[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

"MH Seks" już w sprzedaży!

Już dzisiaj znajdziesz w swoim kiosku numer specjalny "Men's Health Seks" - 116-stronnicowy przewodnik dla facetów stworzony wyłącznie w jednym celu: by zapewnić Ci sukces nie tylko podczas wakacyjnych podbojów.
Wydanie specjalne "MH Seks" zdobi specjalna okładka - fotografia autorstwa Davida Venni inspirowana słynnym zdjęciem Johna Lennona i Yoko Ono, wykonanym dla magazynu "Rolling Stone" przez Annie Leibovitz.
Sezon polowań. Ten w zasadzie u normalnych osobników trwa cały rok, ale przyjęło się uważać, że właśnie lato jest najlepszą porą na miłosne i seksualne podchody. Faktycznie, podczas wakacji obie płcie tak intensyfikują swoje starania o miłe spędzenie czasu, że czasem trudno jest rozpoznać, kto jest tropiącym, a kto tropionym. I to jest najprzyjemniejsze w tej całej historii, że myśliwi z nagonką są z obu stron.

Ponieważ jednak, jak to na polowaniu, zdarzają się chybione strzały i katastrofalne pudła, przygotowaliśmy numer specjalny "MH Seks", czyli aż 116 stron instruktażu w czterech działach, które z każdego zrobią wyborowego strzelca.

REKLAMA

Związki damsko-męskie, jak wiadomo, są materią arcydelikatną, więc na początek proponujemy dział, który pozwoli tę materię zrozumieć. Jak one nas widzą, co naprawdę chcą powiedzieć, gdy mówią co innego. I najważniejsze pytanie, nad którym rzadko się zastanawiamy: dlaczego one chodzą z nami do łóżka?

Kolejny, pod tytułem "Uwieść ją", pozwoli odczytać większość wysyłanych przez nie erotycznych sygnałów i odpowiednio reagować. Trzeci dział, "Kochać się z nią", jest sprawdzianem Waszej wiedzy o seksie i okazją, by podpatrzeć niektóre patenty i podszkolić technikę.

Czwarty - nie ukrywajmy, najtrudniejszy - próbuje podsuwać rozwiązania, jak tworzyć i podtrzymywać związek, unikając nudy i rutyny. Nie daj się zwieść banałom: temperatura waszych uczuć wcale nie musi z czasem spadać, a seks nawet po latach może być równie namiętny, jak na początku waszej znajomości.

Nie przegap! "MH Seks" w sprzedaży od 17 lipca!

Zobacz spis treści dodatku "Men's Health Seks"

Uwaga! Wydania specjalne "Men's Health" nie są objęte prenumeratą.

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij