Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Pełna synchronizacja

Wasz równoczesny orgazm nie musi być kwestią przypadku. Bez względu na to, czy to ona się ociąga, czy Ty jesteś za wolny, podstawą jest właściwy timing i dostrojenie waszych rytmów. Oto 7 pewnych patentów na idealne zgranie się w łóżku. Sprawdziliśmy. To działa.
Wszyscy razem w jednym tempie... (fot. Yuri Arcurs 2010/shutterstock.com)
Znów podnosimy poprzeczkę. Chociaż stoimy na stanowisku, że wspólne szczytowanie nie jest warunkiem koniecznym dla czerpania maksimum przyjemności z seksu, to wiemy, że dla wielu par ma to szczególnie duże znaczenie. Dlatego tym razem zapraszamy do ćwiczenia równoczesnego orgazmu. Zwłaszcza, że kobiety to uwielbiają, a my, faceci, uwielbiamy to ćwiczyć. Poza tym tego trening nie da się wykonywać w pojedynkę.

Znasz z pewnością bajkę o żółwiu i zającu. Ostatnie badania literaturoznawców wykazały, że ich legendarny wyścig to nic innego, jak metafora seksu i osiągania orgazmu. Większość par składa się z marudera i wyścigowca. Jedno z nich powoli, ale systematycznie zmierza ku finiszowi, podczas gdy drugie gna jak szalone, a potem czeka albo przynajmniej stara się jak może. Może to być podniecające dla obojga, ale wiele skądinąd zgranych par marzy o wspólnym finiszu.

Okazuje się, że to kwestia treningu. Tych kilka technik, które prezentujemy, pozwoli wam przyspieszać, zwalniać i dowolnie regulować tempo. Jeśli nauczycie się odpowiednio uruchamiać wyzwalacz i dopasować się nawzajem do swoich rytmów, w nagrodę dostaniecie wspólny orgazm na żądanie.

Złóż dłonie

Jeżeli zależy Ci na tym, aby przyspieszyć jej orgazm, pamiętaj, że dla większości kobiet najpewniejszym sposobem osiągnięcia go są pieszczoty łechtaczki. Spróbuj to zrobić inaczej. Twoje ręce okażą się tu znakomitym instrumentem. Poproś, żeby usiadła Ci na kolanach, plecami do Ciebie. Wyciągnij dłonie przed siebie, jakbyś chciał pisać na klawiaturze komputera, następnie połóż jedną dłoń na drugą i spleć palce. Włóż dłonie między jej nogi, użyj palców środkowego i serdecznego jednej ręki, aby delikatnie rozsunąć jej wargi sromowe, a jednego lub dwóch palców drugiej, aby masować okrągłymi ruchami jej łechtaczkę.

Jak twierdzi Lou Paget, autorka książki "Wielkie O", taka pieszczota dostarczy jej takich doznań, jakich nie doświadczyłaby, gdybyś użył tylko jednego palca. Kiedy ona zaczyna szczytować, włóż palec do pochwy – wsuwaj go i wysuwaj okrężnym ruchem, nie zapominając o jednoczesnym pobudzaniu łechtaczki.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (10)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij