[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

O czym fantazjuje dziewczyna...

... gdy ma ochotę być niegrzeczna? Co ma na myśli, kiedy mówi: "Mam dziś ochotę na coś szalonego"? MH przeprowadził badania wśród kobiet z całego świata i ustalił, jakie są najbardziej popularne kobiece fantazje seksualne. Oto gorąca piątka.

Dzisiaj środa, czyli kręcimy kolejny odcinek naszego serialu "W jak wyuzdanie". Prawda, kochanie? (fot. Shutterstock.com)
 1.


Ona bawi się sama ze sobą

Aż 80% kobiet chciałoby, abyś patrzył, gdy ona doprowadza się do orgazmu.

Realizować? Tak, bo to najlepsza droga do tego, abyś nauczył się pieścić ją tak jak ona lubi. Zachęć ją do tego podczas pieszczot. A potem przeczytaj nasz artykuł o tym, jaki dotyk kobiety lubią najbardziej.

 2.


Seks w miejscu publicznym

51% kobiet śniło o seksie w samolocie. 64% podnieca myśl o seksie w miejscu publicznym. 43% chciałoby uwieść swojego partnera w jego biurze.

Realizować? Może nie dosłownie, bo można dostać mandat od straży miejskiej. Robi się ciepło, więc podniecający element - strach przed przyłapaniem na gorącym uczynku - można zrealizować w samochodzie zaparkowanym w naprawdę odludnym miejscu.

REKLAMA
 3.


Pozwolić Ci się zdominować

66% kobiet fantazjuje, że partner skuwa je kajdankami. 74% nie miałoby nic przeciwko lekkim klapsom. 63% wyobraża sobie, że partner ciągnie je za włosy podczas stosunku.

Realizować? Powoli. Pamiętaj, że większość nie życzy sobie żadnego ostrego sadomaso w realu. Na początek, przytrzymaj podczas pieszczot jej obie ręce ponad głową. Możesz też lekko klepnąć ją w pupę, kiedy kochacie się na pieska. Pozytywna reakcja? Następnym razem przygotuj chustkę. A w wolnej chwili rzuć okiem na artykuł, z którego dowiesz się, jak uczynić wasz seks jeszcze ostrzejszym.

 4.


Film erotyczny

40% kobiet jest gotowych na nakręcenie własnego filmu erotycznego. 72% obejrzałoby film porno wraz ze swoim partnerem.

Realizować? Badania wskazują, że kobiety potrafią osiągnąć szczytowe podniecenie po 2 minutach oglądania filmu erotycznego. Wspólne oglądanie filmu zaoszczędzi Ci więc mnóstwo czasu, który normalnie poświęciłbyś grze wstępnej.

 5.


Seks w trójkącie

25% kobiet podnieca myśl o trójkącie z partnerem i inną kobietą. 47% chciałoby wraz z partnerem obejrzeć striptiz. 81% podniecają zabawki z sex-shopu.

Realizować? Trójkąta nie radzimy, bo niejeden związek rozpadł się przez takie zabawy. Natomiast użycie gadżetów z sex-shopu może pomóc zrealizować fantazję o jednoczesnej stymulacji różnych miejsc erogennych. Jeśli brakuje Ci pomysłów albo nie wiesz, jak się do tego zabrać, przeczytaj poradnik MH, jak one lubią bawić się erotycznymi zabawkami. Warto spróbować.

MH 05/2008

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij