Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Obsesyjna miłość: jak zerwać z kobietą?

Uznałeś, że wasz związek nie ma przyszłości i postanowiłeś odejść. Problem w tym, że ona wcale nie zamierza się z Tobą rozstawać. I w mgnieniu oka zamienia Twoje życie w koszmar. Jak zerwać z kobietą opętaną obsesyjną miłością? Oto nasza recepta.

fot. Creatista 2010/shutterstock.com
A miało być tak przyjemnie... Niezobowiązujący romans wakacyjny z atrakcyjną dziewczyną. Wydawało Ci się, że wszystko jest jasne i jej też chodzi o to samo, co Tobie. W którym momencie popełniłeś błąd i romans przemienił się w horror?

Jeżeli do tej pory wydawało ci się, że takie historie zdarzają się tylko w filmach, jesteś w błędzie. Z przepytanych przez nas mężczyzn jeden na pięciu miał podobne doświadczenie, a co drugi ma znajomego, który stał się obiektem obsesyjnej namiętności. Lepiej zawczasu wiedzieć, co może Ci grozić i odpowiednio zabezpieczyć się.

Dobre złego początki

Poznajesz dziewczynę - atrakcyjną, inteligentną, sympatyczną i chociaż masz już stałą partnerkę, nie możesz się oprzeć urokowi atrakcyjnej nieznajomej i nawiązujesz z nią romans. A zresztą mogło też być inaczej - jesteś wolny i co Ci szkodzi spróbować. Zobaczy się, jak to długo potrwa. Dziewczyna początkowo wydaje się też wyluzowana i nie wymaga od ciebie deklaracji.

Jest nieźle przez jakiś czas, ale przychodzi moment, że chciałbyś zakończyć tę znajomość. Tęsknisz za poprzednią partnerką albo czujesz, że ten związek staje się dla Ciebie zbyt męczący i kłopotliwy. Ale okazuje się, że tym razem nie pójdzie Ci łatwo.

Ona nie wierzy

Jest zdumiona, tak jakby to była ostatnia rzecz na świecie, której się spodziewała. Dowiadujesz się, że ona Cię kocha, a co więcej - jest przekonana, że Ty też ją kochasz, tylko o tym nie wiesz. Przecież tak wam było dobrze razem! Dzwoni i to kilka razy dziennie. Albo płacze do słuchawki, albo wręcz przeciwnie - jak gdyby nigdy nic proponuje Ci wspólne spędzenie czasu. Fakt, że odmawiasz, zupełnie nie robi na niej wrażenia.

Starasz się nie odbierać telefonów, a w pracy zapowiedziałeś sekretarce, że jak zadzwoni pani S., to Ty jesteś nieobecny. Ale ona oczywiście zawsze znajduje jakiś sposób, żeby przechytrzyć Twoje naiwne metody obrony. Podaje sekretarce inne nazwisko, a jak się nie może dodzwonić - przychodzi albo zostawia kartki za wycieraczką Twojego samochodu.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (17)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij