[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Orgazm symultaniczny i dłuższy seks, czyli seksualne ciekawostki MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Orgazm symultaniczny i dłuższy seks, czyli seksualne ciekawostki MH

Seksualne ciekawostki fot. shutterstock.com
1. Zima w łóżku

Zimno przytępia nasze doznania seksualne. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. „Im zimniejsza Twoja skóra, tym staje się mniej wrażliwa” – twierdzi dr Ian Kerner, terapeuta seksualny. Rozwiązanie? Rozbierz ją. Siebie zresztą też. Bo nic nie rozgrzewa lepiej niż dotyk innego ciała. A dodatkowo przytulanie zwiększa poziom oksytocyny, która poprawia samopoczucie i działa jak afrodyzjak. Co jeszcze działa? Nie zdejmuj jej skarpetek. Kobiety mają o 30% większe szanse na orgazm, jeżeli mają ciepłe stopy – odkryli naukowcy z uniwersytetu w Groningen. Od biedy wystarczą pończochy...

2. Orgazm symultaniczny

Nie ma chyba pary, która nie marzyłaby o dojściu w tym samym momencie. Seksuolodzy polecają modyfi kację pozycji misjonarskiej o amerykańskim skrócie CAT (coital alignment technique). Partnerzy łączą się w czasie ruchów frykcyjnych podbrzuszem, co dodatkowo stymuluje jej łechtaczkę. Dzięki temu ona ma szansę dogonić Cię w osiągnięciu orgazmu, jeśli Ty postarasz się odprężyć i nieco zwolnić swoje tempo.

3. Libido spada zimą

Ewolucyjną przyczyną tego jest fakt, że dzieci poczęte wtedy rodzą się jesienią, gdy nasi przodkowie mieli mniej pożywienia. 

REKLAMA

Seksualne ciekawostki fot. shutterstock.com
4. Dłużej znaczy lepiej

Iniekcje kwasu hialuronowego na żołędzi prącia zwalczają problem przedwczesnego wytrysku. Według egipskich badań mężczyźni miesiąc po zabiegu wytrzymują o 6 minut dłużej niż ci, którzy nie dali się pokłuć. „Żel pokrywa zakończenia nerwowe, obniżając wrażliwość na dotyk i opóźniając ejakulację” – mówi prowadzący badania dr Rany Shamloul. Minus? Po 3 miesiącach od zabiegu różnica zmniejsza się z 6 do 3 minut.

5. Tym razem ilość

51% - o tyle mniej zaburzeń erekcji zanotowano u regularnie trenujących facetów poniżej 40. roku życia niż u ich leniwych rówieśników. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij