[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Romans w pracy: tak czy nie?

Jasne, że możesz się umawiać z koleżankami z pracy. Tylko przestrzegaj pewnych zasad. 

romans w pracy fot. Shutterstock
Wkońcu ludzie najczęściej poznają się właśnie w pracy. Ale nie rób z tego widowiska.

1. Przywróć klimat

Kobiety są bardziej skłonne do wyrzutów sumienia po nocnej przygodzie z kolegą z pracy, szczególnie, jeżeli podejrzewają, że ten pierwszy raz może być ostatni. Gdy spotkacie się następnego dnia w pracy, przywróć swojski klimat jakimś waszym biurowym żartem. Zawsze mieliście ze sobą dobry kontakt? Pokaż, że to się nie zmieniło.

2. Plotki

Wielu z nas nie ma ochoty być przedmiotem biurowych plotek. Z drugiej strony 66% romansujących par w początkowej fazie w ogóle przestaje kontrolować swoje zachowanie. Najlepiej po prostu nie robić z tego specjalnej tajemnicy, ale też nie opowiadać wszystkim dookoła, jak wam wspaniale w łóżku.

3. Ale nie zapomnij o pracy

Szefowie nie dlatego nie lubią romansów w pracy, że są przeciwko ludzkiemu szczęściu. Boją się po prostu, że ucierpi na tym efektywność. Dlatego bezpieczniej będzie, jeżeli wyznaczycie sobie spotkania – 20 minut przy porannej kawie, a potem podczas lunchu. Nie więcej. Wtedy nikt się nie przyczepi.

4. A jak się nie uda?

Tylko jedna trzecia biurowych romansów przeradza się w coś trwalszego. Niestety, jeżeli to Ty inicjujesz zerwanie, wasi koledzy i koleżanki wezmą z pewnością stronę Twojej eks. Jeżeli między Wami się nie układa, zarezerwuj dyskusję na godziny po 17.00. Wciąganie innych w wasze problemy jest żenujące i niepoważne. Staraj się załatwić to jak facet z klasą.

Z ankiety MH wiemy, że:

  • 95% pytanych flirtowało z koleżanką z pracy
  • 89% fantazjuje o kimś z pracy
  • 72% całowało się z kimś z pracy
  • 65% uprawiało seks z kimś z pracy
  • 59% umawiało się z kimś z pracy
  • 45% zerwało romans w pracy
  • 9% musiało zmienić pracę z powodu zerwania romansu
  • 8% twierdzi, że romans w pracy pomógł im w karierze 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij