[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Kobiece piersi: jak je traktować?

To normalne, że uwielbiasz na nie patrzeć i ich dotykać. Jednak zanim weźmiesz je w dłonie, sprawdź, czy znasz podstawowe zasady traktowania kobiecych piersi. 

kobiece piersi fot. Shutterstock
1. Zachowaj powściągliwość

Nie chodzi o to, że kobiety nie lubią, gdy ktoś patrzy na ich biust; nie lubią, gdy ktoś nachalnie się w niego wgapia - to chyba oczywiste. Ciebie to nie dotyczy? Pamiętaj, że szybki i dyskretny rzut oka nigdy nie jest ani tak szybki, ani tak dyskretny, jak Ci się wydaje. 

2. Mów o nich z entuzjazmem

W sytuacji łóżkowej nie ma czasu ani ochoty na głoszenie poematów. Postaw na krótki i szczery komplement – kobiety też doceniają lapidarność. Tylko uwaga, nie chodzi o "Jezu, ale cycki!", a już bardziej: "Masz wspaniałe piersi, jestem ich fanem".

 

REKLAMA

REKLAMA

piersi fot. Profimedia
3. Nie komentuj ich rozmiaru

Te o dużym biuście zazwyczaj wolałyby mieć mniejszy i na odwrót. Lepiej więc pominąć tę delikatną kwestię. Komplementując piersi, mów o uczuciach, jakie w Tobie wywołują, nie o ich rozmiarze: "Tak cudownie ich dotykać" jest 100 razy lepsze od "Są takie wielkie!". 

4. Nie zapominaj ich dotykać

Nie pomijaj ich – ani w grze wstępnej, ani podczas późniejszego zbliżenia. Informacja dla prymusów: Im dłużej będziesz pieścił okolice wokół brodawek, tym większą rozkosz jej sprawisz, gdy w końcu przejdziesz do bezpośredniego ataku. Ona doceni Twoją cierpliwość.

 

REKLAMA

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
5. Zachowaj delikatność

Na filmach pornograficznych kobiety wydają się być podniecone, kiedy jakiś brutal ugniata, miętosi ciągnie, albo gryzie ich piersi. Zapamiętaj to sobie na zawsze – 99% kobiet w realu tego nie znosi. Kobiety mają skórę delikatniejszą niż faceci i dlatego właśnie cenią subtelny dotyk.

MH 08/2015

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij