Ostry seks: facet zdominowany

Po premierze znanego filmu z liczbą 50 w tytule, zdecydowanie przybyło miłośniczek seksu z elementami BDSM. To nie dziwi. Zdziwienie budzić może fakt, że fantazje o byciu zdominowanym skrywa wielu mężczyzn. 

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Fenomen „50 twarzy Greya” nas, kobiet, zupełnie nie dziwi. I szczerze mówiąc, nie nauczył nas niczego nowego o seksie. Każda z nas wie, że takie fantazje nam się zdarzają. Zwłaszcza gdy na co dzień mamy do czynienia z facetami, którzy ewidentnie nie są macho i na przykład nie wiedzą, jak się zmienia koło w samochodzie.

REKLAMA

Bardziej zaskakuje nas informacja, którą wyczytałyśmy w magazynie „Journal of Sexual Medicine”. Znaczny procent facetów miewa fantazje erotyczne, w których poddaje się dominującej kobiecie. Mamy was! Niestety, stereotypy są przeciwko waszym fantazjom. Przeciwko odnajdywaniu tej drugiej strony waszego erotyzmu, którą podnieca odpuszczenie sobie siły i podporządkowanie silnej kobiecie.

Od faceta oczekuje się, że będzie z jednej stony dżentelmenem, a z drugiej demonem seksu. Da kobiecie wielokrotny orgazm i postara się nie zasnąć przed partnerką. I kobietom to się wciąż podoba. Ale różnorodność też jest fajna. Poza tym z badań wynika, że faceci, którzy lubią dominować, częściej miewają fantazje o byciu zdominowanym. Nie bójcie się. Zabawa w królową i niewolnika może być cholernie podniecająca. Zobaczcie, jak zacząć.

Reguła nr 1

Chciałbyś pobawić się w seksualnego niewolnika, ale nie wiesz, jak zaproponować to swojej partnerce? Napisz jej SMS-a. Najpierw pobawcie się w ten sposób w wyobraźni. Może jej się spodoba.

Reguła nr 2

Podczas ostrzejszej jazdy w seksie mamy pokusę, aby odpuścić sobie czułości. To błąd. Gra wstępna, pocałunki, pieszczoty, przytulanie na początku jeszcze bardziej podkręcą poźniejsze emocje.  

Reguła nr 3

Dla facetów każda okazja jest dobra, żeby zaopatrzyć się w nowe gadżety, a ostry seks jest wręcz idealny. Ale za pierwszym razem lepiej nie kupujcie ich w internecie. Wybierzcie się do sex-shopu i obejrzyjcie je w realu – czy są estetyczne, dobrej jakości, higieniczne.  

Reguła nr 4

Ustalcie „słowo bezpieczeństwa”. Myślisz, że to lamerskie, bo raczej mało prawdopodobne, aby ona mogła być dla Ciebie zagrożeniem? Ale czasem sytuacja może pójść w stronę która Ci się nie podoba. 

 

REKLAMA

REKLAMA

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Jak zacząć?

REKLAMA

Testujecie nowe obszary? Czasem komunikacja może być jedyną przeszkodą. Zobaczcie, jak się porozumieć.

Jak zachęcić swoją partnerkę do tego, aby w seksie zmieniła się w dominę?

Jeżeli masz opory, żeby jej powiedzieć to wprost, to najlepszym sposobem jest pozytywna informacja zwrotna w chwilach, gdy to ona przejmuje kontrolę. Na przykład gdy kochacie się w pozycji na jeźdźca, mów jej komplementy w stylu: „Strasznie mnie podniecasz, gdy mnie ujeżdżasz”.

Nasze życie seksualne polega na uczeniu się różnych sposobów sprawiania sobie przyjemności, a drogowskazami są komunikaty od partnerów. Jeżeli któraś ze stron wyraża entuzjazm z jakiejś formy pieszczot, druga strona chętnie to powtarza. W seksie partnerskim podnieca nas zarówno bycie odbiorcą, jak i dawcą rozkoszy.

