[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Pozycje seksualne: samba

Były już amazonki, były kowbojki. Teraz czas na sambę, w której to Ty będziesz mógł wykazać się i kreatywnością, i kondycją. Zapraszamy do tańca.

Pozycje seksualne fot. shutterstock
Układ: Po tych wszystkich seksualnych przysiadach i jeźdźcach, które mają łączyć erotykę z fitnessem i podkreślać, jak bardzo wyzwolona jest współczesna kobieta, Twoja dziewczyna może mieć dość. Pozwól jej więc czasem odpocząć, zabierz się do roboty i zafunduj jej kilka orgazmów.
Jako 100% samiec alfa i dżentelmen w jednym, na pewno dasz z siebie wszystko. No dobra, czas na konkrety. Ona kładzie się na boku i podciąga nogi, tak, by razem z tułowiem tworzyły literę „L”. Plotka głosi, że jest to pozycja wyjątkowo popularna wśród kibiców pewnego warszawskiego klubu. Ale dosyć o piłce. Ty nie kładziesz się za nią, lecz klękasz przy jej pośladkach i rozpoczynasz penetrację. Pisząc "klękasz" nie mamy na myśli pozycji przyjmowanej w kościelnych ławach - odchyl się delikatnie do tyłu i oprzyj swoje cztery liter oraz uda na piętach. Uwierz nam, to nie jest niewygodne.

Zalety: łatwy dostęp do…wszystkiego. Możesz więc bez trudu zmieniać kąt i głębokość penetracji, stymulować jej łechtaczkę, pieścić dłońmi piersi lub dać klapsa – dla każdego coś się znajdzie. Jeśli to Twoja stała dziewczyna - sam wiesz najlepiej, co działa. Jeśli dopiero poznałeś ją w klubie - dowiesz się.

Wady: Eliminuje aktywność Twojej partnerki, ale to wyjaśniliśmy sobie na początku.

Patent MH: Możesz tu wrzucić szósty bieg. Nie oszczędzaj się.

Unikaj tej pozycji, gdy: Nie unikaj, stosuj jak najczęściej.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij