Jak zdobyć kobietę? 5 cech, które one lubią u facetów

Aktorka Dania Ramirez zdradza, co robi na niej wrażenie u facetów.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

"Bądź ze mną szczery"

Bez względu na konsekwencje. "Szczerością można ranić innych – mówi Dania. – Ale to jedyna słuszna postawa. Wolę, żeby ludzie byli ze mną szczerzy, zawsze, bez względu na konsekwencje. Nawet jeśli Twoja szczerość wytrąci mnie z równowagi, wciąż będę Cię za nią szanować". 

REKLAMA

"Miej dystans do siebie"

I poczucie humoru na swój temat. To jakby druga strona szczerości, bo i Dania słynie ze swojej bezpośredniości. "Nie jestem dobra w ściemnianiu – mówi. – Nie bardzo potrafię kryć się z tym, co czuję, i natychmiast daję znać ludziom, co o nich sądzę".

Dania uwielbia facetów, którzy pozytywnie reagują na jej szczerość. Nie obrażają się, nie wycofują, tylko mają dosyć dystansu do siebie, żeby jej dowcipnie odpowiedzieć. To zaimponowało jej w narzeczonym, reżyserze Jessym Terrero. Nie próbował udawać superbohatera, a Dania wie o nich całkiem sporo, zważywszy na tytuły filmów, w których występuje. Nie próbował jej imponować. Był sobą. 

"Okaż nieco emocji"

Przynajmniej od czasu do czasu. Ramirez zdaje sobie sprawę, że panowanie nad sobą w trudnych sytuacjach jest męskie, ale wolałaby, żeby męż- czyźni raz na jakiś czas wyzbyli się swojego naturalnego stoicyzmu i okazali nieco emocji.

"Faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ich ciągła racjonalność powoduje, że wydają się kobietom zimni i pozbawieni głębszych uczuć. A kobiety pragną emocji". Dania wspomina sytuację, kiedy na planie kolega kompletnie rozkleił się na jej oczach. "To było takie naturalne i szczere. Kobiety doskonale radzą sobie z takim natłokiem emocji na co dzień. Faceci niepotrzebnie się tego boją".

REKLAMA

REKLAMA

"Bądź czujny"

I poświęcaj mi więcej uwagi. "Faceci zapominają o drobnych gestach – mówi Dania. – Nie mam ochoty przypominać Ci na każdym kroku, żebyś mi podziękował albo mnie pochwalił. To irytujące. Naucz się to zauważać i doceniaj to, co robię".

REKLAMA

"Bądź realistą"

I zapomnij o ideale kobiety. "Faceci noszą w głowach ideał kobiety. Kobiety, analogicznie, mają swój ideał mężczyzny. Ale ja chcę prawdziwego związku. Mój narzeczony sprawia, że czuj ę się zupełnie naturalnie, nie muszę nikogo udawać" – mówi Dania. Najbardziej seksowny facet to taki, przy którym kobieta czuje się seksowna. 

Zobacz również:
REKLAMA