Nowy seks w nowym związku

Super sprawa, ale powiedzmy sobie szczerze - na początku różnie bywa. Czasem trzeba czasu, by nauczyć się dawania sobie wzajemnie rozkoszy, zwłaszcza gdy ona jest mniej doświadczona. Oto 5 lekcji seksu do przerobienia we dwoje. Potem czas na egzamin.

George Dolgikh 2012/shutterstock.com
Gdy ona jest niedoświadczona, jesteś w dobrej sytuacji - masz okazję wcielić w życie erotyczną fantazję o seksie z uczennicą. (fot. George Dolgikh / Shutterstock.com)

 

Doświadczony kochanek wie, że każda nowa partnerka to nowe, podniecające wyzwanie i trzeba się starać, by mu sprostać.
REKLAMA

Ty będziesz nauczycielem, a ona uczennicą? Nie znamy faceta, dla którego nie jest to podniecająca wizja, ale nawet jeżeli jesteś bardziej doświadczony, to nie mędrkuj i nie okazuj jej, że pozjadałeś wszystkie rozumy. To przyniesie efekty odwrotne do tych, jakie sobie wyobrażasz.

Każda kobieta to nowy obiekt do nauki. Nowa kraina, po której dopiero uczysz się poruszać. Możesz nauczyć ją, jak sprawiać przyjemność sobie, jak cieszyć się własnym ciałem i seksem, ale musisz być jednocześnie uważny na to, czego ona chce Cię nauczyć o tym, co jej sprawia frajdę, co ją podnieca, czego nie znosi albo się obawia. A może Twoja partnerka ma jakieś złe doświadczenia z poprzednich związków, które trzeba pomóc jej przełamać?

Seksualność kobiet to bardziej skomplikowana materia niż u mężczyzn, bo u kobiet o wiele więcej rzeczy musi dziać się w głowie, zanim zacznie się dziać w łóżku. Zobacz, jak zrobić z niej mistrzynię w łóżku.

 1.


To jej pierwszy raz

Jeżeli kobieta decyduje się przeżyć ten pierwszy raz z Tobą, to potraktuj to jako duże wyróżnienie. Czasy się zmieniają, ale w dalszym ciągu większość kobiet oczekuje, że ten seks będzie się wiązał z uczuciem. Jeżeli więc w Twoim przypadku sytuacja wygląda inaczej, traktujesz to jak przygodę i nie myślisz o dłuższym związku, lepiej sobie odpuść.

• Dobry czas i miejsce. Nie naciskaj, nie wymuszaj. Niech sama zdecyduje, kiedy i gdzie chce się z Tobą kochać. To powinno być miejsce, gdzie Twoja partnerka czuje się bezpiecznie: żadne tam dziuple dla miłośników szybkich numerków z adrenaliną nie wchodzą w grę. Normalne łóżko, przyćmione światło, pościel i łazienka w pobliżu to zestaw najbardziej pożądany.

• Dobre tempo. Nie spiesz się, ale też nie przesadzaj z pieszczotami. Przekrwienie okolic łonowych może spowodować, że ten pierwszy raz będzie dla niej bolesny. Najlepsza pozycja to taka, w której ona leży na plecach z szeroko rozłożonymi i ugiętymi w kolanach nogami, a pod pośladki ma podłożoną poduszkę.

• Bezpieczeństwo. Zapewnij jej komfort, aby się mogła całkowicie zrelaksować. Najlepsza będzie wzmocniona prezerwatywa.

• Po wszystkim nie pytaj, czy było jej dobrze. Pewnie nie miała orgazmu, ale przyjdzie na to czas. Na razie zrób wszystko, by miała miłe wspomnienia po tej nocy, bo - jak twierdzi Tracy Cox, seksuolog - może ona zadecydować o całym jej przyszłym życiu seksualnym. Nie żałuj czułości, pieszczot i przytulania. I bezpośrednio po seksie, i rano.

REKLAMA

REKLAMA

George Dolgikh 2012/shutterstock.com
Możesz nauczyć ją, jak sprawiać przyjemność sobie, jak cieszyć się własnym ciałem i seksem, ale musisz być jednocześnie uważny na to, czego ona chce Cię nauczyć o tym, co jej sprawia frajdę, co ją podnieca, czego nie znosi albo się obawia. (fot. George Dolgikh 2012 / Shutterstock.com)

Dotykaj jej jak najczęściej, nie tylko w łóżku. Dla kobiet przytulanie to równorzędna do seksu forma okazywania uczuć i zachwytu jej ciałem.
REKLAMA
 2.


Za rzadko ma ochotę

Lou Paget, autorka megapopularnych poradników o seksie ("Wspaniały kochanek", "Wielki orgazm"), twierdzi, że najpewniejszym sposobem, żeby kobieta szalała na punkcie mężczyzny, są stare, dobre zaloty i dobre maniery. Metoda okazała się tak skuteczna, że Paget prowadzi od lat cykl seminariów, ucząc facetów w różnym wieku i o różnym statusie czegoś, co kiedyś było oczywiste.

• Savoir-vivre. Chodzi o to, żeby kobieta czuła się przy Tobie jak dama (i to nie tylko nowo poznana, to dotyczy również Twojej stałej partnerki) - otwieraj przed nią drzwi, przytrzymuj już otwarte, pomóż przy zakładaniu płaszcza, wstawaj, gdy kobieta wchodzi do pomieszczenia, odsuwaj krzesło, gdy chce usiąść, pomagaj nosić zakupy lub bagaż. Ponieważ dżentelmenów ubywa, dobre maniery wyróżnią Cię od reszty populacji.

• Daj jej szansę. Często kobiety w seksie są pasywne po prostu dlatego, że to ich partner jest zawsze stroną aktywną. Spróbuj zmienić strategię i przestań nalegać. Zobaczysz, że wkrótce, zdziwiona Twoim zachowaniem, sama zacznie Cię uwodzić.

• Zmień grafik i zacznijcie się kochać rano. Zaraz po przebudzeniu libido dużej części kobiet osiąga swój szczyt, więc jeśli nie wstajecie do pracy na 7.00, może to być Wasz nowy rytuał.

• Gra wstępna od rana. Według Lou Paget zasada jest prosta - im więcej uwagi poświęcisz na wprawianie jej w dobry nastrój w ciągu dnia, tym pewniejszy seks wieczorem. Wcale nie mówimy o jakichś cudach. W dobry nastrój wprawia kobietę na przykład to, że wstaniesz wcześniej i zaparzysz pachnącą, poranną kawę, powiesz miły komplement (szczególnie cenne są te, które mówisz wtedy, gdy ona dopiero wstała z łóżka), odśnieżysz jej auto, zadzwonisz do niej do pracy, mówiąc, że chciałeś tylko usłyszeć jej głos. Prześlesz e-mailem coś zabawnego. Ona chce wiedzieć, że jest dla Ciebie ważna i wyjątkowa przez cały dzień.

 3.


Ona wstydzi się swojego ciała

Jak ona może się skoncentrować na seksie, skoro cały czas myśli, czy nie wydaje Ci się za gruba. Twoim zadaniem będzie nauczenie jej cieszenia się swoim ciałem.

• Dotyk. Wiele kobiet skarży się, że ich mężczyźni dotykają ich tylko wtedy, gdy mają ochotę na seks. A dla kobiet dotyk i przytulanie to równorzędna do seksu forma okazywania uczucia . Paget radzi, byś od czasu do czasu urządzał sobie wędrówki dłońmi i ustami po całym jej ciele. Od czubka głowy zaczynając, przez twarz, ramiona, piersi, brzuch, pośladki, uda, do stóp. Komplementuj każdy fragment jej ciała w ciepły, zabawny sposób. Przekonaj ją, że nie masz absolutnie żadnych zastrzeżeń. I nie przechodź od razu do seksu.

• Bielizna. Pozwól jej od czasu do czasu, gdy się kochacie, pozostać w tej seksownej bieliźnie. Będzie się czuła pewniejsza siebie i odważniejsza.

 4.


Nie pieści Cię tak, jak lubisz

A Ty nie wiesz, jak jej powiedzieć, że Twój penis lubi być traktowany trochę inaczej. Zamiast się męczyć, czekając aż sama na to wpadnie (możesz się tego nigdy nie doczekać), przekaż jej, co naprawdę sprawia Ci przyjemność.

• Jest zbyt delikatna. Kobiety pieszczą mężczyzn ręką na ogół tak, jak same lubią być pieszczone, czyli delikatnie. I to dla Ciebie powinna być cenna wskazówka, jak się jej zrewanżować. Natomiast gdy ona to robi, po prostu połóż swoją rękę na jej dłoni i pokaż jej, jak to powinno wyglądać. Do końca.

• Gdy robi to ustami. Jak wyżej. Zapamiętaj sobie jej pieszczoty na przyszłość, ale sam udziel jej lekcji. Wiele kobiet myśli, że same usta i język wystarczą. Jeżeli to dla Ciebie za mało, chwyć jej rękę, połóż u nasady penisa i pokaż, jaki ruch powinien według Ciebie towarzyszyć pieszczotom języka.

• Pozycja. Niestety, mamy złą wiadomość: większość kobiet nie przepada za ulubioną pozycją męską, gdy Ty stoisz albo siedzisz, a ona przed Tobą klęczy. Nakłanianie do tego może być jedną z przyczyn jej niechęci do fellatio. Zamiast tego połóż się na łóżku na wznak, tak by ona mogła Cię pieścić, leżąc.

REKLAMA

George Dolgikh 2012/shutterstock.com
Kobiety w seksie często są pasywne dlatego, że to ich partner jest zawsze stroną aktywną. Spróbuj zmienić strategię i przestań nalegać. Wkrótce, zdziwiona Twoim zachowaniem, przejmie w łóżku inicjatywę i sama zacznie Cię uwodzić. (fot. George Dolgikh 2012 / Shutterstock.com)

Nie bądź natarczywy, nie naciskaj. Ona sama w odpowiednim momencie da Ci do zrozumienia, że ma ochotę na ostrzejszy seks.
REKLAMA
 5.


Brakuje jej fantazji

A może nie brakuje, tylko nie czuje z Twojej strony zachęty? Albo po prostu potrzebuje czasu, żeby się ośmielić? Pamiętaj, że kobiecie oswojenie się z nowym partnerem zajmuje nieco więcej czasu niż facetowi.

• Metoda przybliżeń. Skuteczna technika stosowana przez trenerów sportowych - nie czekasz od razu na Bóg wie co, tylko chwalisz entuzjastycznie te zachowania, które w największym stopniu zbliżają się do Tego, czego pragniesz. Jeżeli coś Ci się nie podoba, to po prostu pozostawiasz bez komentarza, nie raniąc jej uczuć.

• Obejrzyjcie razem film. Z wielu badań wynika, że kobiety również podnieca oglądanie filmów erotycznych. Tylko poproś ją, żeby sama wybrała ten, który ją kręci, bo gust kobiet i mężczyzn może się diametralnie różnić w tej materii. Może w ten sposób da Ci do zrozumienia, co chciałaby z Tobą robić.

• Daj jej szansę. Większość kobiet ma fantazje seksualne, które krępuje się wprowadzić w życie, a nawet opowiedzieć partnerowi. Umówcie się, że będziecie do siebie pisać e-maile. Może tak łatwiej jej będzie opowiedzieć Ci, że chciałaby, abyś związał jej ręce, oczy albo uprawiał z nią seks w samochodzie.

• Kup zabawkę. Oprócz ordynarnych dmuchanych lalek sex-shopy oferują wiele sympatyczniejszych zabawek, np. jadalne farby do ciała, estetyczne i zabawne kajdanki, wibratory high-tech, które wyglądają jak ozdoba, wibrujące nakładki na penisa. Co Ci szkodzi zaryzykować?


Lekcja anatomii dla Ciebie, czyli mistrzowski dotyk

Skóra kobiet jest znacznie bardziej wrażliwa na dotyk niż nasza, będąc w zasadzie jedną wielką strefą erogenną. Właściwe jej pieszczoty zapewnią wam obojgu seks nie z tej ziemi.

• Kolana. To jedno z najbardziej zaniedbywanych miejsc erogennych na jej ciele. Skóra pod kolanami jest tak delikatna, że lekkie dotknięcie stymuluje całe mnóstwo zakończeń nerwowych. Pieść ją delikatnie palcami, przesuwając je w górę i w dół. Możesz to robić nawet podczas seksu.

• Szyja. Cała skóra szyi, a zwłaszcza miejsce z tyłu u nasady włosów, jest bardzo unerwiona. Unieś lekko jej włosy, gładząc albo całując i lekko dmuchając. Jej kark możesz pieścić palcami nawet w miejscach publicznych, bez naruszania porządku. Spotka Cię za to nagroda po przyjściu do domu.

• Skóra na głowie. W filmie "Pożegnanie z Afryką" jedna z najbardziej erotycznych scen to ta, gdy Robert Redford myje włosy Meryl Streep. Nie bez przyczyny, bo skóra na głowie jest pełna zakończeń nerwowych, których drażnienie wywołuje w kobiecie dreszcz rozkoszy. Dlatego one tak lubią chodzić do fryzjera.

• Kości udowe. Łagodne zagłębienie między szczytami jej kości udowych to także zaniedbywany rejon. Całuj i liż delikatną skórę w tych miejscach - od biodra w stronę brzucha. Spowoduje to wzrost ukrwienia, a napięcie związane z oczekiwaniem, gdy zejdziesz niżej, sprawi, że orgazm będzie szczególnie mocny.


Lekcja matematyki dla Ciebie

Poniższy wzór pomoże Ci sprawdzić, czy spotkałeś na swojej drodze właściwą kobietę - im lepszy wynik otrzymasz, tym większa szansa na to, że razem stworzycie związek, który przetrwa próbę czasu i zwycięsko wyjdzie z każdej życiowej opresji. Policz, na ile procent to jest to.

 

 


X = Ile z poniższych rzeczy zrobiłeś: zamieściłeś wasze wspólne zdjęcie na Facebooku, wybrałeś wieczór tylko z nią, zamiast spędzać go z kumplami, wysłałeś więcej niż 2 SMS-y w czasie pracy, poprosiłeś ją o pomoc, obroniłeś ją, gdy ktoś ja obrażał, usunąłeś numer do eks, pochwaliłeś ją przed wspólnymi znajomymi.

G = Utknąłeś w windzie z nią, jej rodzicami i Twoimi rodzicami. Ile czasu upłynie, zanim dojdzie do awantury?

P = Ona Cię prosi o niewygodną przysługę, Ty: (1) spełniasz ją z radością, (2) spełniasz bez słowa, (3) spełniasz, ale grymasisz, (4) złośliwie nie spełniasz, (5) nie spełniasz i grymasisz.

R = Umieść reakcję na jej chrapanie na skali od 1 ("jakie to słodkie!") do 10 ("o rany, zadaję się z hipopotamicą!").

S = Suma różnic między waszą:

1. Edukacją w latach,
2. Ilorazem inteligencji w dziesiątkach,
3. Atrakcyjnością - od 1 do 10,
4. Zaangażowaniem w religię - od 1 do 10,
5. Poglądami politycznymi od prawicy do lewicy - od 1 do 10.

W = Twój wiek.

M = Jak długo się znacie - w miesiącach.

bingo% = Procentowe szanse, że spotkałeś właściwą kobietę.

MH 11/2010

REKLAMA

REKLAMA