Jak zacząć rozmowę z dziewczyną? 4 przykłady

Zrobiła na Tobie wrażenie, ale nie wiesz, jak zacząć rozmowę? Oto kilka patentów.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Dziewczyna z fitness clubu

REKLAMA

Zajmij miejsce na bieżni obok i zaczynamy.

Na początek rozmawiasz na tematy neutralne – facet w komicznych szortach, okropna (albo fajna) muzyka itp. Zapytaj, co myśli o klubie, czy chodziła gdzieś wcześniej. Spytaj, co robi, że może sobie pozwolić na ćwiczenia w takich godzinach. Nie bój się banału.

Patent polega na tym, że w siłowni większość kobiet nie czuje się pewnie, więc unikaj wszelkich kwestii związanych z ocenianiem czy pouczaniem jej. Nie mów, jak ma ćwiczyć, w jakim tempie, nie komentuj sylwetki i generalnie nie wymądrzaj się. Najlepiej sprawdzają się najzwyczajniejsze tematy.

2. Nowa koleżanka z pracy

Bądź szlachetnym rycerzem w świecie egoistycznych korporacyjnych klonów.

Przepuszczaj przodem w drzwiach, przynieś przy okazji pisma z sekretariatu, oprowadź po firmie i poznaj ją z kolegami, przynieś kawę, podziel się wiedzą starego wygi na temat firmy.

Zaproś na wspólne firmowe piątkowe wyjście na piwo. I zajmij się tym szybko, aby nikt Cię nie wyprzedził. Na Twoją korzyść działa fakt, że zestresowane nową pracą kobiety są bardziej skłonne do romansów. 

REKLAMA

REKLAMA

Seks damskim okiem - pozycje seksualne i friendzone shutterstock.com
Zaprasza Cię do siebie, ale nie daje szans na poważniejszą akcję? Musimy Cię zmartwić...

3. Atrakcyjna kelnerka

REKLAMA

Wyróżnij się.

Przychodź regularnie, siadaj w jej rewirze, wypijaj najwyżej jedno piwo i bądź uprzedzająco grzeczny. Wiesz, w tym biznesie dziewczyna ma nieustannie do czynienia z chamowatymi gośćmi i podpitymi podrywaczami, więc Twoje nienaganne maniery muszą zwrócić jej uwagę.

Nie przesadzaj z napiwkami, 10% wystarczy, inaczej pomyśli, że usiłujesz jej głupio zaimponować. W krótkiej rozmowie przy składaniu zamówienia nawiązuj do czegoś, co powiedziała poprzednim razem. Taki przejaw uwagi robi wrażenie. Za piątym razem zapytaj, kiedy kończy pracę. 

4. Kobieta ze smyczą

Okaż zainteresowanie jej psem.

Zapytaj, jaka to rasa i powiedz, że piękny. Pogłaszcz go. Właścicielki psów mają słabość do ludzi, których lubią ich psy. Pamiętaj, żeby się do swojego psa odnosić przyjaźnie. Ona to obserwuje. Zagadnij o dobrego weterynarza.

Zapytaj, kiedy i gdzie spaceruje z pieskiem, bo szukasz jakiegoś miejsca, gdzie Twój mógłby się spokojnie wybiegać. Zadbaj o to, żeby wasze psy bawiły się razem. To bardzo łączy.  

REKLAMA