Pozycje seksualne: samba

Były już amazonki, były kowbojki. Teraz czas na sambę, w której to Ty będziesz mógł wykazać się i kreatywnością, i kondycją. Zapraszamy do tańca.

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock

Układ: Po tych wszystkich seksualnych przysiadach i jeźdźcach, które mają łączyć erotykę z fitnessem i podkreślać, jak bardzo wyzwolona jest współczesna kobieta, Twoja dziewczyna może mieć dość. Pozwól jej więc czasem odpocząć, zabierz się do roboty i zafunduj jej kilka orgazmów.
Jako 100% samiec alfa i dżentelmen w jednym, na pewno dasz z siebie wszystko. No dobra, czas na konkrety. Ona kładzie się na boku i podciąga nogi, tak, by razem z tułowiem tworzyły literę „L”. Plotka głosi, że jest to pozycja wyjątkowo popularna wśród kibiców pewnego warszawskiego klubu. Ale dosyć o piłce. Ty nie kładziesz się za nią, lecz klękasz przy jej pośladkach i rozpoczynasz penetrację. Pisząc "klękasz" nie mamy na myśli pozycji przyjmowanej w kościelnych ławach - odchyl się delikatnie do tyłu i oprzyj swoje cztery liter oraz uda na piętach. Uwierz nam, to nie jest niewygodne.

REKLAMA

Zalety: łatwy dostęp do…wszystkiego. Możesz więc bez trudu zmieniać kąt i głębokość penetracji, stymulować jej łechtaczkę, pieścić dłońmi piersi lub dać klapsa – dla każdego coś się znajdzie. Jeśli to Twoja stała dziewczyna - sam wiesz najlepiej, co działa. Jeśli dopiero poznałeś ją w klubie - dowiesz się.

Wady: Eliminuje aktywność Twojej partnerki, ale to wyjaśniliśmy sobie na początku.

Patent MH: Możesz tu wrzucić szósty bieg. Nie oszczędzaj się.

Unikaj tej pozycji, gdy: Nie unikaj, stosuj jak najczęściej.

REKLAMA