Poznaj dziewczynę przez internet: seks czy związek?

Jak znaleźć dziewczynę, żonę czy kochankę spośród milionów zarejestrowanych na różnych portalach? Samotność i testosteron zachęcają do randkowania. MH zachęca, byś najpierw wybrał odpowiedni serwis. Kręć nosem, dopiero gdy spróbujesz.   

kobieta, internet, randki, randki w sieci fot. Corbis
fot. Corbis

Zdeklarowany flirciarz czy ochotnik na męża nie może zapominać o podstawowych zasadach: 1. nigdy nie opowiadaj o byłych, bo ona pomyśli, że będzie kolejną; 2. nie mów o swoich życiowych dramatach; 3. kwestii pieniędzy nie ruszaj, tylko zapłać rachunek!; 4. żeby nie wiem jak między wami iskrzyło, nigdy nie idź do łóżka na pierwszej randce – seks na kolejnej masz w kieszeni.

REKLAMA

A jeśli chodzi o Twoją osobę online: Badania prowadzone na serwisach randkowych pokazują, że profile bez zdjęcia są pomijane. Cyknij ładną fotkę i czekaj na odzew.

1. Dla kogo: zapracowany

Strony: www.eDarling.pl lub www.sympatia.pl

Cena: od 19,90 zł / mies.

Cel: żyć razem

Co wyróżnia: Sympatia i eDarling mają największą liczbę użytkowników, dlatego statystycznie szanse na znalezienie partnerki są spore. Typowy użytkownik ma około 30 lat, jest stabilny zawodowo. Szuka trwałego związku. Serwis eDarling ma test doboru partnerskiego, a Sympatia zaawansowaną wyszukiwarkę.

2. Dla kogo: idealista

Strona: www.przeznaczeni.pl

Cena: 99 zł / rok lub 149,90 zł bez limitu

Cel: żyć w duchu

Co wyróżnia: Tu spotykają się ludzie, dla których ważne są wartości chrześcijańskie. Nie myślą o przelotnych znajomościach, ale o małżeństwie z 3 dzieci. Randkowicze mają powyżej 28 lat i wyższe wykształcenie. Portal organizuje imprezy w realu: grupy spotykają się nie tylko w kościele, ale na kręglach czy w dyskotece.

3. Dla kogo: sportsman

Strona: www.sportrandka.pl

Cena: bez opłat

Cel: żyć w biegu

Co wyróżnia: Nieraz zdarzało się, że już witałeś się ze swoją gąską, czułeś, że to miłość, gdy z czasem okazywało się, iż najbardziej przeszkadza jej to, co Ty wprost kochasz: sport! Tu spotkasz kobiety, które tak jak Ty wolny czas spędzają w biegu lub na siłowni, a na półkach w sklepie szukają suplementów. 

4. Dla kogo: tata

Strona: www.zakochanyrodzic.pl

Cena: od 29 zł / 3 mies.

Cel: żyć w rodzinie

Co wyróżnia: Dziecko zmienia życie na zawsze. Najlepiej wiedzą to rodzice, którzy wychowują w pojedynkę. Ten portal istnieje od ponad pół roku, a już ma 50 tys. użytkowników. Tu spotykają się ludzie, którzy mają dzieci lub tacy, którzy chcą się z nimi spotykać . Mają zwykle od 25 do 35 lat i ukończone studia. 

5. Dla kogo: flirciarz

Strona: www.szybkierandki.net

Cena: od 37 do 49 zł / randkę

Cel: żyć na luzie

Co wyróżnia: Przygoda zaczyna się w internecie, a kończy na randce w realu. W odpowiednim momencie spotykasz się z innymi randkowiczami. Masz kilka minut na zadanie odpowiednich pytań kilkunastu kobietom. Potem wybieraj! Kontakty do siebie dostają tylko Ci, którzy wzajemnie się sobą zainteresują. 

MH 02/2012

REKLAMA