[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Portale randkowe: jak oszukują kobiety?

40% mężczyzn zmyśla na portalach randkowych, podając swój wzrost, status oraz nazwę stanowiska pracy. Jak pokazują statystyki, dziewczyny szukające facetów w sieci jeszcze częściej naginają prawdę. Zobacz, co usiłują przed nami ukryć kobiety.  

Atrakcyjna kobieta robiąca sobie lightwavemedia 2014/shutterstock.com
1. Wygląd

Wyretuszować fotkę potrafi każdy. Dlatego zdjęcie to w 70% (lekko licząc) tylko pewna, niezbyt dokładna wskazówka. To samo dotyczy opisu wyglądu.

Uważaj: Specjaliści, czyli ludzie o wrednym charakterze, obliczyli, że kobiety na ogół są o 4,5 kg grubsze niż podają, a fota w 30% pochodzi z wakacji sprzed 3 lat. 

Analiza 80% zarejestrowanych na portalach randkowych kłamie w rubrykach: budowa ciała, waga, wzrost i wiek.

2. Status

Częste kłamstwa dotyczą związków - "singielka od roku" często oznacza, że rozstała się z facetem dwa miesiące temu i chce mu zrobić na złość.

Uważaj: Jeżeli temat "byłego" jest starannie pomijany, może to oznaczać, że teren nie jest do końca czysty. Możesz zostać wciągnięty w jakąś głupią grę, w której nie masz ochoty uczestniczyć. 

3. Zaimki zdradzają

Tematy "trefne", te w których mija się z prawdą, można rozpoznać po unikaniu zaimków "ja", "moje". Gdy człowiek kłamie, nieświadomie dystansuje się od tych treści.

Uważaj: Jeżeli widzisz w jej opisie dużo ogólników, np. "bieganie jest świetne" zamiast "ja biegam" (jak chcesz, wstaw sobie "seks" w miejsce biegania), to oznacza, że ona lubi te rzeczy tylko w teorii. 

REKLAMA

Seks w sieci: erotyczny e-kodeks fot. Simon Booth 2015/shutterstock
4. Rubryka poglądy: puste miejsca

Ludzie na ogół wolą unikać prezentacji swojego stosunku do tematów trudnych – np. do polityki czy religii. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i facetów. To może oznaczać, że koleżanka takimi pierdołami się nie zajmuje i jeżeli jesteś tego samego zdania, to OK. Ale może się również okazać, że ma jasno sprecyzowane poglądy, i to zupełnie różne od Twoich.

Uważaj: Jeżeli liczysz na coś więcej, lepiej dopytaj. Jak wynika z badań, związki osób różniących się pod względem spojrzenia na świat prawie nigdy się nie udają. 

5. Dziwnie spóźniony refleks

Czat trwa w najlepsze, aż tu nagle przerwa. To powinno nas zaniepokoić. Naukowcy z Brigham Young University udowodnili, że kiedy ludzie kłamią, odpowiedź na SMS czy inny komunikat tekstowy zajmuje im więcej czasu niż normalnie.

Uważaj: Jeżeli odpowiedź na Twoje pytanie zajmuje jej ponad 10% czasu więcej niż zwykle. Podejrzana też jest nietypowo krótka odpowiedź. 

MH Rada: Świadomość, że prawie wszyscy ściemniają, prezentując siebie w sieci, nie powinna nas powstrzymywać przed pisaniem prawdy o sobie i swoich oczekiwaniach. I to nawet nie z powodów moralnych. Prawda pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, energii i pieniędzy traconych na nieudanych randkach.  

MH 12/13

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij