Ostry seks: świntusz jej do ucha

Casanova uważał, że nie ma nic piękniejszego niż okrzyki zadowolenia partnerki. Całkowicie się z nim zgadzamy, dlatego wskazujemy trzy skuteczne sposoby, jak zrobić jej dobrze ustami: szepcząc, mówiąc i odrobinę świntusząc.

Ostry seks: świntusz jej do ucha Artem Furman 2015/Shutterstock
fot. Artem Furman 2015/Shutterstock
Spraw, żeby piszczała jak kotka na blaszanym dachu.

REKLAMA

1. Unikaj niebezpieczeństw

„Większość kobiet nie jest pewna swojego ciała, a przynajmniej niektórych jego partii” – mówi psychiatra dr Madeleine Castellanos. Dlatego jeśli powiesz o jedno świństewko za dużo na temat jej tyłeczka, nad którym ona pracuje od roku – możesz się pożegnać z dalszą zabawą. Generalnie chwal to, co ona sama sobie chwali.

2. Zacznij spokojnie

W działaniu bądź zdecydowany, ale słowa dobieraj ostrożnie. „Bez problemu możesz mówić: »Uwielbiam być w Tobie«, unikaj natomiast określeń, których używasz z kolegami w szatni” – radzi profesor socjologii z University of Washington Pepper Schwartz. Później przyjdzie czas na odrobinę wulgarności.

3. Jedź ostrzej

Gdy zobaczysz, że jej się podoba, obniż jeszcze głos, bo „świadczy to o wyższym poziomie testosteronu i pewności siebie” – mówi dr Castellanos. A potem powiedz, co właśnie robisz, co będziesz robił za chwilę i jak dobrze się z tym czujesz. Oczywiście z wyczuciem. W końcu to jest wasz seks, a nie podkładanie głosu pod niemieckie produkcje o małym budżecie. 

Najgorętsze wyznania, na które ona może się zdobyć:

„Robię się mokra, gdy słyszę Twój głos”

„Czuję się przy Tobie jak dzika kotka”

„Jutro nie będę mogła chodzić”

„Przeżyłam takie coś pierwszy raz”

„Nie wiedziałam, że jesteś taki wielki” 

Najseksowniejsze zdania, które kobieta chciałaby usłyszeć w łóżku:

„Cudownie smakujesz”

„Jesteś taka ciasna”

„Mam na ciebie ochotę”

„Twardnieję na samą myśl o Tobie”

„Wyglądasz naprawdę seksownie nago” 

Chciałbyś, by Wasz seksualny repertuar powiększył się o kilka ostrzejszych zagrywek, ale nie wiesz, czy się w tym odnajdziesz? Spokojnie, z pomocą MH odnajdziesz się i to z klasą. Oto przewodnik dżentelmena po krainie wyuzdanego seksu.

MH 06/2014

STRONA 2 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA