[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Jej kod: zrozum co mówi, by ją zdobyć

Możesz mieć jak najlepsze chęci, ale jeżeli nie odczytasz ukrytego sensu w tym co ona mówi, ta znajomość może się szybko zakończyć. Jak rozkodować ukryte komunikaty kobiet radzi David Zinczenko - były redaktor naczelny amerykańskiego wydania Men's Health.

seksowna blondynka fot. Coy_Creek, 2015, shutterstock.com
Komunikaty nie wprost

Mężczyźni, jak pisze David Zinczenko w książce „Mężczyźni, miłość i seks”, oczekują od kobiety prostych komunikatów, na przykład „Zdejmij mi majtki zębami". Niestety, rzadko mają okazję to usłyszeć.

Zamiast tego ona pokazuje im w sklepie palcem seksowną bieliznę i pyta, czy ładnie by w tym wyglądała. Albo nagle mówi: „Tak dawno nie robiliśmy razem nic fajnego, kochasz mnie jeszcze?”.

Odpowiedz po prostu: „Oczywiście”. Zdejmij jej majtki zębami przy najbliższej okazji. W domu.

REKLAMA

Uczucia

Według Zinczenki jedno z najbardziej irytujących faceta pytań brzmi: „Co czujesz?”. To jedna z najbardziej fundamentalnych różnic między facetami a kobietami.

One uwielbiają analizować uczucia, a faceci w takiej sytuacji zamykają się w sobie, bo właściwie nie mają pojęcia, co mądrego odpowiedzieć. Warto, żebyś wiedział, że dla niej rozmowa o uczuciach stanowi niezbędny element gry wstępnej, więc zmuś się, bo inaczej nici z seksu.

Oto kilka użytecznych pojęć: „jestem zakochany”, „szczęśliwy”, „zafascynowany”, „tęskniłem”.

Pytania i odpowiedzi

Oprócz klasyków typu: „Czy wyglądam w tym grubo?” (skoro sama ma wątpliwości, to pewnie wygląda, ale nigdy jej tego nie mów) albo „Czy ona Ci się podoba?” (jasne, że normalnym facetom podobają się ładne kobiety, ale tego też jej nie mów), kobiety zadają pytania nie dlatego, że nie znają odpowiedzi, ale żeby wywołać konkretną reakcję.

W pytaniu: „Jaka była Twoja poprzednia dziewczyna?” nie chodzi o opis. Jej chodzi o to, żeby się upewnić, że już Cię z tamtą nic nie łączy. Oczekiwana odpowiedź powinna brzmieć: „Jesteś od niej sto razy piękniejsza, dowcipniejsza, mądrzejsza, lepsza w łóżku i lepiej prowadzisz auto”.

Twoja partnerka nie oczekuje również szczerej odpowiedzi na pytania: „Masz w pracy jakieś fajne koleżanki?”.

Zagadki samczego umysłu według Davida Zinczenki

26% mężczyzn twierdzi, że najsilniejszą ochotę na seks wywołuje u nich spokojny wieczór w domu.

32% facetów przyznało się, że zdarzało im się przeciągać nieudany związek ze względu na świetny seks.

27% uważa, że większość domowych kłótni z partnerką zaczyna się od jej pytania o to, co mu leży na sercu.

72% mężczyzn zwykle jako pierwsi inicjują seks.

34% mężczyzn twierdzi, że najważniejszym elementem świetnego seksu jest wygląd nagiego ciała partnerki.

65% nie znosi osobistych pytań ze strony partnerki.

70% bardzo ceni komplementy od partnerki. 78% przyznaje, że zdarzyło im się być „chorymi z miłości”.

56% twierdzi, że zrobią wszystko, żeby zadowolić swoją kobietę w związku.

47% facetów twierdzi, że podrywanie kobiet na jedną noc jest poniżające.

21% przyznaje, że w tajemnicy podkochuje się w swojej przyjaciółce. 

Stary dowcip, że „faceci dają miłość w zamian za seks”, nie jest prawdziwy. Mężczyźni pragną w związku czegoś więcej niż seksu – chcą być kochani za to, kim są. A ci, którzy twierdzą , że chcą tylko seksu, są po prostu niepewni swojej wartości.

MH 06/11

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij