[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Jak zdobyć kobietę? 5 cech, które one lubią u facetów

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Jak zdobyć kobietę? 5 cech, które one lubią u facetów

Aktorka Dania Ramirez zdradza, co robi na niej wrażenie u facetów.

seksowna kobieta fot. Shutterstock

"Bądź ze mną szczery"

Bez względu na konsekwencje. "Szczerością można ranić innych – mówi Dania. – Ale to jedyna słuszna postawa. Wolę, żeby ludzie byli ze mną szczerzy, zawsze, bez względu na konsekwencje. Nawet jeśli Twoja szczerość wytrąci mnie z równowagi, wciąż będę Cię za nią szanować". 

"Miej dystans do siebie"

I poczucie humoru na swój temat. To jakby druga strona szczerości, bo i Dania słynie ze swojej bezpośredniości. "Nie jestem dobra w ściemnianiu – mówi. – Nie bardzo potrafię kryć się z tym, co czuję, i natychmiast daję znać ludziom, co o nich sądzę".

Dania uwielbia facetów, którzy pozytywnie reagują na jej szczerość. Nie obrażają się, nie wycofują, tylko mają dosyć dystansu do siebie, żeby jej dowcipnie odpowiedzieć. To zaimponowało jej w narzeczonym, reżyserze Jessym Terrero. Nie próbował udawać superbohatera, a Dania wie o nich całkiem sporo, zważywszy na tytuły filmów, w których występuje. Nie próbował jej imponować. Był sobą. 

"Okaż nieco emocji"

Przynajmniej od czasu do czasu. Ramirez zdaje sobie sprawę, że panowanie nad sobą w trudnych sytuacjach jest męskie, ale wolałaby, żeby męż- czyźni raz na jakiś czas wyzbyli się swojego naturalnego stoicyzmu i okazali nieco emocji.

"Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji". Dania wspomina sytuację, kiedy na planie kolega kompletnie rozkleił się na jej oczach. "To było takie naturalne i szczere. Kobiety doskonale radzą sobie z takim natłokiem emocji na co dzień. Faceci niepotrzebnie się tego boją".

REKLAMA

REKLAMA

"Bądź czujny"

I poświęcaj mi więcej uwagi. "Faceci zapominają o drobnych gestach – mówi Dania. – Nie mam ochoty przypominać Ci na każdym kroku, żebyś mi podziękował albo mnie pochwalił. To irytujące. Naucz się to zauważać i doceniaj to, co robię".

"Bądź realistą"

I zapomnij o ideale kobiety. "Faceci noszą w głowach ideał kobiety. Kobiety, analogicznie, mają swój ideał mężczyzny. Ale ja chcę prawdziwego związku. Mój narzeczony sprawia, że czuj ę się zupełnie naturalnie, nie muszę nikogo udawać" – mówi Dania. Najbardziej seksowny facet to taki, przy którym kobieta czuje się seksowna. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij