[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Rasa psa a charakter kobiety

Sam wygląd jej psa powie ci bardzo wiele o właścicielce.

pies, psychologia Już samo posiadanie psa sporo mówi o człowieku. Jeszcze więcej powie Ci wygląd czworonoga.
Właściciele psów są zdrowsi, lepiej radzą sobie ze stresem, a co najważniejsze mają więcej okazji do poznania nowych ludzi. Idąc na spacer do parku ze swoim psem, spotykasz zapewne mnóstwo interesujących właścicielek psów. Pies ułatwia nawiązanie kontaktu, bo psiarze zawsze mają przynajmniej jeden wspólny temat do rozmowy.

Żeby jednak do sprawy podejść metodycznie i nie tracić czasu na znajomości słabo rokujące, trzeba wiedzieć, z kim warto nawiązać kontakt. Psycholodzy twierdzą, że wybór psa rzadko kiedy jest przypadkowy i dlatego rzut oka na jej pupila może sporo powiedzieć o właścicielce.

REKLAMA

Dziewczyna z kundelkiem

To buntowniczka wśród właścicielek psów. Kundelek to wyraz pogardy dla mód i snobizmu. Dogadacie się, jeśli uważasz, że twoją mocną stroną jest charakter, a nie uroda. Taka potrafi właściwie ocenić twoją wartość i nie zwraca uwagi na pozory.

Pamiętaj tylko, że kobiety tego typu często mają radykalne poglądy. Możesz trafić na feministkę, wegetariankę lub działaczkę ruchu antyglobalistów.

Dziewczyna z pieskiem kieszonkowym

Rzadko spotykana w parkach i na skwerkach, ponieważ piesek jest przeznaczony głównie do noszenia na rękach, a do załatwiania się wystarczy mu doniczka.

Idealna partnerka, jeśli masz silny instynkt opiekuńczy. Piesek odzwierciedla osobowość pani, która też czuje się mała, słodka i wymaga nieustannej troski. Sam zobacz, że na komplementy pod adresem pieska reaguje tak, jakby były skierowane do niej.

Kupowanie psa: Jaka rasa jest idealna dla Ciebie?

Dziewczyna z psem szalenie rasowym

Niekiedy trudno odróżnić go od kundla. Pewną wskazówką może być szykowna obroża z dopiętą saszetką z adresem domowym oraz pogardliwy wyraz psiego pyska.

Dobrze rokuje, ale tylko w wypadku posiadania psa tej samej rasy. Jeżeli dziewczyna jest grzechu warta, radzimy inną strategię. Na spacerze zachwycaj się pieskiem, pytaj o rasę i adres hodowcy, następnie weź w pracy zaliczkę i kup szczeniaka tej rasy. To się musi udać!

Dziewczyna z psem obronnym

Kobieta, która potrafi ustawić takiego psa, ma imponującą siłę charakteru.

Może coś z tego wyniknąć, jeśli jesteś typem dominującym i autorytatywnym. Inaczej pies podporządkuje cię sobie albo zechce fizycznie usunąć cię z życia swojej pani. Ostrzegamy, że w tle może się czaić były narzeczony. Poznasz go po krótkiej fryzurze i łańcuchu na szyi.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij