Kobiecy orgazm: erotyczny alfabet

Kobieta może osiągnąć orgazm na wiele sposobów. Oto Twój przewodnik po miejscach, które musisz odwiedzić, zanim dojdziesz do celu.

Seks analny, seks BDSM, seks oralny shutterstock.com

1. U jak usta

REKLAMA

Usta kobiety są silnie unerwione i mają powiązania z nerwami łechtaczki. Kiepski pocałunek redukuje o połowę Twoje szanse na seks. Kobiety wolą pocałunki bardziej „suche” i płytsze niż faceci (zapamiętaj – nie krowa, tylko zajączek).

2. P jak piersi

Badania wskazują, że pieszczoty piersi powodują wydzielanie się tych samych hormonów, co pieszczoty łechtaczki i wzmagają ukrwienie tejże. Używaj wolnych, rytmicznych ruchów, pieszcząc jej brodawki i dolną połowę piersi.

3. O jak oczy

Niektóre kobiety mogą przeżyć orgazm, tylko patrząc na podniecające obrazy. Wykorzystaj to, kochając się z nią w pozycji, w której ona może patrzeć na Ciebie. Twarz partnera w ekstazie jest silnym bodźcem seksualnym.

4. S jak słuch

Wiemy, że kobiety są wrażliwsze na mowę niż faceci. Nie zapominaj o tym. 93% kobiet podnieca się, gdy partner podczas seksu wypowiada ich imię niskim, „mruczącym” głosem.

5. K jak kolana

Eksperymenty wykazały, że elektryczna stymulacja delikatnego miejsca pod kolanem wywołuje u kobiety orgazmopodobną reakcję. Zbliżając się do łechtaczki, delikatnie przesuwaj palcami po odcinku od kolan przez wewnętrzną część ud.

REKLAMA

REKLAMA

czy ona lubi seks fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

6. Ł jak łechtaczka

REKLAMA

Samo centrum unerwienia. 95% kobiet doświadcza orgazmu łechtaczkowego. Ale pod warunkiem że będziesz do niej dochodził przez przystanki pośrednie.

7. G jak punkt G

100% orgazmu, pod warunkiem że go znajdziesz. Gdy ona leży na plecach, wsuń palec do jej pochwy, wykonując nim przywołujący ruch.

8. M jak mózg

Droga do łóżka kobiety wiedzie przez jej mózg. Zamiast kolacji przy świecach, zaproponuj partię scrabbli czy sudoku i pozwól jej wygrać. Podniecenie związane z wygraną zaktywizuje ośrodki w mózgu związane z seksem.

Zobacz również:
REKLAMA