Naprowadź jej myśli na sypialnię

Czasem bywa tak, że aby dotrzeć do celu, najlepiej wybrać okrężną drogę. Dotyczy to też sypialni. Oto 14 sprawdzonych sposobów, którymi skierujesz jej myśli we właściwym kierunku. Jakim? No jasne, że chodzi o fantastyczny seks. Z Tobą.
Paul Matthew Photography 2010/shutterstock.com
fot. Paul Matthew Photography 2010/shutterstock.com

 1.


Komplementuj ją

REKLAMA

Przypomnij sobie Wasz ostatni wspólny seks. Przypomnij sobie, co podniecającego zrobiła Twoja partnerka. Może kręci Cię sposób, w jaki mruczy, gdy ją całujesz. Może nie możesz zapomnieć dotyku jej języka. Może wciąż przypominasz sobie, jak odchylała się do tyłu, gdy była na górze. Powiedz jej, jak bardzo to Ci się podobało i że nikt nie robi tego tak dobrze, jak ona.

 2.


Zabierz ją do fryzjera

A raczej za niego zapłać. Zapytaj jej koleżankę, który salon lubi, i zafunduj jej najdroższe strzyżenie. Dobra fryzura to dla niej prawdziwy zastrzyk pewności siebie. I wcale nie chodzi tylko o wygląd. Masaż głowy, który zrobią jej u fryzjera, pozwoli jej się zrelaksować i nastroi ją na seks.

 3.


Użyj palców

Wyobraź sobie, że dotykasz kierownicy drogiego sportowego samochodu. A teraz dotknij jej w ten sam sposób. Dasz wyraz swojemu podnieceniu za pomocą delikatnego dotyku, pobudzając jej zakończenia nerwowe.

 4.


Dojdź szybko

Od czasu do czasu pozwól sobie na przedwczesny wytrysk. Jeśli to zrobisz, a potem grzecznie przeprosisz, ona pomyśli, że jest tak seksowna, że po prostu nie mogłeś się powstrzymać. Tylko nie rób tego za często, bo pomyśli, że zdziecinniałeś do reszty.

 5.


Wzrusz się

Najlepiej na jakimś filmie, na którym ona też płacze. Gdy ona to zobaczy, uzna to za dowód pełnego, bezwarunkowego zaufania. Dzięki temu sama zaufa Ci jeszcze mocniej. Badania naukowe dowodzą, że męskie łzy pomagają wyzwalać pewne białka działające jak feromony. Odkręć kurek i patrz, jak ona nabiera rumieńców.

 6.


Bądź dziwny

Najlepsze komplementy to te dziwaczne. Powiedz jej, jak cudowne ma nadgarstki, jak podnieca Cię jej kark lub jak uwielbiasz sposób, w jaki wypowiada Twoje imię. Im bardziej oryginalny będzie Twój komplement, tym dłużej będzie o nim pamiętała.

STRONA 1 z 2
REKLAMA