Czy teksty typu: „Bądź moją panią, zrobię wszystko, żeby cię zadowolić”, naprawdę działają na kobiety?

Wszystko zależy od kontekstu i od sposobu, w jaki to wyrażasz. Musisz sprzedać swoje fantazje w atrakcyjny sposób. Tak, aby ona zrozumiała, że chodzi o poszerzenie waszych wspólnych doznań, o to, by ona sama też odkryła nowe obszary przyjemności. Bo jeżeli uzna, że chodzi Ci tylko o realizację własnych dziwactw, to szanse na spełnienie są słabe.

 A czy to przypadkiem nie jest dziwactwo?

W seksie dorosłych ludzi dozwolone jest wszystko, co sprawia frajdę obu stronom, nie narusza normy prawnej i nie krzywdzi postronnych osób. Tym, czego nam potrzeba, to więcej wolności i spontaniczności. 

 

REKLAMA

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Cztery sygnały, że lubisz być uległy

REKLAMA

Cienka jest granica między uległością a dominacją. Ci, którzy lubią jedno, częściej lubią też i drugie.

1. Ona na górze

Ty lubisz ten widok, ona lubi ten rodzaj stymulacji i głębokość, na jaką w nią wchodzisz. Przyciągnij ją do siebie, tak by jej piersi dotykały Twojej skóry. Przytrzymaj jej stopy w kostkach, aby dać jej „strzemiona”, dzięki którym będzie mogła lepiej Cię ujeżdżać.

2. Uwielbiasz oral

Jeżeli już osiągnąłeś mistrzostwo w okazywaniu uwielbienia jej cipce, przejdź na wyższy poziom. Podczas gdy ona klęczy nad Tobą tyłem, Ty pieścisz ją językiem od tyłu, pozwalając jej od czasu do czasu siadać Ci na twarzy.

3. Lubisz czekać

Daj jej władzę nad swoim orgazmem. Powiedz jej, aby uchwyciła palcami podstawę penisa i bawiła się nim, wsuwając i wyciągając z siebie. Kiedy będzie chciała Cię zatrzymać, tuż-tuż przed orgazmem, po prostu niech lekko uciśnie to miejsce.

4. Przeskrobałeś?

Kara Cię nie minie Podnieca Cię, gdy ona się na Ciebie wścieka? Albo robi Ci krytyczne uwagi? Proszę bardzo – powiedz jej, aby się głośno wyżywała na Tobie podczas seksu. Podoba Ci się to? To teraz błagaj o wybaczenie. 

 

REKLAMA

REKLAMA

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Skłonność do uległości w mózgu

REKLAMA

Psycholog Jim Pfaus wyjaśnia, dlaczego tak nas kręci zabawa w uległość. Mamy to w genach.  

Co to będzie?

Ekscytacja, która wiąże się z oddaniem kontroli, bazuje na nieprzewidywalności. Gdy oczekujemy na coś, nad czym nie panujemy, nasz mózg wydziela neurohormony – dopaminę i adrenalinę – w stopniu znanym miłośnikom sportów ekstremalnych. Związani, doświadczamy emocji „walki-ucieczki”, które uwrażliwiają nasze ciała na bodźce.

Knebel

Dla niewprawnego oka kneblowanie może wydawać się idiotyczne. Ale to znowu zabawa z neuropsychologią. Świadomość, że nie możesz krzyczeć mimo zagrożenia, wyzwala dodatkową porcję adrenaliny, a podświadomy lęk przed uduszeniem sprawia, że układ nerwowy produkuje dawkę opioidów, czyli hormonów euforyzujących.

Rozkosz i ból

Podczas orgazmu nasz organizm zalewa fala „narkotyków” wydzielanych przez mózg. Podobnie dzieje się wtedy, gdy doświadczamy urazu, a nawet wtedy, gdy czekamy na ból. Dlatego takie kręcące jest sprzężenie doznań erotycznych i bólowych, jak podczas klapsów czy zabawy ciepłym woskiem.

