Kobiece piersi: jak je traktować?

To normalne, że uwielbiasz na nie patrzeć i ich dotykać. Jednak zanim weźmiesz je w dłonie, sprawdź, czy znasz podstawowe zasady traktowania kobiecych piersi. 

kobiece piersi fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Zachowaj powściągliwość

REKLAMA

Nie chodzi o to, że kobiety nie lubią, gdy ktoś patrzy na ich biust; nie lubią, gdy ktoś nachalnie się w niego wgapia - to chyba oczywiste. Ciebie to nie dotyczy? Pamiętaj, że szybki i dyskretny rzut oka nigdy nie jest ani tak szybki, ani tak dyskretny, jak Ci się wydaje. 

2. Mów o nich z entuzjazmem

W sytuacji łóżkowej nie ma czasu ani ochoty na głoszenie poematów. Postaw na krótki i szczery komplement – kobiety też doceniają lapidarność. Tylko uwaga, nie chodzi o "Jezu, ale cycki!", a już bardziej: "Masz wspaniałe piersi, jestem ich fanem".

 

REKLAMA

REKLAMA

piersi fot. Profimedia
fot. Profimedia

3. Nie komentuj ich rozmiaru

REKLAMA

Te o dużym biuście zazwyczaj wolałyby mieć mniejszy i na odwrót. Lepiej więc pominąć tę delikatną kwestię. Komplementując piersi, mów o uczuciach, jakie w Tobie wywołują, nie o ich rozmiarze: "Tak cudownie ich dotykać" jest 100 razy lepsze od "Są takie wielkie!". 

4. Nie zapominaj ich dotykać

Nie pomijaj ich – ani w grze wstępnej, ani podczas późniejszego zbliżenia. Informacja dla prymusów: Im dłużej będziesz pieścił okolice wokół brodawek, tym większą rozkosz jej sprawisz, gdy w końcu przejdziesz do bezpośredniego ataku. Ona doceni Twoją cierpliwość.

 

REKLAMA

Szybki numerek, kobiecy orgazm shutterstock.com
fot. shutterstock.com

5. Zachowaj delikatność

REKLAMA

Na filmach pornograficznych kobiety wydają się być podniecone, kiedy jakiś brutal ugniata, miętosi ciągnie, albo gryzie ich piersi. Zapamiętaj to sobie na zawsze – 99% kobiet w realu tego nie znosi. Kobiety mają skórę delikatniejszą niż faceci i dlatego właśnie cenią subtelny dotyk.

MH 08/2015

 

REKLAMA

REKLAMA