Prezerwatywy: do wyboru, do koloru

Nie jesteś w stałym związku? Twoim obowiązkowym, trzecim partnerem w bezpiecznym seksie musi być prezerwatywa. Na szczęście jest w czym wybierać i obowiązek uczynić całkiem przyjemnym trójkącikiem. Zobacz, po co warto sięgnąć i co możecie razem zdziałać.

prezerwatywy Serosensa, shutterstock.com
fot. Serosensa, shutterstock.com

1. Prezerwatywy prążkowane - Unimil Xtra Pleasure

REKLAMA

Są prążkowane, co intensyfikuje jej doznania. W przeprowadzonej przez redakcję anonimowej ankiecie część kobiet przyznawała, że te prążkowane są przyjemniejsze.

Były też takie, które mówiły, że nie czują różnicy, ale skoro nie przepłacasz, to co szkodzi spróbować?

Cena: 8,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Plesuremax Warming

2. Cienkie prezerwatywy - Durex Fetherlite Ultima

Najcieńsze z najcieńszych (o ok. 20% od standardowych). Ich ścianki mają tylko 50 mikronów grubości, dzięki czemu czujesz wszystko tak, jakby jej (prezerwatywy) nie było.

Specjalnie zaprojektowany czubek dodatkowo potęguje doznania.

Cena: 9,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Unimil 003 Contact

3. Prezerwatywy opóźniające wytrysk - Durex Performa

Są dosyć grube i mają w środku substancję o łagodnym działaniu znieczulającym. Dzięki temu możesz „w boju” wytrwać dłużej.

Jeżeli nie masz problemu z przedwczesnym wytryskiem, raczej z nich nie korzystaj, bo odbierzesz sobie trochę doznań. W końcu nie o to chodzi, żeby nic nie czuć.

Cena: 8,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Pepino Long Action, Unimil MaxLove

4. Prezerwatywy dla alergików - Unimil SKYN

Około 8% ludzi jest uczulonych na lateks. Takie osoby po nałożeniu lateksowej prezerwatywy czują swędzenie i zaczerwienienie skóry, co zdecydowanie zmniejsza przyjemność.

Dla nich właśnie są prezerwatywy SKYN, które nie zawierają lateksu. Dodatkowo są bardzo cienkie i dokonale „przenoszą” doznania.

Cena: 8,80 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Real Feel

5. Prezerwatywy przylegające - Durex Close Fit

No dobra, Ciebie to pewnie nie dotyczy, ale jednak są wśród nas tacy, dla których standardowe kondomy są troszkę za luźne.

Durex Close Fit jest właśnie dla nich. Jest węższy, dzięki czemu ściślej opina ich największy skarb i nie zsuwa się w najmniej odpowiednim momencie. Szerokość: 49 mm.

Cena: 8,70 zł (3 szt.)

Alternatywa. RFSU Mamba

6. Prezerwatywy XXL - VIVA BLACK XXL

Nie dość, że szersze od standardowych, dzięki czemu nie uciskają tych hojnie obdarzonych przez naturę, to jeszcze w wyszczuplającym, czarnym kolorze, żeby nie przestraszyć partnerki. Nawilżane.

Mają 55 mm szerokości. Długość klasyczna, bo nie o długość tu chodzi, lecz o szerokość.

Cena: 4,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Comfort XL

MH 04/11

REKLAMA