Nowe techniki seksualne

Czasami małe zmiany przynoszą rewolucyjne efekty. Zadbaj o swoje łóżkowe sprawy i namów ją na kilka nowych pomysłów. Ona tylko na to czeka.

techniki seksualne, udany seks
W seksie jak w życiu - warto uczyć się nowych umiejętności.

Kobiece magazyny i poradniki z zakresu seksu, zapełniane przez żony i kochanki fora internetowe są pełne dobrych rad, damskich wynurzeń i instrukcji dla nas, jak obchodzić się ze skomplikowaną maszynerią jej ciała. Mówi się tam zawsze (no, prawie zawsze) o jej orgazmie, jej doznaniach, spełnieniu jej fantazji, a nasza, męska wartość rośnie wraz z liczbą spełnianych oczekiwań.

OK, niech wam będzie, drogie panie, ale z jedną poprawką – maszyneria naszych ciał również wymaga fachowej i troskliwej obsługi, a nasze oczekiwania czekają na realizację. Jeżeli tu mamy zgodę, nie pozostaje nic innego, jak udrożnić komunikację między nami i sprawić, że tym razem nasze orgazmy będą przypominały tsunami.

Oto kilka drobnych gestów, których ona nie wykonuje, ponieważ nie wie, że na nie czekasz, albo jej o nich nie powiedziałeś, ponieważ nie wiedziałeś, czy ona by tego chciała. Tak czy owak, warto ją przekonać.

Zasada wzajemności. Gdy pieścisz ją w określony sposób i jej się to podoba, masz prawo domagać się rewanżu.

1. Większy poślizg

Nawilżacze nie są jedynie pomocą seksualną dla zbyt suchych partnerek. Nawet gdy nie macie z tym problemów, wylej na dłoń kilka kropel i wetrzyj je w nią. To samo zrób z penisem. Wystarczy niewielka ilość, by całkowicie zmienić znane Wam dotychczas łóżkowe odczucia.

Jak ją namówić?
Nie ma konieczności prowadzenia godzinnych prelekcji. Kup zwykłą dziecięcą oliwkę albo specjalny środek (z atestem!) w seks-shopie i wyciągnij w odpowiednim momencie. Najlepiej po grze wstępnej. Zobaczysz, że będzie inaczej i lepiej. Możesz też kroplę wlać do prezerwatywy, ale z umiarem, żeby Ci się nie zsunęła w najgorętszym momencie.

Przeczytaj też: Kobieca lekcja pieszczot

2. Tajski numer

O tym słyszała większość, a każdy chciałby przeżyć. Podczas stosunku penis jest zasysany przez pochwę do środka, co wprawia każdego faceta w stan osłupienia graniczącego z ekstazą.

Jak ją namówić?
Patent jest prosty. W trakcie stosunku, gdy żołądź znajduje się u wejścia do pochwy, partnerka wydycha całe powietrze z płuc, a chwilę później, gdy zaczynasz wsuwać się do środka, bierze bardzo głęboki wdech, mocno kurcząc jednocześnie mięśnie łonowo-guziczne. Szaleństwo!

REKLAMA