[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Psychologia kobiet: kiedy powiedzieć "kocham"?

Każda kobieta woli, abyś to Ty pierwszy powiedział jej, że ją kochasz. Z drugiej strony równie ważne jest, żeby usłyszeć to wyznanie we właściwym momencie.  

Wyznanie miłości
Podczas seksu

Eee, tak się często mówi i wszyscy wiedzą, że to nie ma większego znaczenia. Gdy ktoś krzyczy „O, Boże!”, to też przecież nie znaczy, że się właśnie nawrócił. Poza tym wiele kobiet jest przekonanych, że facet w tym momencie mówi do siebie, zachwycony swoim występem.   

Jesteście parą dwa miesiące

To dobry czas. Wyznanie robi wrażenie przemyślanego. I koniecznie jej to powiedz, zanim minie 6 miesięcy waszego bycia razem. W przeciwnym razie ona zacznie się zastanawiać, o co właściwie chodzi w tej relacji i czy przypadkiem nie traci z Tobą czasu.  

Trzecia randka

Za wcześnie na wyznania. Żadna kobieta nie uwierzy, że tak szybko się w niej zakochałeś. No, może troszeczkę uwierzy, ale rozsądek jej podpowie, że raczej chodzi o seks.  

Wspólny poranek

Zwłaszcza jeden z pierwszych – to idealny moment. W końcu już poszła z Tobą do łóżka, więc wiadomo, że nie mówisz tego instrumentalnie. Ona myśli: „Wyglądam okropnie, bez makijażu, potargana, lekko spuchnięta, a on mówi że kocha. To musi być szczere”. To najfajniejsza rzecz, jaką kobieta chce usłyszeć w taki poranek.  

W trakcie kłótni

To jest fajny moment. To tak jakbyś jej powiedział: „Kocham Cię bez względu na wszystko” (w domyśle – mimo to, że jesteś wredną zołzą, która się czepia o wszystko). A potem oczywiście następuje fantastyczny seks. Pod warunkiem że nie jest to kłótnia spowodowana Twoją zdradą. Bo wtedy takim „Kocham Cię” się nie wykręcisz, tylko sprawisz, że ulegnie dewaluacji.

REKLAMA
  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij