[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Okiem kobiet - 8 docenianych męskich zachowań

Posłuchaj w końcu, co ona od dawna chciała Ci powiedzieć - o waszym związku, o wspólnym seksie, o Twoich koleżankach, a także o tym dlaczego kobiety potrzebują komplementów. To może otworzyć nowy rozdział w Waszym życiu i związku.

seksowna szatynka Kobiety, wbrew pozorom, nie oczekują księcia na białym koniu, ale faceta rozsądnego i widzącego ich potrzeby.

1. Doceń mnie

To, że tyle czasu spędzam w łazience, u fryzjera czy na zakupach, nie jest wyrazem mojej próżności. Robię to, bo chcę ładnie wyglądać. Dla Ciebie. Doceń to. Jeden komplement dziennie nie boli. Podsuwam: „Ale ze mnie szczęściarz, że mam Ciebie”.

2. Słuchaj mnie

Wysil się i zapamiętaj, jak miał na imię mój ukochany pies albo że nie cierpię lodów o smaku truskawkowym. Słuchanie dla nas, kobiet, jest tym, czym dla Was seks oralny. Pokazaniem, że Ci naprawdę na mnie zależy.

REKLAMA

3. Odbieraj telefon

Nawet w najdalszej podróży służbowej masz zasięg, prawda? To nie udawaj, że nie widzisz, jak dzwonię, tylko odbierz i powiedz, że później pogadamy. Inaczej zaczynam podejrzewać, że nie odbierasz, bo robisz coś złego.

DŻENTELMEN NA OPAK: Tego kobiety nienawidzą

4. Przytulaj mnie

Właściwy czas przytulenia to około 5 sekund dłużej niż zwykle to robisz. I nie musi to być to koniecznie wstęp do seksu. Nawet nie powinien.

5. Nie bądź taki towarzyski

Zawsze Ci to chciałam powiedzieć – wkurzają mnie te wszystkie Twoje koleżanki z przeszłości, z którymi sobie gadasz wieczorami na fejsie. Albo mnie z nimi poznaj, albo trochę ogranicz swoją aktywność. W końcu ja też mam jakichś byłych.

6. Zrób coś nieproszony

Jeżeli widzisz, że gniazdko elektryczne w moim mieszkaniu jest popsute, w moim aucie coś stuka albo zegar potrzebuje nowej baterii – po prostu zajmij się tym. To daje mi niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Czuję się mniej więcej tak jak Ty, kiedy to ja inicjuję seks. I nasze życie stanie się dużo prostsze.

7. Sms to mało

To miło poflirtować za pomocą SMS-ów, ale kiedy zapraszasz mnie na randkę, chcę usłyszeć Twój głos. To ważne.

8. Zadbaj o swoją bieliznę

To nie jest łatwa sprawa dla kobiety powiedzieć facetowi, z którym spotyka się od niedawna, że mógłby zrobić porządek ze swoją bielizną. Więc prosimy dołączyć to do listy postanowień noworocznych – wyrzucamy wszystkie gacie i skarpety, które mają więcej niż dwa lata i kupujemy nowe – w doskonałym gatunku. Ta inwestycja się opłaci.

MH 01/12  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij