[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Orgazm w liczbach: jak szczytują Polacy

Durex ostatnio przebadał, jak wygląda seks Polaków. Na tle Europy nie wypadamy źle. 

Orgazm Aż jedna na cztery przepytane kobiety przyznała się do udawania orgazmów. Głupie, głupie i jeszcze raz głupie.
Kiedyś była to ulubiona aktywność ludzkości. Obecnie ma silną konkurencję w postaci innych rozrywek, a w dodatku w zamożniejszych krajach spada średni poziom testosteronu. Krótko mówiąc, z roku na rok zmniejsza się na świecie liczba osób uprawiających seks. A w Polsce?

Z najnowszego badania Durex wynika, że aż 74% Polaków jest zadowolonych z życia seksualnego. Większość uprawia go 2-3 razy w tygodniu, co jest znakomitym wynikiem – możemy być z siebie dumni.

REKLAMA

Częstotliwość: 21% 

Tyle Polaków w wieku 18-55 lat uprawia seks raz w tygodniu. 14% proc. badanych mówi, że uprawia seks co najmniej 5 razy w tygodniu.

Orgazm: 23% 

Tylko taki procent kobiet ma orgazm za każdym razem. I teraz uwaga: tylko 59% facetów twierdzi, że doświadcza orgazmu podczas każdego stosunku.

Satysfakcja: 70%

Taki procent kobiet uważa, że ich orgazmy, jak już są, to są dokładnie takie jak powinny być. Tego samego zdania jest 76% facetów (dlaczego nie 100%?).

Urozmaicenia: 80% 

Taki procent rodaków zna pojęcie „urozmaicenia w seksie” i wprowadza je w czyn, choćby to były nowe pieszczoty i pozycje (48%). 20% lubi gadżety.

A może spróbujesz nowych pozycji? Oto zestaw ciekawych i jednocześnie nowatorskich pozycji seksualnych.

Udawanie: 25% 

Tyle kobiet przyznaje, że udawało kiedyś orgazm. 23% robi to prawie za każdym razem. Kłamczuszki! Ale, co ciekawsze, 13% facetów przyznaje, że też kiedyś zdarzyło im się symulować. 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij