Pozycje seksualne: głębsza penetracja

Seks to nie tylko celebra delikatności i subtelności. To przede wszystkim świetna zabawa dorosłych ludzi i czasem ma być ostro, szybko i... głęboko. Sprawdź, które pozycje sprawiają, że termin "penetracja" nabiera nowej jakości. 

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

1. Na kolanach

REKLAMA

Nie, nie ona i nie z otwartymi ustami, choć rozumiemy Twoje pierwsze skojarzenie. Tym razem chodzi o Twoje kolana. Niezbędny będzie również rekwizyt w postaci krzesła lub fotela (oparcie wymagane), na którym wygodnie zasiądziesz. No, to tyle, jeśli chodzi o Twoją robotę.

Ona ma za zadanie usiąść na Tobie w taki sposób, by jej nogi znalazły się na Twoich ramionach lub torsie. Apelujemy do fetyszystów kobiecych stóp - bądźcie wytrwali. Twoja partnerka zmęczy się, spoci, ale gwarantujemy, że ta pozycja nie znalazła się w kategorii "głęboka penetracja" przez przypadek.

Patent MH: Kobieta jest w tej pozycji mocno odchylona, więc, by ułatwić jej koncentrację na najważniejszym - Tobie, zapewnij jej dłoniom możliwość oparcia, np. o stół.

REKLAMA

REKLAMA

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

2. Kowbojka

REKLAMA

Biedactwo - znów to ona będzie pracować w pocie czoła na Waszą wspólną rozkosz. W jaki sposób? Zaraz po tym, jak położysz się na łóżku, wybranka Twojego serca (lub innego narządu) powinna stanąć nad Tobą okrakiem i obniżyć pozycję ruchem przypominającym klasyczny, poczciwy przysiad. Jeśli do tej pory nie udało Ci się namówić partnerki na wspólny trening, ta pozycja może być Twoją kartą przetargową. Nie musisz dziękować.

Patent MH: Każdy mężczyzna powinien być czuły na niewieścią krzywdę, dlatego, gdy widzisz, że każdy kolejny przysiad - oprócz oczywistej przyjemności - wywołuje u niej coraz większe trudności, możesz bohatersko pomóc jej, podtrzymując jej uda rękami. Jej wdzięczność gwarantowana.

REKLAMA

Pozycje seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

3. Na pieska

REKLAMA

Tym razem to Ty weźmiesz los, i nie tylko, we własne ręce. Konfiguracja tak znana i powszechnie lubiana przez obie płci, że pozwolimy sobie ominąć szczegółowy opis. Dlaczego znalazła się w zacnym gronie pozycji pozwalających na głęboką penetrację? To proste - poproś swoją partnerkę (dla fanów BDSM: rozkaż), by położyła głowę na łóżku, a oboje zrozumiecie. Miłośnicy mocnych wrażeń nie będą narzekać.

Patent MH: Penetracja, nieważne jak głęboka, to jednak nie wszystko. Popularny "piesek" utrudnia stymulację jej łechtaczki, co dla większości kobiet zakończy się brakiem orgazmu. Pomóż jej osiągnąć szczyt, pieszcząc jej clitoris palcami lub po prostu odwdzięcz się zmieniając układ. 

REKLAMA

REKLAMA