[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Punkt G

Jest takie miejsce na ciele kobiety, którego poszukują wszyscy miłośnicy dostarczania rozkoszy płci pięknej. Wydaje się wręcz, że niektórzy są skłonni dać nagrodę za choćby strzępek informacji o nim. Jest niczym Święty Graal erotyki – dla jednych istnieje jedynie w opowieściach, inni zarzekają się, że obcowali z nim nie raz, nie dwa. Obrósł w niezliczoną ilość mitów i niesprawdzonych teorii. Tajemniczy, nieuchwytny i pożądany. Panowie – oto punkt G!

Punkt G fot. shutterstock.com
Najzabawniejsze w całej historii i histerii związanej z punktem G jest to, że przecież nie poszukujemy zaginionej eskadry samolotów na obszarze podobnym do Trójkąta Bermudzkiego. Ba! Do skutecznych badań empirycznych potrzebujemy jedynie partnerki (kwestia niezbędna), sprawnej dłoni (a właściwie dwóch palców) i odrobiny prywatności. Wszystko w zasięgu ręki przeciętnego Kowalskiego. Jak to więc możliwe, że wspomniany strategiczny punkt stał się nieuchwytny i enigmatyczny niczym poselskie deklaracje podatkowe? Zacznijmy od początku.

A był nim artykuł doktora ginekologii - Ernsta Gräfenberga – o roli cewki moczowej w orgazmie kobiety. Zdaniem naszego kochanego doktora, wewnątrz damskiej – bo niby jakiej innej? – pochwy znajduje się mały obszar, a właściwie punkt o powierzchni 1,5 cm na 2 cm, którego stymulacja jest w stanie doprowadzić każdą kobietę do ekstazy godnej rzeźby Berniniego. Początkowo nazywano go „Strefą Gräfenberga”, lecz szybko popularność zyskał sobie skrót „Punkt G”.

REKLAMA

Powstała więc koncepcja, nazwa i setki opowieści oraz teorii – przesławny punkt G zaczął żyć swoim życiem i na dobre zadomowił się w powszechnej świadomości. Życie jednak swoje a nauka swoje. Pomimo wielu prób stricte naukowego udowodnienia i kilku niezależnych od siebie badań, istnienia „przycisku rozkoszy” nie udało się potwierdzić. Dziś przeważa pogląd, że o ile punkt G istnieje, to raczej nie każda kobieta jest w niego wyposażona. I jak tu mówić o sprawiedliwości na świecie?

Ale jak to w takich przypadkach bywa – brak potwierdzenia nie oznacza negacji. Nic więc dziwnego, że pomimo braku twardych dowodów codziennie miliony entuzjastycznie nastawionych domowych odkrywców wyrusza na poszukiwania mitycznego miejsca. Przy mruczącej akceptacji swoich partnerek. Was również zachęcamy do poszukiwań, bo raz, że przyjemnie, a dwa, że pożytecznie – w końcu kto nie chciałby znać patentu na damski orgazm zawsze i wszędzie?

A jako że każdy poszukiwacz bez mapy to dupa wołowa nie poszukiwacz, wyposażymy Was w kilka przydanych wskazówek. Oto one:

  • Punkt G to zgrubienie lub mały wzgórek na przedniej ściance pochwy
  • Znajdziesz go (o ile istnieje) wsuwając do środka dwa palce – wskazujący i środkowy – na długość ok. 5 cm od wejścia pochwy
  • Pamiętaj, by Twoje dłonie były czyste a paznokcie dokładnie przycięte – każdy poszukiwacz winien zostawić w idealnym stanie eksplorowana krainę

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij