[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Prezerwatywy: do wyboru, do koloru

Nie jesteś w stałym związku? Twoim obowiązkowym, trzecim partnerem w bezpiecznym seksie musi być prezerwatywa. Na szczęście jest w czym wybierać i obowiązek uczynić całkiem przyjemnym trójkącikiem. Zobacz, po co warto sięgnąć i co możecie razem zdziałać.

prezerwatywy fot. Serosensa, shutterstock.com
1. Prezerwatywy prążkowane - Unimil Xtra Pleasure

Są prążkowane, co intensyfikuje jej doznania. W przeprowadzonej przez redakcję anonimowej ankiecie część kobiet przyznawała, że te prążkowane są przyjemniejsze.

Były też takie, które mówiły, że nie czują różnicy, ale skoro nie przepłacasz, to co szkodzi spróbować?

Cena: 8,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Plesuremax Warming

REKLAMA

2. Cienkie prezerwatywy - Durex Fetherlite Ultima

Najcieńsze z najcieńszych (o ok. 20% od standardowych). Ich ścianki mają tylko 50 mikronów grubości, dzięki czemu czujesz wszystko tak, jakby jej (prezerwatywy) nie było.

Specjalnie zaprojektowany czubek dodatkowo potęguje doznania.

Cena: 9,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Unimil 003 Contact

3. Prezerwatywy opóźniające wytrysk - Durex Performa

Są dosyć grube i mają w środku substancję o łagodnym działaniu znieczulającym. Dzięki temu możesz „w boju” wytrwać dłużej.

Jeżeli nie masz problemu z przedwczesnym wytryskiem, raczej z nich nie korzystaj, bo odbierzesz sobie trochę doznań. W końcu nie o to chodzi, żeby nic nie czuć.

Cena: 8,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Pepino Long Action, Unimil MaxLove

4. Prezerwatywy dla alergików - Unimil SKYN

Około 8% ludzi jest uczulonych na lateks. Takie osoby po nałożeniu lateksowej prezerwatywy czują swędzenie i zaczerwienienie skóry, co zdecydowanie zmniejsza przyjemność.

Dla nich właśnie są prezerwatywy SKYN, które nie zawierają lateksu. Dodatkowo są bardzo cienkie i dokonale „przenoszą” doznania.

Cena: 8,80 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Real Feel

5. Prezerwatywy przylegające - Durex Close Fit

No dobra, Ciebie to pewnie nie dotyczy, ale jednak są wśród nas tacy, dla których standardowe kondomy są troszkę za luźne.

Durex Close Fit jest właśnie dla nich. Jest węższy, dzięki czemu ściślej opina ich największy skarb i nie zsuwa się w najmniej odpowiednim momencie. Szerokość: 49 mm.

Cena: 8,70 zł (3 szt.)

Alternatywa. RFSU Mamba

6. Prezerwatywy XXL - VIVA BLACK XXL

Nie dość, że szersze od standardowych, dzięki czemu nie uciskają tych hojnie obdarzonych przez naturę, to jeszcze w wyszczuplającym, czarnym kolorze, żeby nie przestraszyć partnerki. Nawilżane.

Mają 55 mm szerokości. Długość klasyczna, bo nie o długość tu chodzi, lecz o szerokość.

Cena: 4,50 zł (3 szt.)

Alternatywa. Durex Comfort XL

MH 04/11

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij