Pierwsza randka: tych 7 tematów unikaj

Są pewne tematy, które naprawdę dobrze ominąć na pierwszej randce. I na pięciu następnych również. Zakładamy, że o większość wiesz, ale że troski -  w tym przypadku o Twoje życie erotyczne - nigdy za wiele, ukazujemy je w naszym zestawieniu randkowej hańby.

Szczęśliwy związek shutterstock.com

1. Wayne Rooney jest lepszy niż Cristiano Ronaldo

REKLAMA

Nawet jeżeli to prawda, szansa, że spotkałeś fankę piłki nożnej (a szczególnie Manchesteru United) jest bliska zeru. Przez pierwsze 5 minut ona będzie mówić “Aha”, a potem zaśnie.

2. Twój ostatni pokerek z Kondratem i Lindą

Epatowanie znajomościami ze znanymi ludźmi jest w złym guście i zamiast wyglądać na światowca, wyglądasz na małorolnego spod Morąga. To świecenie cudzym światłem, a braku oryginalności żadna kobieta nie lubi.

3. Twój nowy samochód

Niewiele kobiet interesuje się samochodami w stopniu wykraczającym ponad ustalenie ich koloru, więc nie dość, że nudzisz, to jeszcze wzbudzasz podejrzenia o chęć popisywania się.

4. Doświadczenia z kobietami

Tu stąpasz po polu minowym. Jeżeli zaczniesz od: “Moja żona mnie nie rozumie”, ona pomyśli, że ogląda odcinek “Klanu”; jeżeli pochwalisz się sukcesami u płci niewieściej, trafiasz od razu do serialu “Beverly Hills” – tak źle, i tak niedobrze. Lepiej w ogóle tego nie poruszać, a jeżeli już się zgada, to mówić o byłych partnerkach z ogólną sympatią i raczej dobrze. No chyba że to zła kobieta była – wtedy nic nie mówić.

5. Twoje sukcesy w pracy

Jeżeli jesteś tajnym agentem Mossadu, to być może ona da się porwać Twoim opowieściom o odbijaniu zakładników w Bejrucie, ale czy naprawdę sądzisz, że reszta ją zainteresuje? Wystarczy ogólnie powiedzieć, czym się zajmujesz, a szczegóły zostawić na dalszą znajomość. Fakt, że w pracy Cię cenią, nie podnosi Twojej wartości na erotycznej giełdzie.

6. Twoje sukcesy w ogóle

Ryzyko, że wyjdziesz na bufona i pyszałka, jest tak duże, że naprawdę warto odpuścić. Zamiast przechwalać się swoimi sukcesami, dużo rozsądniej jest pozwolić jej opowiedzieć o swoich. I nie przerywać co chwila słynnym: “Bo na przykład ja...”.

7. Polityka

Chyba naprawdę zwariowałeś. Nie masz lepszych tematów do rozmowy na pierwszej randce?!  

Departament Seksu MH raportuje:

Skoro już wiesz, czego nie mówić, możemy przejść do bardziej ofensywnej strategii. Sprawdź, jak zachować się na pierwszej randce, by zwiększyć szansę na drugą i każdą następną.

REKLAMA