Wolniej

Im wolniej dochodzimy do szczytu, tym intensywniejszy jest orgazm. Dlatego pozwolenie, aby partnerka kontrolowała szybkość, z jaką pokonujemy kolejne poziomy, przynosi zaskakujące doznania. Ale też bez przesady – za długie drażnienie o niezmiennym natężeniu sprawia, że obojętniejemy na bodźce. 

 

REKLAMA

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Fetyszysta stóp

REKLAMA

Kobiece stopy stanowią bardzo częsty męski fetysz. Jeżeli kręci Cię widok jej nagich stóp w sandałach, to uwierz – nie jesteś sam.

1. Prawdziwy miłośnik stóp wie, co dobre. Jasne, są takie interesujące miejsca na ciele kobiety, jak wnętrze ud, zarys piersi, szyja, pośladki. Ale to w stopach kryje się klucz do seksualnej nirwany. Zobacz, jak się fachowo za nie zabrać.

2. Masaż stóp jest najlepszym wstępem do realizacji swoich fetyszystycznych fantazji. Zaopatrz się w ciepłą oliwkę i do dzieła. Ujmij dłońmi wierzch jej stopy i masuj kciukami podeszwę, poduszki pod palcami, piętę, miejsca między palcami. Nie zapominaj o okolicach kostek. Obserwuj jej reakcję, a będziesz wiedział, w którą stronę iść.

3. Stopy lubią być traktowane delikatnie i z wyczuciem. Nie zaczynaj od ssania jej dużego palca. Najpierw spytaj ją, jak lubi być dotykana. Jeżeli jest wrażliwa na łaskotanie, staraj się skoncentrować dotknięcia na wierzchu stopy. Bądź pewny siebie i czuły, a przede wszystkim upewnij się, że Twoje dłonie są ciepłe.

4. A teraz Twoja nagroda – pozwól jej, aby stopami dobrała się do Twoich bokserek. Jeżeli jej się to podoba, pomóż jej stopom wykonywać dokładnie takie ruchy, jak lubisz. 

 

REKLAMA

REKLAMA

BDSM, dominacja, uległość shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Poznaj swoje granice

REKLAMA

Ta skala pomoże Ci zorientować się, w którym momencie powiedzieć stop.

Kajdanki: 1

Stary, dobry gadżet. Tylko pamiętaj, żeby przed zakupem przymierzyć. Powinny być wystarczająco luźne, aby nie tamować przepływu krwi.

Pierścień na penisa: 2

Zaprojektowany po to, żebyś był sztywniejszy i mógł dłużej utrzymać erekcję. Wysoce prawdopodobne, że spodoba się jej.

Gorący wosk: 3

Ekscytujący jest sam moment oczekiwania na gorące krople. I niech ona zawiąże Ci oczy chustą – to wzmaga doznania.

Siad na twarzy: 4

Leżysz na wznak, a ona klęczy nad Tobą okrakiem, otaczając Twoją Twarz kolanami. Następnie się obniża. Czujesz, że śmierć przez uduszenie jest piękna.

Klapsy: 5

O ile nie dysponujecie jakimś okrutnym narzędziem, o tyle nie ma obawy, aby partnerka zrobiła Ci prawdziwą krzywdę. To raczej psychologiczna zabawa.

Wibrator dla niej: 6

Wsuń w nią nawilżony wibrator i kontroluj jego ruchy, trzymając go ustach.

I dla Ciebie: 7

Przyzwolenie na to, aby ona wsunęła w Ciebie wibrator, jest chyba najwyższym stopniem męskiego poddania. Przynajmniej będziesz wiedział, co ona czuje, gdy proponujesz anal.

Trójkąt: 8

Szczerze mówiąc, trzeba mieć bardzo specyficzną relację, żeby wytrzymała takie doświadczenie, jak ten trzeci w łóżku. Albo wręcz – Ty tylko w roli widza patrzącego, jak inny facet kocha się z Twoją kobietą. 

 

REKLAMA