[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jej poczucie wartości: komplementuj z klasą

Pewność siebie jest jak afrodyzjak. Kobiety wybierają facetów, w których towarzystwie czują się dowartościowane. Największą wartość dla Twojej partnerki mają komplementy, które mówisz jej publicznie. Oto Twój plan, jak wzmocnić jej poczucie wartości. 

szczęśliwa kobieta fot. Zoom Team 2015/shutterstock
1. Kolacja z przyjaciółmi

Strategia: Komplementuj ją publicznie.

REKLAMA

Dlaczego działa? Podkreślanie zalet swojej towarzyszki publicznie przydaje im wartości i podnosi jej notowania towarzyskie. Ale z umiarem: to nie ma być w żadnym wypadku chwalenie się swoim towarem. Zwracaj uwagę raczej na jej walory umysłowe, talenty i cechy charakteru niż na wygląd. Pokaż, że jesteś z niej dumny. Lepiej działa tekst: "Nie macie pojęcia, jakim ona jest świetnym grafikiem", niż: "Tylko spójrzcie na jej nogi. Coś niewiarygodnego".

2. Masz problem w pracy

Strategia: Zapytaj ją, jak ona ocenia tę sytuację.

Dlaczego działa? Traktowanie poważnie jej opinii oznacza, że cenisz jej zdanie w strategicznych dla Ciebie sprawach. Ale nie pytaj o radę, jak masz postąpić. To ustawia ją w roli "mamuśki", co już nie jest seksowne. Ona nie chce być mamuśką, tylko partnerką, z którą się liczysz. Zwracaj raczej uwagę na jej umiejętność psychologicznej oceny ludzkich zachowań. I podziękuj jej, że pomogła Ci zauważyć coś, czego wcześniej nie dostrzegałeś.

3. Macie odmienne zdania

Strategia: Nie forsuj swojego za wszelką cenę, nawet jeśli jesteś go na 100% pewien.

Dlaczego działa? Im pewniej Twoja partnerka się czuje, mogąc wypowiadać swoje zdanie, nawet skrajnie odmienne od Twojego, tym większej pewności siebie nabiera i tym swobodniej i bezpieczniej będzie się z Tobą czuła. Pozwól jej się wypowiedzieć i słuchaj uważnie bez przerywania.

Dla niej komunikacja to podstawa związku. Przekonując ją do swojej opinii, nie próbuj jej ośmieszać czy oceniać. Zadawaj raczej nieoceniające pytania w rodzaju: "Dlaczego tak uważasz?", "A myślałaś o tym kiedyś w taki sposób...?". To sygnalizuje szacunek dla jej inteligencji i poglądów.

4. Siedzicie razem w samochodzie

Strategia: Co jakiś czas dotknij ją w nieseksualny, czuły sposób.

Dlaczego działa? Badania wskazują, że kobiety szczególnie cenią u partnerów okazywanie uczuć w sposób nieerotyczny. To oznacza zarówno dotyk i przytulenie, jak i czułe słowa, które nie są w zamierzeniu grą wstępną.

Magazyn "American Journal of Family Therapy" pisze: "Taki rodzaj okazywania uczuć sprawia, że kobieta czuje się kochana za coś więcej niż tylko za piękne ciało. Paradoksalnie sprawia to, że czuje się bardziej seksowna". No i skoro już siedzicie w samochodzie, nie zapomnij skomplementować świetnego stylu, w jakim prowadzi auto. To jeden z tych nieseksualnych komplementów, który zawsze działa.

5. Kupujesz coś dla siebie

Strategia: Zapytaj ją o zdanie, kiedy kupujesz np. komputer lub auto.

Dlaczego działa? Dla większości kobiet podział na sprawy męskie (komputery, samochody, elektroniczne gadżety) oraz kobiece (ciuchy, perfumy) jest nieznośnie irytujący i głupio szowinistyczny. Pomijając już fakt, że znamy wiele kobiet, które są fachowcami w dziedzinach uważanych za typowo męskie, to wielu facetów tylko udaje znawców. Pokaż, że obce Ci są stereotypy i posłuchaj jej rady.

MH Seks 2011 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij