Mowa ciała kobiet - co pokazują jej stopy?

Tylko jeden na trzydziestu mężczyzn potrafi rozpoznawać ukryte sygnały seksualne, które świadczą o tym, że wpadli dziewczynie w oko. Nie zaprzepaść swojej szansy.

szpilki, uwodzenie Shutterstock.com

Okazuje się, że aby rozpoznać zainteresowaną flirtem kobietę, wystarczy patrzeć na jej nogi. Panie na widok mężczyzny, którym są zainteresowane, intuicyjnie przybierają pozę, w której wyglądają najbardziej atrakcyjnie. Siadając, starają się podkreślić długość i smukłość nóg – pochylają się pod pewnym kątem, zakładając jedną na drugą. Jeżeli ta najpiękniejsza przy tej okazji spojrzy na Ciebie spod oka raz i drugi, możesz otwierać szampana. I zamawiać u barmana dwa dobrze zmrożone kieliszki.

Światło a libido

Jeżeli chcesz, aby Twoje życie erotyczne zimą było tak samo bujne, jak latem, zabieraj ukochaną na regularne spacery. Okazuje się, że światło może mieć wpływ na libido. Badacze z European College of Neuropsychopharmacology zorganizowali serię 30-min naświetleń grupie mężczyzn. Okazało się, że poziom ich testosteronu wzrósł o ponad 50% i przełożył się na życie erotyczne. U kobiet libido również wzrasta pod wpływem światła.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co zabija Twoją ochotę na seks?

Rak jąder

Z punktu widzenia ewolucji jądra to Twój największy skarb. A o skarby trzeba dbać. Dlatego regularnie sprawdzaj pod prysznicem, czy nie ma na nich zgrubień, które mogą oznaczać nowotwór. Odpowiednio wcześnie wykryty rak jądra jest uleczalny w niemal 100%, odkryty zbyt późno – zabija.

Żona na zdrowie

20 – o tyle procent bardziej skłonni do biegania są żonaci faceci niż single (według badań Royal Economic Society).

REKLAMA