Kobiece fantazje: jak wydobyć jej sprośne myśli?

Fantazje seksualne jeszcze nikomu nie zaszkodziły – namów ją, by ci opowiedziała o swoich.

fantazje fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Kobiety wprawdzie dużo rzadziej niż mężczyźni, ale też fantazjują na tematy seksu. W internetowej sondzie tylko 4% uczestniczek twierdziło, że nigdy nie miało żadnych fantazji seksualnych.

REKLAMA

Oczywiście, ich fantazje wyglądają zupełnie inaczej niż nasze. Podczas gdy mężczyźni wyobrażają sobie raczej ponętne damskie ciało i to im wystarcza, kobiety częściej układają w swoich głowach całe historie – z wymarzonym facetem, krajobrazem nawet zapachem. Dla nich seks to również wszystko, co się dzieje wokół.

Co ciekawe, głównym bohaterem marzeń ponad połowy z nich był stary partner lub przyjaciel. Czy twoja partnerka opowiedziała ci kiedykolwiek o tym, o czym myśli np. w wannie? Jeśli nie, namów ją do tego. A najlepiej sprowokuj. Zatelefonuj do niej z pracy i powiedz, że ciągle myślisz, by wieczorem zrobić z nią...

Powtarzaj takie telefony w najmniej spodziewanych okolicznościach. Powinno poskutkować. W końcu się zrewanżuje. Nawet jeśli do tej pory była przykładną, cichą myszką, może się otworzyć i opowiedzieć Ci najbardziej pikantne historie, jakie kiedykolwiek słyszałeś. Prawdopodobnie opowiadała je do tej pory tylko swoim koleżankom. Teraz ty posłuchaj. Jeśli będziesz aktywnym słuchaczem – obojgu wam to wyjdzie na dobre.

Zobacz również:
Pandemia koronawirusa pokazała nam, że o formę można zadbać także w domu. Ale czy będzie to równie efektywne, co trening na siłowni? O zalety obu rozwiązań zapytaliśmy eksperta.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA