiem dość, ale żebyś zobaczył, jak ci bez niej źle.

zazdrość, związek

Rozstaliście się w złości, obwiniając siebie nawzajem. Tobie ambicja nie pozwoliła wykonać żadnego gestu w jej stronę, ale jest ci przykro. Być może jednak nie wszystko stracone. Wystarczy, że raz się pokażesz publicznie z inną kobietą, w ośmiu przypadkach na dziesięć twoja była dziewczyna natychmiast zapragnie mieć cię z powrotem. Pewnie nie powie ci tego wprost, ale istnieje pewien typowy zestaw zachowań, które niezbicie o tym świadczą.

REKLAMA

A oto one:

  • Od pewnego czasu spotykasz ją zupełnie przypadkowo na ulicy. Zazwyczaj wygląda na bardzo czymś zaabsorbowaną i się spieszy. To chyba jasne, że to nie przypadek!
  • Utrzymuje dziwnie zażyłe kontakty z twoimi przyjaciółmi, od których wcześniej usiłowała cię odseparować. Chodzi jej o to, żeby mieć najświeższe wiadomości na twój temat.
  • Prosi cię o spotkanie, na którym radzi się, co ma począć z tajemniczym wielbicielem, który po prostu oszalał na jej punkcie. Akurat! Chce wzbudzić w tobie zazdrość.
  • Kompletnie zmieniła styl ubierania się. Zamiast nieodłącznych bojówek i ciężkich butów, nosi teraz sukienki i szpilki. I maluje się. No tak. Teraz próbuje uwodzić. Rychło w czas.
  • Wypytuje troskliwie o zdrowie twojej matki, którą wcześniej nazywała „toksyczną mamuśką”, a nawet załatwia dla niej jakieś lekarstwa. Ma nadzieję, że jedyna kobieta, z której zdaniem się liczysz, szepnie ci o niej dobre słowo.
  • Nieustannie poszukuje jakichś swoich książek czy płyt, które podobno zostały u ciebie. Tak, jakbyś nie wiedział, że wszystko skrupulatnie pozbierała, zanim się wyprowadziła.
  • Utyła. To bardzo charakterystyczny objaw. Większość kobiet lubi zajadać smutki słodyczami.
  • Twierdzi, że chce, abyście pozostali przyjaciółmi. Dzwoni, kumpelsko pytając, co słychać, doradza, wspomina stare czasy. Trzyma rękę na pulsie, ot co. I dba, żebyś o niej nie zapomniał.

Przeczytaj też: Anatomia złamanego serca

REKLAMA