[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Kobiecy orgazm: czy ona udaje?

Ten problem nurtuje wielu mężczyzn, a znaczna część próbuje znaleźć kryteria oceny – udaje czy nie? Seksuolodzy dzielą orgazm kobiety na wiele faz, ale najczęściej definiują cztery. Sprawdź, jak je rozpoznać.

Udawanie orgazmu fot. shutterstock.com
 1. Podniecenie

To czas, gdy wargi sromowe kobiety stają się wilgotne, nabrzmiewają, powiększa się również łechtaczka.

Kontrola: w tych okolicznościach radzimy znaleźć jakiś moment, byś mógł na krótszą lub dłuższą chwilę znaleźć się między jej udami i tam rozstrzygnąć wątpliwości i ewentualnie podjąć działania wzmacniające jej podniecenie. 

 

REKLAMA

Udawanie orgazmu fot. shutterstock.com
2. Plateau

Tu u kobiety przyspiesza puls, wzrasta ciśnienie krwi, zmienia się tempo oddechu.

Kontrola: Ciśnienia nie sprawdzisz, nie licz też na zbadanie pulsu. Pozostaje przyspieszony oddech i szansa na wyczucie wzmożonego bicia serca. 

 

Udawanie orgazmu fot. shutterstock.com
3. Kulminacja

Jej puls szaleje (110-180), brakuje jej powietrza (oddycha nawet do 40 razy na minut ę), następują skurcze pochwy (3 do 12 razy w odstępach co sekundę).

Kontrola: Najlepiej poprzez skurcze pochwy, o ile są wyczuwalne, ale i one mogą być różnej mocy (także zależnie od umięśnienia pochwy) i częstotliwości. 

 

Udawanie orgazmu fot. shutterstock.com
4. Uspokojenie

Jej napięcie powoli opada (pamiętaj – znacznie wolniej niż twoje), rozluźniają się jej mięśnie, ale pragnie jeszcze pieszczot i stymulacji, chce się przytulać.

Kontrola: jeśli nie sprawdziłeś poprzednich faz, tu możesz tylko uważnie spojrzeć jej w oczy. Odczytasz w nich, czy rzeczywiście przeżyła coś niezwykłego. Ale radzimy – nie pytaj o to. Jak zechce, to sama powie. 

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij