[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Ostry seks: świntusz jej do ucha

Casanova uważał, że nie ma nic piękniejszego niż okrzyki zadowolenia partnerki. Całkowicie się z nim zgadzamy, dlatego wskazujemy trzy skuteczne sposoby, jak zrobić jej dobrze ustami: szepcząc, mówiąc i odrobinę świntusząc.

Ostry seks: świntusz jej do ucha fot. Artem Furman 2015/Shutterstock
Ona chce, żebyś był głośniej

Nasze koleżanki z Women’s Health na całym świecie przeprowadziły ankietę, w której zapytały czytelniczki, co sądzą na temat głośnego seksu. 58% pań przyznało, że chciałyby, aby ich partner był w sypialni głośniejszy. Gra jest warta świeczki, bo jak donoszą naukowcy z University of Leeds ma to bezpośredni związek z zadowoleniem z seksu.

REKLAMA
 

„Odpowiednie drażnienie zmysłu słuchu może zwiększyć intensywność doznań” – mówi dr Kristen Mark z University of Kentucky. Należysz do osób, które raczej kochają się w ciszy? Zmiany wprowadzaj etapami.

Zacznij od pocałowania jej w ucho oraz cięższych i głębszych oddechów, gdy będziesz zbliżał się do orgazmu. Natychmiast zobaczysz różnicę i przekonasz się, że większa ekspresja wcale nie jest taka trudna.

W łóżku jest miejsce na słowa

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez TNS Polska prawie co piąty Polak nie chce mieć za sąsiadów pary, która głośno uprawia seks. Szczególnie negatywnie nastawione do takiego sąsiedztwa są panie.

Powód? Prawdopodobnie zazdrość. Jednak nawet jeśli jesteś przesadnie wrażliwy na krzywdę sąsiadów, to możesz urozmaicić swój seks. Jak? Wprowadzając do niego elementy łóżkowego dialogu.

Zwroty takie jak „nie przestawaj”, „jeszcze chwilę” czy „o, tak!” potrafi ą zdziałać cuda. No i nie zapominaj o komplementach. Kobiety lubią je, gdy są ubrane i uwielbiają, gdy stają przed Tobą nagie. Dlatego nie bój się powiedzieć partnerce, jak bardzo lubisz się z nią kochać.

Ona lubi sprośności

78% czytelniczek Women’s Health podnieca niegrzeczna wymiana zdań w sypialni. Dlaczego zatem nie zawsze obdarzają nas odpowiednią dozą słodkich świństewek? „Dźwięki i słowa od zawsze były częścią seksu, ale od małego jesteśmy uczeni, żeby nie używać wulgarnego języka – mówi dr Valerie Peterson. – Każdy ma w sobie odrobinę pruderii”.

Jak zacząć, jeśli nigdy nie używaliście w trakcie seksu ostrego języka? Umówcie się, że to nic zobowiązującego, po prostu jednorazowa zabawa. Jeśli wam się spodoba, będziecie mogli ją włączyć do stałego repertuaru.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij