[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Jak rozmawiać z kobietą, czyli słynne "Kochanie, a jak myślisz?"

Są pytania, które nie śniły się filozofom. Kobiety natomiast potrafią je zadać na jawie i jeszcze czekać na prawidłową odpowiedź. Podpowiadamy, jak rozmawiać z kobietą, bezbłędnie odpowiedzieć na najbardziej podchwytliwe pytania i uniknąć katastrofy.

Zadane z niewinną miną pytanie: "Nie sądzisz, że moje piersi nie są już takie jędrne jak kiedyś?" może wywołać burzę, której nie dane będzie Ci przetrwać. Bądź czujny, bo błędną odpowiedzią ściągniesz na siebie gromy. (fot. bart78 2009/shutterstock.com)
Nie wystarczy wyglądać jak młody Marlon Brando i dobrze zarabiać, aby zapewnić sobie dozgonną miłość partnerki. Musisz jeszcze umieć z nią rozmawiać, a to nie takie proste. Jeśli myślisz, że najtrudniejsza jest pierwsza odzywka w chwili zawierania znajomości, to się mylisz. Prawdziwą sztuką jest umiejętność rozmowy z partnerką.

Największy ładunek wybuchowy niosą tematy poprzedzane pytaniem: "kochanie, czy mogę cię o coś zapytać?" Na te słowa powinieneś reagować jak na szelest grzechotnika. Nierozważny ruch, czyli błędna odpowiedź, może oznaczać twój koniec. Każde pytanie może okazać się pułapką. Odpowiadając, bądź ostrożny jak saper.

"Czy ten mój biust nie opadł za nisko?"

Słowa te jako fala dźwiękowa dotarły do twojego przewodu słuchowego, uaktywniły błonę bębenkową, młoteczek, kowadełko, strzemiączko, pobudziły komórki słuchowe w narządzie Cortiego, po czym w formie impulsów nerwowych znalazły się w lewej półkuli, zwanej także racjonalną, gdzie zostały zidentyfikowane przez twoje wyraźnie ograniczone centrum mowy jako niewinna prośba o informację.

REKLAMA

Ty, jak każdy mężczyzna, wiedziony potrzebą zaimponowania jej wiedzą, informujesz zgodnie z prawdą: "tak".

Chwila ciszy. A potem głos, jak złowieszczy powiew arktycznego wiatru: "to znaczy, że ci się nie podobam?"

"Co??? Ależ nie, nic podobnego..."

"Nie udawaj! Skoro moje piersi już cię nie podniecają... Mogłam się tego spodziewać! To która ma według ciebie ładniejszy biust? Twoja sekretarka?"

"Nieprawda! Ona nie ma ładniejszego..."

"Wiedziałam!!! Kiedy sprawdzałeś? W czasie ostatniej delegacji, czy już przedtem, podczas nadgodzin? Ty kłamco!!! A ja ci tak wierzyłam... Odejdź!!! Nie dotykaj mnie! Dzisiaj śpisz na kanapie!"

Masz przekichane. Zachodzisz w głowę, jak to się mogło stać. Zadała konkretne pytanie i dostała konkretną odpowiedź. To jakaś paranoja - kto przy zdrowych zmysłach pyta i nie chce znać prawdziwej odpowiedzi?! Byłeś pewien, że ona pochwali cię za spostrzegawczość i prawdomówność, a tu taka reakcja...

Powodem nieporozumienia jest odmienny sposób funkcjonowania naszego mózgu. Myślałeś, że Twoja odpowiedź uaktywni u niej tylko areał odpowiedzialny za mowę, umiejscowiony tak jak u Ciebie w racjonalnej półkuli, informując, że tkanka łączna piersi jest rozciągnięta. Stało się jednak inaczej.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij