[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Kobieca lekcja pieszczot [seks okiem lesbijek]

Któż zna ciało kobiety lepiej niż inna kobieta? Kto wie lepiej, co sprawia jej największą przyjemność? Jamie Goddart i Kurt Brungardt, autorzy poradnika "Lesbian Sex Sekrets for Men", zdradzają sekrety gry wstępnej lesbijek. Zobaczmy, czego mogą nas nauczyć.

seks lesbijki fot. Shutterstock
Włosy

Odgarnij jej włosy z szyi. Ujmij je w dłoń i delikatnie pociągnij. Ten władczy gest sprawi, że odsłoni kark. To bardzo wrażliwa część jej ciała. Pieść ustami i dłonią trójkąt skóry pomiędzy uszami a dolną częścią karku. Możesz zacząć pieszczoty po kąpieli od wysuszenia jej mokrych włosów suszarką. Ciepłe powietrze działa na mokrą skórę bardzo podniecająco. Jeżeli widzisz, że przez jej ciało przechodzą dreszcze, to sygnał, że robisz to dokładnie tak jak trzeba. Więcej 

Usta

Pocieraj delikatnie ustami o jej wargi. Przez pierwszych kilka chwil nie staraj się jej naprawdę pocałować. Niedługo sama zacznie szukać ustami Twoich ust. Popatrz na nią z góry, jeżeli jej wargi są rozchylone - chce więcej. Zajmij się jej dolną wargą, obrysuj ją delikatnie koniuszkiem języka, zrób to samo z górną. Staraj się jak najbardziej opóźnić chwilę wsunięcia języka do jej ust.

Uszy

Spenetruj koniuszkiem języka każde zagłębienie jej ucha. Ssij płatek, a potem bardzo delikatnie zacznij je gryźć. Nie za mocno i nie próbuj od razu wsuwać języka do środka jej jucha. Niektóre kobiety po prostu nie znoszą obcego ciała w uchu.

Plecy

Delikatnie przesuń językiem wzdłuż kręgosłupa. Zacznij od karku i zataczaj kółka wokół każdego kręgu. Znajduje się tam mnóstwo zakończeń nerwowych, które są powiązane z erogennymi strefami. Sama taka pieszczota wystarczy, by ten wieczór zakończył się jej wielokrotnym orgazmem. Kontynuuj, zmierzając do kości ogonowej.

Piersi

Pamiętaj, że aureola wokół brodawki jest szczególnie wrażliwa. Musisz być wyjątkowo delikatny, bo zamiast rozkoszy, sprawisz ból. Nie tarmoś, tylko delikatnie zataczaj kółka palcami i językiem. A potem delikatnie weź brodawkę w usta i delikatnie ssij.

Pośladki

Niektóre pośladki lubią mocne klapsy. Jeżeli nie masz pewności, czy masz z takimi do czynienia, radzimy delikatne poklepywanie na przemian z mocniejszymi uściskami.

Wagina

Podczas pieszczot językiem spróbuj mruczeć coś cicho (może być od biedy jakaś melodyjka, ale najlepiej namiętne wyznania). Wibracje spotęgują jej rozkosz.

Zobacz też: Lesbijki: jak one to robią?

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij