[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Poznaj dziewczynę przez internet: seks czy związek?

Jak znaleźć dziewczynę, żonę czy kochankę spośród milionów zarejestrowanych na różnych portalach? Samotność i testosteron zachęcają do randkowania. MH zachęca, byś najpierw wybrał odpowiedni serwis. Kręć nosem, dopiero gdy spróbujesz.   

kobieta, internet, randki, randki w sieci fot. Corbis
Zdeklarowany flirciarz czy ochotnik na męża nie może zapominać o podstawowych zasadach: 1. nigdy nie opowiadaj o byłych, bo ona pomyśli, że będzie kolejną; 2. nie mów o swoich życiowych dramatach; 3. kwestii pieniędzy nie ruszaj, tylko zapłać rachunek!; 4. żeby nie wiem jak między wami iskrzyło, nigdy nie idź do łóżka na pierwszej randce – seks na kolejnej masz w kieszeni.

A jeśli chodzi o Twoją osobę online: Badania prowadzone na serwisach randkowych pokazują, że profile bez zdjęcia są pomijane. Cyknij ładną fotkę i czekaj na odzew.

REKLAMA

1. Dla kogo: zapracowany

Strony: www.eDarling.pl lub www.sympatia.pl

Cena: od 19,90 zł / mies.

Cel: żyć razem

Co wyróżnia: Sympatia i eDarling mają największą liczbę użytkowników, dlatego statystycznie szanse na znalezienie partnerki są spore. Typowy użytkownik ma około 30 lat, jest stabilny zawodowo. Szuka trwałego związku. Serwis eDarling ma test doboru partnerskiego, a Sympatia zaawansowaną wyszukiwarkę.

2. Dla kogo: idealista

Strona: www.przeznaczeni.pl

Cena: 99 zł / rok lub 149,90 zł bez limitu

Cel: żyć w duchu

Co wyróżnia: Tu spotykają się ludzie, dla których ważne są wartości chrześcijańskie. Nie myślą o przelotnych znajomościach, ale o małżeństwie z 3 dzieci. Randkowicze mają powyżej 28 lat i wyższe wykształcenie. Portal organizuje imprezy w realu: grupy spotykają się nie tylko w kościele, ale na kręglach czy w dyskotece.

3. Dla kogo: sportsman

Strona: www.sportrandka.pl

Cena: bez opłat

Cel: żyć w biegu

Co wyróżnia: Nieraz zdarzało się, że już witałeś się ze swoją gąską, czułeś, że to miłość, gdy z czasem okazywało się, iż najbardziej przeszkadza jej to, co Ty wprost kochasz: sport! Tu spotkasz kobiety, które tak jak Ty wolny czas spędzają w biegu lub na siłowni, a na półkach w sklepie szukają suplementów. 

4. Dla kogo: tata

Strona: www.zakochanyrodzic.pl

Cena: od 29 zł / 3 mies.

Cel: żyć w rodzinie

Co wyróżnia: Dziecko zmienia życie na zawsze. Najlepiej wiedzą to rodzice, którzy wychowują w pojedynkę. Ten portal istnieje od ponad pół roku, a już ma 50 tys. użytkowników. Tu spotykają się ludzie, którzy mają dzieci lub tacy, którzy chcą się z nimi spotykać . Mają zwykle od 25 do 35 lat i ukończone studia. 

5. Dla kogo: flirciarz

Strona: www.szybkierandki.net

Cena: od 37 do 49 zł / randkę

Cel: żyć na luzie

Co wyróżnia: Przygoda zaczyna się w internecie, a kończy na randce w realu. W odpowiednim momencie spotykasz się z innymi randkowiczami. Masz kilka minut na zadanie odpowiednich pytań kilkunastu kobietom. Potem wybieraj! Kontakty do siebie dostają tylko Ci, którzy wzajemnie się sobą zainteresują. 

MH 02/2012

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij