[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Kobiecy orgazm: jak doprowadzić kobietę do rozkoszy w 20 minut?

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Kobiecy orgazm: jak doprowadzić kobietę do rozkoszy w 20 minut?

Większość kobiet osiąga orgazm w ciągu 20 minut aktu płciowego. Tak przynajmniej wynika z badań amerykańskich seksuologów.

orgazm, seks Czas to nie tylko pieniądz. To też rozkosz.
Cała sztuka polega na tym, żeby ten czas dobrze wykorzystać. Poznaj łóżkowy rozkład jazdy i nie zmarnuj ani minuty.

1.-3. minuta: pocałunek

Całując i delikatnie ssąc jej wargi, sprawiasz, że stają się one bardzo wrażliwe na dotyk. Te doznania bardzo szybko przenoszą się na inne wargi - tłumaczy Tracey Cox, autorka książki "Lepszy seks".

REKLAMA

 2.-4. minuta: pieść jej piersi

Dotykaj ich, całuj i drażnij językiem. Z początku delikatnie, później bardziej stanowczo, koncentrując się na sutkach.

 3.-7. minuta: pieść jej ciało

Używaj dłoni i języka, ale jeszcze unikaj kontaktu z łechtaczką. Zakończenia nerwowe, które wzmagają podniecenie, znajdują się na całym jej ciele.

Przeczytaj też: Kurs całowania

 7.-10. minuta: pieść jej uda

Delikatnie gładź wnętrze ud i okolice wzgórka łonowego. Używaj tylko opuszków palców, ledwo muskając jej skórę.

 10.-13. minuta: mów do niej

Nie przerywając pieszczot, opowiadaj jej, co robisz i co zamierzasz jeszcze zrobić z jej ciałem. Powiedz, jak jest piękna i jak bardzo Cię podnieca.

 13.-15. minuta: pieść łechtaczkę

Dotykaj jej delikatnie językiem lub palcem, kierując się rytmem jej oddechu - gdy zacznie oddychać szybciej, przyspiesz.

 15.-20. minuta: wejdź w nią

Jej podniecenie jest już bardzo duże i jest całkowicie gotowa na Twoje przyjęcie. Wybierz pozycję misjonarską, wchodź w nią powoli i kontroluj tempo. Powoli narastające podniecenie wraz z tempem ruchów jest najlepszą drogą do orgazmu.

MH 11/2004

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij