[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Która część kobiecego ciała jest najlepszym wskaźnikiem jej libido?

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Która część kobiecego ciała jest najlepszym wskaźnikiem jej libido?

Ani powłóczysty wzrok, ani bawienie się włosami nie są dowodem na to, że ta kobieta ma ochotę na bliższą znajomość. Sprawdź o jaką część ciała chodzi.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
Odpowiedź: biodra

Zdziwiony?

Shakira miała rację: „Hips don’t lie" (biodra nie kłamią ). Badacze z University of Leeds dowodzą, że kobiety z szerokimi biodrami (co najmniej 36 cm rozstawu między kośćmi bioder) mają statystycznie najwięcej partnerów seksualnych i ok. 75% z nich to były romanse na jedną noc. Ostrzegamy, że taka budowa jest również sygnałem, że kobieta łatwo zachodzi w ciążę.

Sprawdź: Kobieca mowa ciała: odczytaj jej pragnienia oraz Seks: sekrety jej ciała

Rada: Według eksperta mowy ciała biodra wysunięte do przodu sygnalizują postawę dominującą. To cenne ostrzeżenie dla Ciebie: ona jest zła. Jednak gdy przechyla biodro w jedną stronę, podkreślając swoją talię – manifestuje swoją kobiecość. To znak, że ona z Tobą flirtuje!   

MH 05/2016

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij