[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

Co robi wrażenie na kobietach? Odpowiada Dania Ramirez

Maya Herrera z serialu "Herosi", czyli piękna Dania Ramirez zdradza, co robi na niej wrażenie u facetów. Przeczytaj i nie rób błędów, które mogą skazać Cię na wieczny stan kawalerski.

fot. Andrew Eccles
Bądź ze mną szczery

Bez względu na konsekwencje. "Szczerością można ranić innych – mówi Dania. – Ale to jedyna słuszna postawa. Wolę, żeby ludzie byli ze mną szczerzy, zawsze, bez względu na konsekwencje. Nawet jeśli Twoja szczerość wytrąci mnie z równowagi, wciąż będę Cię za nią szanować". 

Miej dystans do siebie

I poczucie humoru na swój temat. To jakby druga strona szczerości, bo i Dania słynie ze swojej bezpośredniości. "Nie jestem dobra w ściemnianiu – mówi. – Nie bardzo potrafię kryć się z tym, co czuję, i natychmiast daję znać ludziom, co o nich sądzę".

REKLAMA

Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji - mówi Dania.

Dania uwielbia facetów, którzy pozytywnie reagują na jej szczerość. Nie obrażają się, nie wycofują, tylko mają dosyć dystansu do siebie, żeby jej dowcipnie odpowiedzieć. To zaimponowało jej w narzeczonym, reżyserze Jessym Terrero. Nie próbował udawać superbohatera, a Dania wie o nich całkiem sporo, zważywszy na tytuły filmów, w których występuje. Nie próbował jej imponować. Był sobą.

Okaż nieco emocji

Przynajmniej od czasu do czasu. Ramirez zdaje sobie sprawę, że panowanie nad sobą w trudnych sytuacjach jest męskie, ale wolałaby, żeby mężczyźni raz na jakiś czas wyzbyli się swojego naturalnego stoicyzmu i okazali nieco emocji.

"Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji". Dania wspomina sytuację, kiedy na planie kolega kompletnie rozkleił się na jej oczach. "To było takie naturalne i szczere. Kobiety doskonale radzą sobie z takim natłokiem emocji na co dzień. Faceci niepotrzebnie się tego boją".

Bądź czujny

I poświęcaj mi więcej uwagi. "Faceci zapominają o drobnych gestach – mówi Dania. – Nie mam ochoty przypominać Ci na każdym kroku, żebyś mi podziękował albo mnie pochwalił. To irytujące. Naucz się to zauważać i doceniaj to, co robię".

Bądź realistą

I zapomnij o ideale kobiety. "Faceci noszą w głowach ideał kobiety. Kobiety, analogicznie, mają swój ideał mężczyzny. Ale ja chcę prawdziwego związku. Mój narzeczony sprawia, że czuję się zupełnie naturalnie, nie muszę nikogo udawać" – mówi Dania. Najbardziej seksowny facet to taki, przy którym kobieta czuje się seksowna.

Men's Health 03/2008

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij