[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Nago czy w pończochach? Seks-newsy MH

Wywołaliśmy na Facebooku damsko-męską dyskusję na ważki temat: nago czy w pończochach? W jakim wydaniu kobiety czują się bardziej sexy, a w jakim my wolimy je w łóżku?

seksowna dziewczyna w pończochach fot. Getty Images
Okazuje się, że z Wenus na Marsa jednak nie jest tak daleko, jakby się mogło wydawać. Otóż w kwestii łóżkowego odzienia pań (lub jego braku) mówimy zgodnym, damsko-męskim chórkiem: od nagości wolimy pończochy! O zwycięstwie opcji skąpo, bo skąpo, ale jednak ubranej, zdecydowało 69% głosów fanów MH i aż 90% komentarzy pod postem na fanpejdżu WH. Wniosek? My bardziej pożądamy ich w seksownej bieliźnie, a i one skąpo ubrane czują się w łóżku lepiej. Taką zgodność opinii należałoby uczcić. Jeżeli więc nie masz jeszcze pomysłu na prezent pod choinkę, kup ukochanej pończochy z seksownym pasem. Ucieszycie się chyba oboje, prawda?

REKLAMA

REKLAMA

News 2

6– nawet o tyle wzrasta liczebność plemników w spermie facetów spożywających więcej tłustych ryb. Wykazały to badania opublikowane w „Journal of Nutrition”. Co więcej, efekt jest niemal natychmiastowy, więc jeśli wieczorem staracie się o dziecko, na lunch zamów makrelę.

News 3

Poniosło Cię i na przyjęciu świątecznym za bardzo spoufaliłeś się z koleżanką z działu? Albo, nie daj Boże, z szefową? To znany scenariusz – spędzając razem 8 godzin dziennie, stajecie się sobie bliscy, a alkohol ośmiela do działania. Ale to kiepski pomysł i na 100% wszyscy się dowiedzą. Gdy czujesz, że za bardzo Cię poniosło, idź do łazienki, umyj twarz zimną wodą, popatrz sobie w oczy i powiedz głośno: „Nie bądź idiotą!”. Jeżeli po wyjściu dalej jesteś zdecydowany kontynuować tę historię, to trudno. Ale lepiej już nie w firmie – zamówcie taksówkę i zmyjcie się bardzo dyskretnie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij