Która część kobiecego ciała jest najlepszym wskaźnikiem jej libido?

Ani powłóczysty wzrok, ani bawienie się włosami nie są dowodem na to, że ta kobieta ma ochotę na bliższą znajomość. Sprawdź o jaką część ciała chodzi.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock
Odpowiedź: biodra

REKLAMA

Zdziwiony?

Shakira miała rację: „Hips don’t lie" (biodra nie kłamią ). Badacze z University of Leeds dowodzą, że kobiety z szerokimi biodrami (co najmniej 36 cm rozstawu między kośćmi bioder) mają statystycznie najwięcej partnerów seksualnych i ok. 75% z nich to były romanse na jedną noc. Ostrzegamy, że taka budowa jest również sygnałem, że kobieta łatwo zachodzi w ciążę.

Sprawdź: Kobieca mowa ciała: odczytaj jej pragnienia oraz Seks: sekrety jej ciała

Rada: Według eksperta mowy ciała biodra wysunięte do przodu sygnalizują postawę dominującą. To cenne ostrzeżenie dla Ciebie: ona jest zła. Jednak gdy przechyla biodro w jedną stronę, podkreślając swoją talię – manifestuje swoją kobiecość. To znak, że ona z Tobą flirtuje!   

MH 05/2016

Zobacz również:
Możesz nie lubić treningu nóg, ale prawda jest taka, że to on daje podstawy do budowania sylwetki, siły i formy. Ten dynamiczny zestaw pozwoli Ci przy tym spalić tyle kalorii, że nie będziesz się musiał  martwić o dłuższy pasek. Trenuj w systemie AMRAP. Jak długo? Zależy to od Ciebie, ale nie krócej niż 15 minut.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA