[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Relacje z kobietami - wyczucie czasu to podstawa

Jak w grze, tak i w związku zasadniczą rolę odgrywa wybranie właściwego momentu na strategiczne posunięcia. Zbyt szybka lub spóźniona akcja może sknocić cały misternie skonstruowany plan. Oto 5 sytuacji, w których wyczucie czasu ma kluczowe znaczenie.

czas-, wyczucie czasu, uwodzenie Nie tylko punktualność jest ważna w relacjach z kobietami. Odpowiednie wyczucie czasu może zapewnić Ci dodatkowe punkty.
Nie działaj zbyt pochopnie, ale też nie zwlekaj w nieskończoność, bo ktoś inny sprzątnie Ci wygraną sprzed nosa. Kieruj się naszymi wskazówkami, a wygrasz wszystko:

Najlepsza pora na podryw

Najlepszy czas w klubie zaczyna się po godz. 23. O tej porze atmosfera jest już wystarczająco podgrzana. Nie czekaj więc za długo, bo przepuścisz swoją szansę. Rozejrzyj się dobrze. Jeśli dziewczyna, która Ci się podoba, jest zwrócona ciałem w Twoją stronę, nawet podczas rozmowy z kimś innym, to dobry znak. Jeżeli dodatkowo co najmniej dwa razy na Ciebie spojrzała, nie czekaj już dłużej, tylko zwyczajnie podejdź i powiedz coś miłego.

REKLAMA

Najlepsza pora, żeby ją pocałować

Nie podaje się piłki partnerowi na boisku, jeżeli nie ma się pewności, że on się tego spodziewa. Wasz pierwszy pocałunek też nie powinien nikogo zaskakiwać. Moment, w którym do niego dochodzi, jest zazwyczaj efektem końcowym szeregu niewerbalnych sygnałów, które wysyłacie sobie nawzajem. Zerknij na jej usta - jeśli są zaciśnięte, raczej nie jest to ten moment. Powinny być wilgotne i lekko rozchylone. Jej ciało zwrócone w Twoim kierunku, głowa lekko odchylona - tak! I gdy patrzy Ci w oczy.

Najlepszy czas na seks

Jeśli ona nie wstaje na piątą do fabryki, najprawdopodobniej poranek, po dobrym śnie, to jest ta pora, kiedy większość kobiet czuje się najszczęśliwsza, najbardziej zrelaksowana i ma największą ochotę na seks. Specjaliści podejrzewają, że fakt, że Ty poprzedniego wieczora wypiłeś parę piw, a ona nie - ma z tym jakiś związek. Poranny seks ma również takie zalety, że wtedy masz najwyższy poziom testosteronu, co oznacza, że reakcje chemiczne związane z erekcją zachodzą sprawniej.

Przeczytaj też: Zarządzanie czasem

Najlepsza pora, żeby ją przeprosić

Nie później niż następnego dnia po kłótni. Najlepiej, jeśli spokojnie pozwolisz swojej partnerce wylać wszystkie żale, a z usprawiedliwieniami odczekasz do następnego dnia, kiedy ona ochłonie. Wtedy jest szansa, że Twoje argumenty zostaną przyjęte i zrozumiane, a przeprosiny spełnią swoją rolę.

Najlepsza pora, żeby z nią zerwać

Dzień przed jej atrakcyjnym wyjazdem służbowym jest dobrą porą. Nieuchronne cierpienie zostanie stłumione faktem wyjazdu i koniecznością znalezienia się i tak w nowej sytuacji. Będzie też miała wsparcie koleżanek i kolegów z firmy.

MH 01/2006

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij