Pierwsza randka: rozegraj to inaczej

Sztuka uwodzenia kobiet polega głównie na zaskakiwaniu ich. Ona słyszała już tysiąc razy banały, że ma piękne oczy czy uśmiech. Niech Twoja strategia różni się od innych. Oto podpowiedzi, jak rozegrać pierwszą randkę, by mieć większe szanse na kolejną.

Yuri Arcurs 2010/shutterstock.com
fot shutterstock.com

 1.


Zainteresuj ją.
Pierwsze randki mogą być koszmarem, gdy nie wiadomo, co mówić. Pamiętaj, że na początek wcale nie musisz wciągać ją w dyskusje o najważniejszych problemach gnębiących ludzkość, czy odwiecznych pytaniach, nad którymi od tysiącleci łamią sobie głowy filozofowie.

Nie wiesz, o czym z nią rozmawiać? Odwiedź Pudelka albo inną stronę, która wchodzi z butami w prywatne życie gwiazd. Znajdziesz tam aktualne plotki z życia polskich i zagranicznych celebrities - dowiesz się, co słychać u Dody, z kim obecnie pokazuje się Kuba Wojewódzki i czy Britney już wyszła z odwyku.

Zaręczamy, że dla większości kobiet jest to fascynujące, a już na pewno pozwoli im poruszać się po terytorium, na którym czują się raczej pewnie. A Ty wyjdziesz na faceta interesującego i zabawnego, nawet jeśli pokażesz, że do takich tematów podchodzisz z dużym dystansem.

 2.


Zażartuj z niej.
Kobiety kochają niegrzecznych facetów. Nawet jeżeli jesteś raczej grzeczny, popracuj nad sposobem mówienia. Najbardziej seksowna jest mieszanka humoru i arogancji. Rozumiesz, jesteś trochę bezczelny, ale łagodzisz to poczuciem humoru. Odrobinę złośliwy, ale żartujesz też z siebie.

 3.


Bądź zwycięzcą.
Nie wolno Ci marudzić. Żadnych rzewnych opowieści o tym, jak porzuciła Cię zła kobieta albo jaką masz koszmarną pracę. Jeśli czujesz się fatalnie, po prostu nie umawiaj się. Spotkaj się, gdy będziesz miał dobry nastrój. Na każde zdarzenie w życiu można popatrzeć z dystansem i humorem. Kobiety lubią tych, którzy sprawiają wrażenie, że doskonale sobie radzą z problemami. Od marudzenia to jest ona.

 4.


Zadawaj pytania.
Faceci na ogół boją się na początku znajomości zadawać kobietom bezpośrednie pytania. Błąd. Jeżeli tylko zadając je, wyglądasz na naprawdę zainteresowanego, patrzysz jej w oczy i lekko pochylasz się w jej stronę, możesz uzyskać odpowiedź na niemal każde pytanie. Nawet dotyczące jej wieku, seksu czy poprzednich związków. Gdy odpowiada, miej skupiony wyraz twarzy, jakby to była najważniejsza informacja na świecie.

 5.


Krótka wizyta.
Wpadnijcie na chwilę do Ciebie. Najlepiej pod pretekstem, że musisz coś zabrać z domu. Zaproponuj coś do picia, ale nie przeciągaj wizyty. Powiedz po 20 minutach: "No, to się zbierajmy" i wyjdźcie. Kobiety zazwyczaj obawiają się, że facet za szybko będzie chciał zaciągnąć je do łóżka. Fakt, że nie zachowujesz się natarczywie, będzie intrygujący.

 6.


Zamknięcie.
Bądź tym, który pierwszy daje sygnał do wyjścia. Nie przeciągaj randki w nieskończoność, bo kiedy ona zacznie się nudzić, Twoje szanse zaczną spadać. Lepiej niech po randce odczuwa niedosyt. Powiedz na przykład, że było bardzo miło, ale jeszcze musisz dzisiaj wieczorem popracować. Będzie zaskoczona, ale mocno zainteresowana. Nie możesz wyglądać na zdesperowanego.

MH 05/2007

REKLAMA