[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Pozycje seksualne: głębsza penetracja

Seks to nie tylko celebra delikatności i subtelności. To przede wszystkim świetna zabawa dorosłych ludzi i czasem ma być ostro, szybko i... głęboko. Sprawdź, które pozycje sprawiają, że termin "penetracja" nabiera nowej jakości. 

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
1. Na kolanach

Nie, nie ona i nie z otwartymi ustami, choć rozumiemy Twoje pierwsze skojarzenie. Tym razem chodzi o Twoje kolana. Niezbędny będzie również rekwizyt w postaci krzesła lub fotela (oparcie wymagane), na którym wygodnie zasiądziesz. No, to tyle, jeśli chodzi o Twoją robotę.

Ona ma za zadanie usiąść na Tobie w taki sposób, by jej nogi znalazły się na Twoich ramionach lub torsie. Apelujemy do fetyszystów kobiecych stóp - bądźcie wytrwali. Twoja partnerka zmęczy się, spoci, ale gwarantujemy, że ta pozycja nie znalazła się w kategorii "głęboka penetracja" przez przypadek.

Patent MH: Kobieta jest w tej pozycji mocno odchylona, więc, by ułatwić jej koncentrację na najważniejszym - Tobie, zapewnij jej dłoniom możliwość oparcia, np. o stół.

REKLAMA

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
2. Kowbojka

Biedactwo - znów to ona będzie pracować w pocie czoła na Waszą wspólną rozkosz. W jaki sposób? Zaraz po tym, jak położysz się na łóżku, wybranka Twojego serca (lub innego narządu) powinna stanąć nad Tobą okrakiem i obniżyć pozycję ruchem przypominającym klasyczny, poczciwy przysiad. Jeśli do tej pory nie udało Ci się namówić partnerki na wspólny trening, ta pozycja może być Twoją kartą przetargową. Nie musisz dziękować.

Patent MH: Każdy mężczyzna powinien być czuły na niewieścią krzywdę, dlatego, gdy widzisz, że każdy kolejny przysiad - oprócz oczywistej przyjemności - wywołuje u niej coraz większe trudności, możesz bohatersko pomóc jej, podtrzymując jej uda rękami. Jej wdzięczność gwarantowana.

Pozycje seksualne fot. shutterstock.com
3. Na pieska

Tym razem to Ty weźmiesz los, i nie tylko, we własne ręce. Konfiguracja tak znana i powszechnie lubiana przez obie płci, że pozwolimy sobie ominąć szczegółowy opis. Dlaczego znalazła się w zacnym gronie pozycji pozwalających na głęboką penetrację? To proste - poproś swoją partnerkę (dla fanów BDSM: rozkaż), by położyła głowę na łóżku, a oboje zrozumiecie. Miłośnicy mocnych wrażeń nie będą narzekać.

Patent MH: Penetracja, nieważne jak głęboka, to jednak nie wszystko. Popularny "piesek" utrudnia stymulację jej łechtaczki, co dla większości kobiet zakończy się brakiem orgazmu. Pomóż jej osiągnąć szczyt, pieszcząc jej clitoris palcami lub po prostu odwdzięcz się zmieniając układ. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij