REKLAMA

Psychologia kobiet: kiedy powiedzieć "kocham"?

Każda kobieta woli, abyś to Ty pierwszy powiedział jej, że ją kochasz. Z drugiej strony równie ważne jest, żeby usłyszeć to wyznanie we właściwym momencie.  

Wyznanie miłości shutterstock.com
Podczas seksu

REKLAMA

Eee, tak się często mówi i wszyscy wiedzą, że to nie ma większego znaczenia. Gdy ktoś krzyczy „O, Boże!”, to też przecież nie znaczy, że się właśnie nawrócił. Poza tym wiele kobiet jest przekonanych, że facet w tym momencie mówi do siebie, zachwycony swoim występem.   

Jesteście parą dwa miesiące

To dobry czas. Wyznanie robi wrażenie przemyślanego. I koniecznie jej to powiedz, zanim minie 6 miesięcy waszego bycia razem. W przeciwnym razie ona zacznie się zastanawiać, o co właściwie chodzi w tej relacji i czy przypadkiem nie traci z Tobą czasu.  

Trzecia randka

Za wcześnie na wyznania. Żadna kobieta nie uwierzy, że tak szybko się w niej zakochałeś. No, może troszeczkę uwierzy, ale rozsądek jej podpowie, że raczej chodzi o seks.  

Wspólny poranek

Zwłaszcza jeden z pierwszych – to idealny moment. W końcu już poszła z Tobą do łóżka, więc wiadomo, że nie mówisz tego instrumentalnie. Ona myśli: „Wyglądam okropnie, bez makijażu, potargana, lekko spuchnięta, a on mówi że kocha. To musi być szczere”. To najfajniejsza rzecz, jaką kobieta chce usłyszeć w taki poranek.  

W trakcie kłótni

To jest fajny moment. To tak jakbyś jej powiedział: „Kocham Cię bez względu na wszystko” (w domyśle – mimo to, że jesteś wredną zołzą, która się czepia o wszystko). A potem oczywiście następuje fantastyczny seks. Pod warunkiem że nie jest to kłótnia spowodowana Twoją zdradą. Bo wtedy takim „Kocham Cię” się nie wykręcisz, tylko sprawisz, że ulegnie dewaluacji.

  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA