[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Katarzyna Warnke o związkach, randkach i facetach

Katarzyna Warnke to dziewczyna, która mówi, co myśli, i aktorka, która nie boi się wybierać trudnych ról. Oniemiejecie, gdy zobaczycie ją w „Kobietach mafii” Patryka Vegi.

Katarzyna Warnke W facetach kręci ją szczerość i... zgrabny tyłek. Niestety, jedno i drugie znalazła już u męża: Piotra Stramowskiego.
MH: Jak on powinien wyglądać na pierwszej randce?

KW: Powinien być sobą.

REKLAMA

MH: O czym facet nie powinien mówić kobiecie na pierwszym spotkaniu?

KW: O byłej dziewczynie.

MH: Czy za wspólną pierwszą kolację płacą na pół?

KW: A komu by się chciało to liczyć?

MH: Czy wypada, by po pierwszej randce zaprosił ją do siebie?

KW: Jeśli ma posprzątane, to czemu nie?

MH: Co jest bardziej irytujące: gdy się żali na trudne chwile, które przeżył, czy też szczyci sukcesami?

KW: Równie nieznośne.

MH: Czy powinien odbierać na randce telefony lub sprawdzać esemesy?

KW: Tak, jeśli ma ochotę szybko ją zakończyć.

MH: Czy powinien zdradzić, że przed spotkaniem przeglądał jej profil na FB lub Instagramie?

KW: Tylko czy to jest interesujące?

MH: Najgorsze i najlepsze miejsce na randkę?

KW: Najgorsze: zoo, najlepsze: tężnie.

MH: Co najbardziej urzeka, a co odstręcza w mężczyźnie?

KW: Urzeka zgrabny tyłek, odstręczają zaniedbane paznokcie.

MH 03/19

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij