REKLAMA

Orgazm w liczbach: jak szczytują Polacy

Durex ostatnio przebadał, jak wygląda seks Polaków. Na tle Europy nie wypadamy źle. 

Orgazm Aż jedna na cztery przepytane kobiety przyznała się do udawania orgazmów. Głupie, głupie i jeszcze raz głupie.
Kiedyś była to ulubiona aktywność ludzkości. Obecnie ma silną konkurencję w postaci innych rozrywek, a w dodatku w zamożniejszych krajach spada średni poziom testosteronu. Krótko mówiąc, z roku na rok zmniejsza się na świecie liczba osób uprawiających seks. A w Polsce?

Z najnowszego badania Durex wynika, że aż 74% Polaków jest zadowolonych z życia seksualnego. Większość uprawia go 2-3 razy w tygodniu, co jest znakomitym wynikiem – możemy być z siebie dumni.

REKLAMA

Częstotliwość: 21% 

Tyle Polaków w wieku 18-55 lat uprawia seks raz w tygodniu. 14% proc. badanych mówi, że uprawia seks co najmniej 5 razy w tygodniu.

Orgazm: 23% 

Tylko taki procent kobiet ma orgazm za każdym razem. I teraz uwaga: tylko 59% facetów twierdzi, że doświadcza orgazmu podczas każdego stosunku.

Satysfakcja: 70%

Taki procent kobiet uważa, że ich orgazmy, jak już są, to są dokładnie takie jak powinny być. Tego samego zdania jest 76% facetów (dlaczego nie 100%?).

Urozmaicenia: 80% 

Taki procent rodaków zna pojęcie „urozmaicenia w seksie” i wprowadza je w czyn, choćby to były nowe pieszczoty i pozycje (48%). 20% lubi gadżety.

A może spróbujesz nowych pozycji? Oto zestaw ciekawych i jednocześnie nowatorskich pozycji seksualnych.

Udawanie: 25% 

Tyle kobiet przyznaje, że udawało kiedyś orgazm. 23% robi to prawie za każdym razem. Kłamczuszki! Ale, co ciekawsze, 13% facetów przyznaje, że też kiedyś zdarzyło im się symulować. 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA