[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Pierwsza randka: strategia na podryw idealny

Sztuka uwodzenia kobiet polega głównie na zaskakiwaniu ich. Ona słyszała już tysiąc razy banały, że ma piękne oczy czy uśmiech. Niech Twoja strategia różni się od innych. Oto podpowiedzi. 

para na randce fot. Shutterstock
1. Zainteresuj ją

Pierwsze randki mogą być koszmarem, gdy nie wiadomo, co mówić. Nie wiesz, o czym z nią rozmawiać? Wejdź na jakiś portal plotkarski. Znajdziesz tam aktualne plotki z życia gwiazd polskich i zagranicznych.

Dowiesz się, czy Doda jest jeszcze z Radkiem Majdanem, z kim obecnie pokazuje się Kuba Wojewódzki i czy Britney już wyszła z odwyku. Zaręczamy, że dla większości kobiet jest to fascynujące. A Ty wyjdziesz na faceta interesującego i zabawnego.

2. Zażartuj z niej

Kobiety kochają niegrzecznych facetów. Nawet jeżeli jesteś raczej grzeczny, popracuj nad sposobem mówienia. Najbardziej seksowna jest mieszanka humoru i arogancji. Rozumiesz, jesteś trochę bezczelny, ale łagodzisz to poczuciem humoru. Odrobinę złośliwy, ale żartujesz też z siebie. 

3. Bądź zwycięzcą

Nie wolno Ci marudzić. Żadnych rzewnych opowieści o tym, jak porzuciła Cię zła kobieta albo jaką masz koszmarną pracę. Jeśli czujesz się fatalnie, po prostu nie umawiaj się. Spotkaj się, gdy będziesz miał dobry nastrój. Na każde zdarzenie w życiu można popatrzeć z dystansem i humorem. Kobiety lubią tych, którzy sprawiają wrażenie, że doskonale sobie radzą z problemami. Od marudzenia to jest ona. 

4. Zadawaj pytania

Faceci na ogół boją się na początku znajomości zadawać kobietom bezpośrednie pytania. Błąd. Jeżeli tylko zadając je, wyglądasz na naprawdę zainteresowanego, patrzysz jej w oczy i lekko pochylasz się w jej stronę, możesz uzyskać odpowiedź na niemal każde pytanie. Nawet dotyczące jej wieku, seksu czy poprzednich związków. Gdy odpowiada, miej skupiony wyraz twarzy, jakby to była najważniejsza informacja na świecie.

5. Krótka wizyta

Wpadnijcie na chwilę do Ciebie. Najlepiej pod pretekstem, że musisz coś zabrać z domu. Zaproponuj coś do picia, ale nie przeciągaj wizyty. Powiedz po 20 minutach: „No, to się zbierajmy” i wyjdźcie. Kobiety zazwyczaj obawiają się, że facet za szybko będzie chciał zaciągnąć je do łóż- ka. Fakt, że nie zachowujesz się natarczywie, będzie intrygujący. 

6. Zamknięcie

Bądź tym, który pierwszy daje sygnał do wyjścia. Nie przeciągaj randki w nieskończoność. Powiedz np., że było bardzo miło, ale jeszcze musisz dzisiaj wieczorem popracować. Będzie zaskoczona, ale mocno zainteresowana. Nie możesz wyglądać na zdesperowanego. 

REKLAMA

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij