[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Kobiecy orgazm: erotyczny alfabet

Kobieta może osiągnąć orgazm na wiele sposobów. Oto Twój przewodnik po miejscach, które musisz odwiedzić, zanim dojdziesz do celu.

Seks analny, seks BDSM, seks oralny
1. U jak usta

Usta kobiety są silnie unerwione i mają powiązania z nerwami łechtaczki. Kiepski pocałunek redukuje o połowę Twoje szanse na seks. Kobiety wolą pocałunki bardziej „suche” i płytsze niż faceci (zapamiętaj – nie krowa, tylko zajączek).

2. P jak piersi

Badania wskazują, że pieszczoty piersi powodują wydzielanie się tych samych hormonów, co pieszczoty łechtaczki i wzmagają ukrwienie tejże. Używaj wolnych, rytmicznych ruchów, pieszcząc jej brodawki i dolną połowę piersi.

3. O jak oczy

Niektóre kobiety mogą przeżyć orgazm, tylko patrząc na podniecające obrazy. Wykorzystaj to, kochając się z nią w pozycji, w której ona może patrzeć na Ciebie. Twarz partnera w ekstazie jest silnym bodźcem seksualnym.

4. S jak słuch

Wiemy, że kobiety są wrażliwsze na mowę niż faceci. Nie zapominaj o tym. 93% kobiet podnieca się, gdy partner podczas seksu wypowiada ich imię niskim, „mruczącym” głosem.

5. K jak kolana

Eksperymenty wykazały, że elektryczna stymulacja delikatnego miejsca pod kolanem wywołuje u kobiety orgazmopodobną reakcję. Zbliżając się do łechtaczki, delikatnie przesuwaj palcami po odcinku od kolan przez wewnętrzną część ud.

REKLAMA

REKLAMA

czy ona lubi seks fot. Shutterstock
6. Ł jak łechtaczka

Samo centrum unerwienia. 95% kobiet doświadcza orgazmu łechtaczkowego. Ale pod warunkiem że będziesz do niej dochodził przez przystanki pośrednie.

7. G jak punkt G

100% orgazmu, pod warunkiem że go znajdziesz. Gdy ona leży na plecach, wsuń palec do jej pochwy, wykonując nim przywołujący ruch.

8. M jak mózg

Droga do łóżka kobiety wiedzie przez jej mózg. Zamiast kolacji przy świecach, zaproponuj partię scrabbli czy sudoku i pozwól jej wygrać. Podniecenie związane z wygraną zaktywizuje ośrodki w mózgu związane z seksem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij