Kobieca lekcja pieszczot [seks okiem lesbijek]

Któż zna ciało kobiety lepiej niż inna kobieta? Kto wie lepiej, co sprawia jej największą przyjemność? Jamie Goddart i Kurt Brungardt, autorzy poradnika "Lesbian Sex Sekrets for Men", zdradzają sekrety gry wstępnej lesbijek. Zobaczmy, czego mogą nas nauczyć.

| Data aktualizacji: 2021-09-14
seks lesbijki fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Włosy

Odgarnij jej włosy z szyi. Ujmij je w dłoń i delikatnie pociągnij. Ten władczy gest sprawi, że odsłoni kark. To bardzo wrażliwa część jej ciała. Pieść ustami i dłonią trójkąt skóry pomiędzy uszami a dolną częścią karku. Możesz zacząć pieszczoty po kąpieli od wysuszenia jej mokrych włosów suszarką. Ciepłe powietrze działa na mokrą skórę bardzo podniecająco. Jeżeli widzisz, że przez jej ciało przechodzą dreszcze, to sygnał, że robisz to dokładnie tak jak trzeba. Więcej 

Usta

Pocieraj delikatnie ustami o jej wargi. Przez pierwszych kilka chwil nie staraj się jej naprawdę pocałować. Niedługo sama zacznie szukać ustami Twoich ust. Popatrz na nią z góry, jeżeli jej wargi są rozchylone - chce więcej. Zajmij się jej dolną wargą, obrysuj ją delikatnie koniuszkiem języka, zrób to samo z górną. Staraj się jak najbardziej opóźnić chwilę wsunięcia języka do jej ust.

Uszy

Spenetruj koniuszkiem języka każde zagłębienie jej ucha. Ssij płatek, a potem bardzo delikatnie zacznij je gryźć. Nie za mocno i nie próbuj od razu wsuwać języka do środka jej jucha. Niektóre kobiety po prostu nie znoszą obcego ciała w uchu.

Plecy

Delikatnie przesuń językiem wzdłuż kręgosłupa. Zacznij od karku i zataczaj kółka wokół każdego kręgu. Znajduje się tam mnóstwo zakończeń nerwowych, które są powiązane z erogennymi strefami. Sama taka pieszczota wystarczy, by ten wieczór zakończył się jej wielokrotnym orgazmem. Kontynuuj, zmierzając do kości ogonowej.

Piersi

Pamiętaj, że aureola wokół brodawki jest szczególnie wrażliwa. Musisz być wyjątkowo delikatny, bo zamiast rozkoszy, sprawisz ból. Nie tarmoś, tylko delikatnie zataczaj kółka palcami i językiem. A potem delikatnie weź brodawkę w usta i delikatnie ssij.

Pośladki

Niektóre pośladki lubią mocne klapsy. Jeżeli nie masz pewności, czy masz z takimi do czynienia, radzimy delikatne poklepywanie na przemian z mocniejszymi uściskami.

Wagina

Podczas pieszczot językiem spróbuj mruczeć coś cicho (może być od biedy jakaś melodyjka, ale najlepiej namiętne wyznania). Wibracje spotęgują jej rozkosz.

Zobacz też: Lesbijki: jak one to robią?

REKLAMA