Jej mieszkanie: 5 rzeczy, które powiedzą Ci jaka jest

Chcesz się dowiedzieć wszystkiego o nowej dziewczynie? Spójrz na jej mieszkanie, czytając nasz przewodnik.

blondynka w mieszkaniu fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Kto będzie trzymał stery? Spójrz na: jej poduszki

Duże, miękkie, zmysłowe i miłe w dotyku poduszki znajdziesz u bardzo kobiecej właścicielki. Uważaj jednak na kobiety, które mają na kanapie wyłącznie niewygodne skórzane i kanciaste poduchy. To może świadczyć o tym, że masz do czynienia z typem „zimna szefowa 24 h/dobę”.

2. Królewna czy dobra wróżka? Zobacz: jej zdjęcia

Obejrzyj jej zdjęcia z imprez. Czy zawsze jest w centralnym miejscu albo upozowana? To może oznaczać, że za wszelką cenę domaga się uwagi i podziwu otoczenia. Może być męczące. Mnóstwo zdjęć z psami czy kotami niechybnie oznacza rozwinięty instynkt macierzyński.

3. Czy jest trudna? Spójrz na: jej półkę

Książki ułożone ściśle według jakiejś zasady – alfabetycznie albo tematycznie – mogą według niektórych psychologów świadczyć o wysokim poziomie lęku. Ale ogólny porządek to cecha osób odpowiedzialnych. Książki w nieładzie mogą sygnalizować osobę o otwartym umyśle albo pani do sprzątania wyjechała odwiedzić rodzinę pod Lwowem.

4. Czy planuje stały związek? Szukaj: par

Dwie świeczki, obraz przedstawiający dwa żurawie, dwie lampki po obu stronach łóżka, dwie filiżanki na półce. Świadomie, lub nie, kobieta, która desperacko chce się z kimś związać, często kompletuje rzeczy parami. Weź to pod uwagę, jeżeli nie zamierzasz się angażować.

5. Czy łatwo nawiązuje kontakty? Spójrz na: meble

Mieszkanie lekko zagracone sugeruje, że masz do czynienia z osobą otwartą, bezpretensjonalną, o której wkrótce będziesz wiedział wszystko. Meble tworzące przestrzeń zamkniętą mogą odzwierciedlać zamkniętą naturę właścicielki. Często lekkie przesunięcie fotela czy krzesła, tak byście nie siedzieli jak w sali konferencyjnej, pomaga przełamać lody.

REKLAMA