[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Pozycje seksualne: stymulacja łechtaczki

Gdybyśmy mogli przeprowadzić seksualną ankietę wśród łechtaczek, te pozycje zdecydowanie znalazłyby się wśród najwyżej notowanych. Stawiamy również orzechy przeciw dolarom, że to samo myślą ich właścicielki. Oto pozycje, w których główną rolę odgrywa Panna Clitoris.

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
Od razu zaznaczamy - nie mamy nic przeciwko Kamasutrze. Ba! Uważamy nawet, że jest to obowiązkowa lektura dla każdego samca, chcącego chełpić się przydomkiem dobrego kochanka. Niemniej jednak odnosimy wrażenie, że ilość układów w seksualnej biblii jest zawyżona - niektóre różnią się od siebie co najwyżej oświetleniem w sypialni. My wybraliśmy dla Ciebie takie, które rzeczywiście robią różnicę. 

1. Pozycja tylna odwrócona

W tym układzie poddajemy lekkiemu tuningowi starą, sprawdzoną klasykę. Ułóż się wygodnie na łóżku i pozwól swojej partnerce dosiąść Cię, lecz tym razem tyłem. I teraz najważniejsze - zegnij nogę w kolanie tak, by podczas ruchów frykcyjnych ona mogła ocierać się o Twoje udo (jak tam Twoje przysiady ze sztangą?). To pozwoli na intensywną stymulację łechtaczki. Owszem, możesz być tak wspaniałym kochankiem, że nawet Twoje udo wprawi ją w spazmy rozkoszy.

Zalety: Dla Ciebie - piękny widok, dla niej - możliwość kontrolowania rytmu, tempa, kąta penetracji i, co najważniejsze, pewny orgazm. 

Wady: No cóż, nie będziesz mógł patrzeć swojej kochance głęboko w oczy i nie wyczytasz z nich uwielbienia dla Twoich łóżkowych umiejętności, ale za to możesz pieścić jej pośladki i dać jej klapsa - nie obrazi się.

Patent MH: Obiło nam się o uszy, że jeśli to samo udo posmarujesz lubrykantem, spotęgujesz doznania partnerki. Warto chociaż spróbować.

Przeczytaj również o pozycjach umożliwiających głęboką penetrację.

REKLAMA

REKLAMA

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
2. Pchnięcie słonia

Wiadomo, wolałbyś pewnie "pchnięcie tygrysa" lub "atak smoka", ale przyjął się słoń i nic na to nie poradzimy. Poza tym nikt nie każe Ci szeptać jej do ucha nazewnictwa wszystkich pozycji, które goszczą w Waszej sypialni (kowbojka ją zachęci, ale gofrownica może sugerować zbyt rozbudzoną kreatywność w kwestii nowatorskiego wykorzystywanie sprzętów domowych). Ale do rzeczy - Twoja partnerka kładzie się na brzuchu z lekko rozchylonymi nogami, a Ty na niej. Proste. 

Zalety: Penetracja będzie głęboka a łechtaczka nie poczuje się pominięta - układ doskonały. I nie zmieni tego najdziwniejsza nazwa.

Wady: Nie twórzmy problemów, okej?

Patent MH:  Podłóż pod jej biodra poduszkę (lub dwie, trzy), by bardziej wyeksponować to, na czym za chwilę się skupisz. I nie bądź wstydliwym słoniem - szepcz jej do ucha i całuj jedną z najczulszych stref erogennych - kark i szyję. 

Sprawdź pozostałe pozycje w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

REKLAMA

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
3. Nożyce

Kamasutra określa tę pozycję jako jedną z najtrudniejszych, ale co to dla Czytelnika MH, który w swoim seksualnym portfolio ma taczkę czy małpkę. Jak się do tego zabrać? Ona rozchyla nogi, a Ty wsuwasz się pomiędzy nie, również z rozchylonymi nogami. Możecie podeprzeć się na dłoniach lub łokciach - będzie wygodniej. Nie jest to układ, w którym poszalejecie zbyt długo, ale każda chwila będzie warta wysiłku.

Zalety: Możesz dowolnie zmieniać kąt penetracji i stymulować łechtaczkę, co, jak powszechnie wiadomo(?), jest kluczem do jej orgazmu.

Wady: Męcząca i niezbyt komfortowa. 

Patent MH: Ile to już razy pisaliśmy, że widoczny sześciopak jest prawdziwym dowodem świetnej formy, no ile? Popracuj nad mięśniami brzucha - Twoja luba będzie miała przed oczami widok zachęcający do dalszej zabawy, a Ty będziesz w stanie solidnie podkręcić tempo. 

Sprawdź pozostałe pozycje w naszym leksykonie pozycji seksualnych.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij