Mia Khalifa odpowiada na najczęściej wyszukiwane pytania o seksie

Gdy masz jakieś kłopotliwe pytanie dotyczące seksu, szukasz odpowiedzi w Internecie. Ale przy tak wielu sprzecznych i po prostu dziwacznych informacjach, które można znaleźć w sieci, dobrze jest odwołać się do autorytetów. A ciężko znaleźć większy autorytet w łóżkowych sprawach, niż Mia Khalifa, była gwiazda porno i aktualna gwiazda mediów społecznościowych. Oto jej odpowiedzi na najczęściej wyszukiwane seksualne zapytania. 

Mia Khalifa BRIDGET BENNETT/AFP/East News

Była wykonawczyni filmów dla dorosłych nadal jest bardzo wysoko notowana w rankingu wyszukiwania na Pornhubie, lecz swoje zainteresowania kierunkuje dzisiaj zupełnie inaczej – jest popularną komentatorką sportową i prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Ma ponad 4 miliony obserwatorów na Twitterze i prawie 28 milionów miliona na Instagramie. 

REKLAMA

My nie będziemy jej jednak zadawać pytań o przyłożenia na boisku lub instruktaż, jak zarabiać w sieci, a raczej o punktowanie w łóżku. Khalifa odpowiedziała na 9 najczęściej wyszukiwanych przez internautów pytań dotyczących seksu i randek, zebranych na podstawie danych Google Trends z ostatnich lat. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mia K. (@miakhalifa)

 

Przewiń dalej:

Gdzie jest punkt G?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Po czym poznam, że dobrze mi idzie w łóżku?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Jak wytrzymywać dłużej w łóżku?

Czy sprawne używanie języka może zrekompensować mały rozmiar penisa?

Czy seks analny boli?

Jak długo powinien trwać seks?

Dlaczego niektóre kobiety nie lubią seksu?

Gdzie jest punkt G?

Punkt G znajduje się na górnej ściance pochwy, w połowie drogi między wejściem a szyjką macicy - więc jeśli kogoś palcujesz, to powiedziałbym, że musisz wykonać palcami ruchy góra-dół, jakbyś kogoś przywoływał palcem. Wiesz, że go dotykasz, gdy masz wrażenie, że dotykasz nieco bardziej chropowatej powierzchni, jak powierzchnia orzecha. Dla każdej dziewczyny jest to inne miejsce. Trzeba trochę poeksperymentować, żeby go znaleźć. Każda dziewczyna dochodzi do swojego punktu G trochę inaczej. Ja osiągam orgazm zewnętrznie, nie za bardzo po samym stosunku, więc wolę stymulację łechtaczki od stymulacji punktu G. Ale każda dziewczyna jest inna.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

To naprawdę zależy od kobiety. Większość kobiet potrzebuje po prostu dużo gry wstępnej, żeby podniecić się na tyle, by osiągnąć orgazm. Nie chodzi tylko o znalezienie punktu G, chodzi o wiele różnych czynników, takich jak całowanie, nie spieszenie się i bycie czułym lub szorstkim, w zależności od tego, czego chce dziewczyna. Nie ma określonego czasu na grę wstępną - musisz po prostu wyczuć klimat. Musisz się jej nauczyć, nauczyć tego, co ona lubi. Jeśli ona próbuje trochę przewodzić, to podążaj za nią. Ona nie chce jeszcze, abyś zaczął uprawiać seks - chce, abyś ją trochę podrażnił. Przede wszystkim jednak nie pytaj: "Czy to już?". Nie rób tego.

Po czym poznam, że dobrze mi idzie w łóżku?

Patrz na nią, słuchaj jej i wczuwaj się w jej sytuację. Wsłuchaj się w jej jęki. Jeśli jęczy, to znaczy, że sprawia jej to przyjemność. Jeśli jej ciało zaczyna drżeć lub wygląda, jakby odprawiano na niej egzorcyzmy, to znaczy, że jest coraz bliżej. To zwykle dobry znak.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

"Nie sądzę, żeby rozmiar miał jakiekolwiek znaczenie. Najlepszy seks, jaki kiedykolwiek uprawiałam, zdecydowanie nie był z najbardziej obficie obdarzonym mężczyzną, z jakim kiedykolwiek byłam. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak traktujesz dziewczynę i jak ona się z Tobą czuje. Dla mnie szczytowanie jest bardziej związane z tym, co czuję do danej osoby, niż z tym, co ona robi. Nie wiem, czy większość dziewczyn jest taka, ale zdecydowanie powiedziałbym, żebyś nie pomijał otwierania drzwi przed nią, nie pomijał gry wstępnej. Wszystko to ma wpływ na to, czy dziewczyna osiągnie szczytowanie. Nie chodzi o to, żeby zrobić sobie pompkę i powiększyć kutasa o 4 cale. Ale istnieje coś takiego jak za mały - nie mówię, że nie istnieje. Ale jeśli on ma inne cechy, to ona przejrzy na oczy, nie zwracając uwagi na rozmiar. Po prostu bądź pewny siebie. Pewność siebie sprawi, że będziesz wyglądał na wyższego, a twój kutas będzie większy. Musisz tylko stać trochę bardziej wyprostowany i cofnąć ramiona".

Jeśli jesteś mały, możesz podłożyć poduszkę pod jej plecy, co pomoże w ustawieniu się pod kątem. Unikaj pewnych pozycji, takich jak pozycja na pieska. Jeśli dziewczyna ma duży tyłek, trudno będzie tam sięgnąć. Jeśli nie jesteś hojnie wyposażony, a ona lubi robić Ci dobrze ustami, łatwiej jej będzie zrobić Ci głębokie gardło i poczujesz się jak gwiazda rocka.

Czy sprawne używanie języka może zrekompensować mały rozmiar penisa?

Cóż, nie lubię aż tak bardzo być pieszczona na dole - ale wiele dziewczyn naprawdę to uwielbia. Część nie może bez tego osiągnąć orgazmu. Jednak ja mam bardzo, bardzo silne łaskotki po wewnętrznej stronie ud i zaczynam chichotać jak wariatka. Jestem jak Joker. To jest naprawdę nieatrakcyjne.

Jak długo powinien trwać seks?

Seks powinien trwać od 7 do 15 minut. Ja po prostu lubię, gdy seks trwa właśnie tyle. Myślę, że szybkie numerki trwają zwykle około 5-7 minut, a coś bardziej namiętnego - około 10-15 minut. Nie lubię godzinnych sesji. Czuję się wtedy zmęczona. Kończcie, ludzie. [Uwaga: Według badań Journal of Sexual Medicine z 2008 roku, Khalifa ma rację: Kobiety stwierdziły, że uważają 7-13 minut za "pożądany" czas trwania stosunku]. Seks nie powinien trwać godzinę. Jeśli trwa godzinę, oboje musicie poddać się badaniom. Na przykład, dlaczego to tak długo trwa?

Jak długo powinna trwać w takim razie gra wstępna?

Dokładnie połowę tego czasu. Gra wstępna jest bardzo ważna. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mia K. (@miakhalifa)

 

Czy seks analny boli?

Tak, tak, to prawda. To bardzo boli. I każdy, kto mówi ci, że tak nie jest i że powinnaś "po prostu się zrelaksować", jest dokładnie tą samą osobą, która mówi ci, że po prostu pije dużo wody i wysypia się, kiedy pytasz, co robi, żeby jej skóra wyglądała tak dobrze. Dziewczyny uprawiają seks analny tylko wtedy, gdy bardzo, bardzo, bardzo, bardzo lubią danego faceta.

Jaki był Twój pierwszy seks analny?

Mój pierwszy raz z seksem analnym był bardzo bolesny. Zrobiłem to tylko raz, z jedną osobą i czułem, że to mnie do niej zbliżyło, ale i tak było to bardzo bolesne. Powiem, że duża ilość lubrykantu naprawdę pomogła i po pierwszych dwóch minutach było przyjemnie, ale nawet wtedy był to inny rodzaj przyjemności. Nie mogę tego porównać do żadnej innej przyjemności seksualnej, jakiej kiedykolwiek doznałem. To było jak pierwszy raz w życiu, kiedy uprawiałem seks - bolesne i przyjemne jednocześnie. Pocę się. Moje ciało drżało. Czułem się spięta, ale jednocześnie zdezorientowana, bo to było w pewnym sensie dobre uczucie, i zanim się zorientowałem, było już po wszystkim, ale jeśli mam być szczera, nie sądzę, żebym kiedykolwiek zrobiła to ponownie. Muszę jednak powiedzieć, że plugi analne są przyjemne. Seks analny już nie tak bardzo.
 

Seks analny to fantazja wielu mężczyzn. Jakie podejście poleciłabyś im, żeby przybliżyć ich do jego realizacji?

Do analu dojdziecie małymi kroczkami. Nie mów po prostu: "Spróbujmy seksu analnego". Powiedz: "Hej, czy mogę tam wejść?". "Może chcesz spróbować korka analnego?". "Czy możemy spróbować zacząć tę zabawę palcem?". Jeśli już dojdzie do tej rozmowy i będzie zainteresowana, spróbuj zestawu do ćwiczeń analnych - to w zasadzie tylko 4 korki do tyłka różnej wielkości, żeby Twoja partnerka (lub partner) mogła do tego dojrzeć. Nie możesz po prostu włożyć tam swojego penisa - musisz pozwolić, aby otwór nieco się rozszerzył, zanim będziesz mógł wejść, sprawiając jej przy tym przyjemność.

Jak wytrzymywać dłużej w łóżku?

Wycofaj się i wróć do gry wstępnej, jeśli poczujesz, że zbliżasz się za bardzo. Drażnij się. To trochę tak, jak z podniecaniem się podczas masturbacji - o wiele lepiej jest dojść po dłuższym podniecaniu się. Takie samo podejście zastosuj podczas seksu z dziewczyną. Ona nie będzie zła, jeśli się w trakcie penetracji wyjdziesz z niej i zaczniesz pieścić ja ustami. Nie będzie nawet wiedziała, że próbujesz nie dojść. Pomyśli, że robisz to, bo chcesz ją podkręcić jeszcze bardziej, i to ją rzeczywiście jeszcze bardziej podnieci. Często zmieniaj też pozycje - oderwanie myśli od tej jednej rzeczy, która jest naprawdę przyjemna, odwróci twoją uwagę od zbyt szybkiego dojścia. Za każdym razem, gdy poczujesz, że jesteś zbyt blisko, zwróć na nią większą uwagę. Obserwuj, pobaw się jej skórą, pocałuj ją. Możesz zrobić wiele rzeczy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mia K. (@miakhalifa)

Dlaczego niektóre kobiety nie lubią seksu?

Dla mnie seks jest bardzo ważnym elementem związku. Czuję, że nie mogę być z kimś, jeśli nie łączy nas silna więź seksualna. Ale prawda jest taka, że niektóre dziewczyny po prostu nie przywiązują zbyt dużej wagi do seksu. Niektórzy faceci też - seks jest tak nisko na liście ich priorytetów, że nawet nie próbują. Dwie z moich najbliższych przyjaciółek zajmują się głównie seksem - mają setki tysięcy obserwatorów na Instagramie, prezentują wizerunek seksbomby, która jest wspaniała i nienasycona, podczas gdy w rzeczywistości nie zależy im na seksie. Czasem więc tak naprawdę nie chodzi o to, co robi facet. Chodzi o coś związanego z nią.

Kobieta może być milion różnych powodów. Może jest to dla niej bolesne. Może ma jakiś problem ginekologiczny i powinna pójść do lekarza. Może nie słuchasz wystarczająco uważnie, czego ona chce, i musisz działać wolniej lub delikatniej. Może po prostu nie ma między wami więzi. Zróbcie coś romantycznego tylko we dwoje. Nie musisz zabierać jej na Bora Bora - po prostu zróbcie coś małego i intymnego we dwoje, aby rozpalić na nowo ten płomień.

Przede wszystkim, jeśli nie uprawiacie już seksu, musicie o tym porozmawiać, bo inaczej nic się nie zmieni. Ale postępujcie bardzo ostrożnie. Gdyby moja druga połówka podeszła do mnie i powiedziała: "Nigdy nie uprawiamy seksu", wiem, że zaczęłabym się bronić. Bądź też naprawdę świadomy swoich czynów i sposobu, w jaki się zachowujesz. Czy otwierasz się na romantyczny związek? Czy może wracasz do domu wyczerpany po długim dniu pracy i wyglądasz, jakbyś nie chciał, żeby ktoś cię dotykał, a potem denerwujesz się, kiedy ona nie inicjuje zbliżenia? Może to w dużym stopniu wynikać z Twojego nastawienia i nastroju, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

REKLAMA