[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Masaż: 4 kroki do mistrzostwa

Kiedy chcesz dostać trochę przyjemności, najpierw daj coś od siebie. Zapewnij jej totalny relaks, używając swoich dłoni. Ich ruch powinien przebiegać płynnie przez całą długość jej mięśni. Gotów? 

Masaż fot. shutterstock.com
1. Przygotuj ją

Niech ona zrzuci szlafrok i położy się na łóżku (oczywiście brzuchem do dołu). Naciesz się widokiem, a następnie przyciemnij światło. Wyciśnij na dłonie trochę olejku lub oliwki do masażu i potrzyj, by go rozgrzać.

2. Bądź delikatny

Zacznij rozmasowywać mięśnie karku, następnie przejdź do ramion. Delikatnie szczyp (bierz skórę między kciuk a resztę palców) i ugniataj jej ciało. Jeśli się wzdrygnie, odejmij trochę siły. Powinna być całkowicie zrelaksowana.

3. Kontynuuj

Wróć do karku, ale następnie zjedź do dolnej części jej pleców, wykonując płynne, koliste ruchy. Użyj tej samej techniki, co przy ramionach, ale łap większe partie skóry – szczególnie po bokach pleców.

4. Zakończ mocno

Na koniec pougniataj rozpostartymi palcami dół jej pleców i pośladki. Cały masaż powinien trwać około 45 minut, ale jeśli będziesz bardzo dobry, może przedłużyć się o kolejne kwadranse – w różnych konfiguracjach...  

REKLAMA
 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij