Co robi wrażenie na kobietach? Odpowiada Dania Ramirez

Maya Herrera z serialu "Herosi", czyli piękna Dania Ramirez zdradza, co robi na niej wrażenie u facetów. Przeczytaj i nie rób błędów, które mogą skazać Cię na wieczny stan kawalerski.

Andrew Eccles (z MH US)
fot. Andrew Eccles

Bądź ze mną szczery

Bez względu na konsekwencje. "Szczerością można ranić innych – mówi Dania. – Ale to jedyna słuszna postawa. Wolę, żeby ludzie byli ze mną szczerzy, zawsze, bez względu na konsekwencje. Nawet jeśli Twoja szczerość wytrąci mnie z równowagi, wciąż będę Cię za nią szanować". 

Miej dystans do siebie

I poczucie humoru na swój temat. To jakby druga strona szczerości, bo i Dania słynie ze swojej bezpośredniości. "Nie jestem dobra w ściemnianiu – mówi. – Nie bardzo potrafię kryć się z tym, co czuję, i natychmiast daję znać ludziom, co o nich sądzę".

Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji - mówi Dania.

Dania uwielbia facetów, którzy pozytywnie reagują na jej szczerość. Nie obrażają się, nie wycofują, tylko mają dosyć dystansu do siebie, żeby jej dowcipnie odpowiedzieć. To zaimponowało jej w narzeczonym, reżyserze Jessym Terrero. Nie próbował udawać superbohatera, a Dania wie o nich całkiem sporo, zważywszy na tytuły filmów, w których występuje. Nie próbował jej imponować. Był sobą.

Okaż nieco emocji

Przynajmniej od czasu do czasu. Ramirez zdaje sobie sprawę, że panowanie nad sobą w trudnych sytuacjach jest męskie, ale wolałaby, żeby mężczyźni raz na jakiś czas wyzbyli się swojego naturalnego stoicyzmu i okazali nieco emocji.

"Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji". Dania wspomina sytuację, kiedy na planie kolega kompletnie rozkleił się na jej oczach. "To było takie naturalne i szczere. Kobiety doskonale radzą sobie z takim natłokiem emocji na co dzień. Faceci niepotrzebnie się tego boją".

Bądź czujny

I poświęcaj mi więcej uwagi. "Faceci zapominają o drobnych gestach – mówi Dania. – Nie mam ochoty przypominać Ci na każdym kroku, żebyś mi podziękował albo mnie pochwalił. To irytujące. Naucz się to zauważać i doceniaj to, co robię".

Bądź realistą

I zapomnij o ideale kobiety. "Faceci noszą w głowach ideał kobiety. Kobiety, analogicznie, mają swój ideał mężczyzny. Ale ja chcę prawdziwego związku. Mój narzeczony sprawia, że czuję się zupełnie naturalnie, nie muszę nikogo udawać" – mówi Dania. Najbardziej seksowny facet to taki, przy którym kobieta czuje się seksowna.

Men's Health 03/2008

REKLAMA