Jakiego faceta pragną kobiety? Zostań panem sytuacji

Ty pociągasz za sznurki. Jak być panem sytuacji, ale tak, żeby Twoja partnerka myślała, że jest wręcz przeciwnie.

seksowna kobieta na łóżku fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Daj się jej poderwać

80% znajomości, które mają szanse skończyć się w łóżku, inicjują kobiety. To one wysyłają sygnały, a Twoim zadaniem jest tylko za nimi podążać. Na imprezach zajmij strategiczną pozycję w środku pomieszczenia.

Dryf w Twoją stronę będzie się wydawał bardziej naturalny, a poza tym widzi Cię trzy razy więcej kobiet. Szukaj w tłumie znajomych twarzy. Kobieta chętniej podejdzie do kogoś, kogo już wcześniej widziała, bo znajoma twarz wyłącza sygnał niebezpieczeństwa. Nawiąż kontakt wzrokowy, uśmiechaj się. I czekaj.

2. Wygraj drugą randkę

Zaczęliście rozmowę i starasz się zrobić jak najlepsze wrażenie. Super. Ale nie przesadzaj: nie zgadzaj się ze wszystkim, co ona mówi. Dr Yvonne Fulbright, specjalistka seksuolog, radzi: „Są rzeczy niezmienne, na które reaguje się instynktownie. Nas, kobiety, pociągają dominujący faceci, a nie tacy, z którymi możemy zrobić wszystko”.

Nie chodzi o kłótnię, ale o dyskusję na tematy, co do których macie inne zdania. To wprowadza ekscytujące napięcie i ona czuje, że po prostu musicie się umówić na następny raz, żeby dokończyć tę ciekawą dyskusję.

3. Uzyskaj uniewinnienie

Przeskrobałeś? I ona się o tym, oczywiście, dowiedziała? Nie wnikając, co to takiego, radzimy: nie rób uników. Gdy stawia Ci zarzuty, stań przed nią wyprostowany. To sprawi, że będziesz wyglądał na uczciwego i godnego zaufania.

Co więcej, w tej pozycji mózg działa sprawniej, a dzięki temu wymyślisz inteligentniejsze argumenty na swoją obronę. Nie zadziałało? Stop, już nie idź w zaparte. Przybierz pełen skruchy wyraz twarzy. 90% kobiet wybacza swoim facetom, jeżeli potrafią wyraźnie okazać, że jest im cholernie przykro.

zła kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

4. Wyzwól jej entuzjazm

Tak, tak, chodzi o to, żebyś przy jej entuzjastycznej zgodzie mógł sprawić sobie wreszcie ten telewizor LCD na pół ściany. Albo kino domowe, albo podróż do Peru. Słowem to, o czym marzysz, a co wymaga ustaleń, skoro macie wspólny budżet.

Dr psychologii Perry Buffington, specjalizujący się w sygnałach ciała, twierdzi, że zdobycie czyjejś aprobaty jest kwestią zrobienia tego w odpowiednim momencie. "Zacznij rozmowę wtedy, gdy jej źrenice są rozszerzone. U ludzi nastrój, w którym są bardziej przyjaźni, akceptujący i podatni na perswazję, objawia się właśnie rozszerzonymi źrenicami" – twierdzi ten cwaniak Buffington.

Spieszy Ci się? Po prostu przyciemnij światło w pokoju, a jej źrenice rozszerzą się w naturalny sposób.

"Zwróć uwagę na ruch jej oczu na sekundę, zanim odpowie. Jeżeli patrzy w prawo, to oznacza, że podejmuje decyzję w oparciu o suche fakty – bądź przygotowany na dłuższą walkę. Jeżeli patrzy w lewo, prawdopodobnie podejmie decyzję pod wpływem emocji" – tłumaczy Buffington. Jest więc szansa! Nie zapomnij powiedzieć, jak bardzo jesteś szczęśliwy, że się zgodziła.

5. Spraw, żeby pieściła Cię ustami

Pamiętacie, o co chodziło z tym psem Pawłowa? Krótko mówiąc, wykazał, że można nauczyć każdą inteligentną istotę cieszyć. się czymś obojętnym, co tylko kojarzy się z właściwym, pozytywnym bodźcem. Dr Fulbright tłumaczy: "To się nazywa uczenie społeczne. Jeżeli mózg wie, że po jakimś działaniu nastąpi nagroda, zaczyna kojarzyć działanie z tą przyjemnością".

Jak to przełożyć na realizację Twoich interesów? Otóż zadbaj o to, by każda oralna przyjemność, jakiej doświadczasz z jej strony, skojarzyła się z Twoją entuzjastyczną reakcją. Mów jej, jak fantastycznie się czujesz, jakie to cudowne, że masz przy sobie taką mistrzynię tej sztuki.

Komplementy działają na kobietę jak zastrzyk hormonu szczęścia. W krótkim czasie – zgodnie z prawem Pawłowa – Twoja partnerka zacznie odczuwać przyjemność na samą myśl o tej pieszczocie.

naga kobieta, kobieta nago shutterstock.com

6. Daj się poznać z najlepszej strony

Badania wskazują, że kobiety uważają hojnych facetów za bardziej seksownych od egoistycznych skąpców. Ale rób to umiejętnie.

Dasz pieniądze na WOŚP i grozi Ci, że ona nigdy się o tym nie dowie? No chyba że jej powiesz, ale przechwałki na temat własnego dobrego serca znacznie umniejszają znaczenie czynu w jej oczach.

Rozwiązanie? Oddaj krew. Dyskretny plasterek na ręku sprawi, że na pewno Cię o to zapyta. Efekt osiągnięty, a dodatkowo bonus w postaci doskonałego samopoczucia, jakie jest udziałem dawców krwi.

Nie o to chodzi, by ją do czegoś zmuszać. To na dłuższą metę nie działa. Mistrz potrafi zadziałać subtelnie – tak by zrobiła to, co chcesz, myśląc, że to jej własny pomysł.

REKLAMA