[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jej mieszkanie: 5 rzeczy, które powiedzą Ci jaka jest

Chcesz się dowiedzieć wszystkiego o nowej dziewczynie? Spójrz na jej mieszkanie, czytając nasz przewodnik.

blondynka w mieszkaniu fot. Shutterstock
1. Kto będzie trzymał stery? Spójrz na: jej poduszki

Duże, miękkie, zmysłowe i miłe w dotyku poduszki znajdziesz u bardzo kobiecej właścicielki. Uważaj jednak na kobiety, które mają na kanapie wyłącznie niewygodne skórzane i kanciaste poduchy. To może świadczyć o tym, że masz do czynienia z typem „zimna szefowa 24 h/dobę”.

2. Królewna czy dobra wróżka? Zobacz: jej zdjęcia

Obejrzyj jej zdjęcia z imprez. Czy zawsze jest w centralnym miejscu albo upozowana? To może oznaczać, że za wszelką cenę domaga się uwagi i podziwu otoczenia. Może być męczące. Mnóstwo zdjęć z psami czy kotami niechybnie oznacza rozwinięty instynkt macierzyński.

3. Czy jest trudna? Spójrz na: jej półkę

Książki ułożone ściśle według jakiejś zasady – alfabetycznie albo tematycznie – mogą według niektórych psychologów świadczyć o wysokim poziomie lęku. Ale ogólny porządek to cecha osób odpowiedzialnych. Książki w nieładzie mogą sygnalizować osobę o otwartym umyśle albo pani do sprzątania wyjechała odwiedzić rodzinę pod Lwowem.

4. Czy planuje stały związek? Szukaj: par

Dwie świeczki, obraz przedstawiający dwa żurawie, dwie lampki po obu stronach łóżka, dwie filiżanki na półce. Świadomie, lub nie, kobieta, która desperacko chce się z kimś związać, często kompletuje rzeczy parami. Weź to pod uwagę, jeżeli nie zamierzasz się angażować.

5. Czy łatwo nawiązuje kontakty? Spójrz na: meble

Mieszkanie lekko zagracone sugeruje, że masz do czynienia z osobą otwartą, bezpretensjonalną, o której wkrótce będziesz wiedział wszystko. Meble tworzące przestrzeń zamkniętą mogą odzwierciedlać zamkniętą naturę właścicielki. Często lekkie przesunięcie fotela czy krzesła, tak byście nie siedzieli jak w sali konferencyjnej, pomaga przełamać lody.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij