[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną? 4 przykłady

Zrobiła na Tobie wrażenie, ale nie wiesz, jak zacząć rozmowę? Oto kilka patentów.

seksowna kobieta fot. Shutterstock
1. Dziewczyna z fitness clubu

Zajmij miejsce na bieżni obok i zaczynamy.

Na początek rozmawiasz na tematy neutralne – facet w komicznych szortach, okropna (albo fajna) muzyka itp. Zapytaj, co myśli o klubie, czy chodziła gdzieś wcześniej. Spytaj, co robi, że może sobie pozwolić na ćwiczenia w takich godzinach. Nie bój się banału.

Patent polega na tym, że w siłowni większość kobiet nie czuje się pewnie, więc unikaj wszelkich kwestii związanych z ocenianiem czy pouczaniem jej. Nie mów, jak ma ćwiczyć, w jakim tempie, nie komentuj sylwetki i generalnie nie wymądrzaj się. Najlepiej sprawdzają się najzwyczajniejsze tematy.

2. Nowa koleżanka z pracy

Bądź szlachetnym rycerzem w świecie egoistycznych korporacyjnych klonów.

Przepuszczaj przodem w drzwiach, przynieś przy okazji pisma z sekretariatu, oprowadź po firmie i poznaj ją z kolegami, przynieś kawę, podziel się wiedzą starego wygi na temat firmy.

Zaproś na wspólne firmowe piątkowe wyjście na piwo. I zajmij się tym szybko, aby nikt Cię nie wyprzedził. Na Twoją korzyść działa fakt, że zestresowane nową pracą kobiety są bardziej skłonne do romansów. 

REKLAMA

REKLAMA

Seks damskim okiem - pozycje seksualne i friendzone Zaprasza Cię do siebie, ale nie daje szans na poważniejszą akcję? Musimy Cię zmartwić...
3. Atrakcyjna kelnerka

Wyróżnij się.

Przychodź regularnie, siadaj w jej rewirze, wypijaj najwyżej jedno piwo i bądź uprzedzająco grzeczny. Wiesz, w tym biznesie dziewczyna ma nieustannie do czynienia z chamowatymi gośćmi i podpitymi podrywaczami, więc Twoje nienaganne maniery muszą zwrócić jej uwagę.

Nie przesadzaj z napiwkami, 10% wystarczy, inaczej pomyśli, że usiłujesz jej głupio zaimponować. W krótkiej rozmowie przy składaniu zamówienia nawiązuj do czegoś, co powiedziała poprzednim razem. Taki przejaw uwagi robi wrażenie. Za piątym razem zapytaj, kiedy kończy pracę. 

4. Kobieta ze smyczą

Okaż zainteresowanie jej psem.

Zapytaj, jaka to rasa i powiedz, że piękny. Pogłaszcz go. Właścicielki psów mają słabość do ludzi, których lubią ich psy. Pamiętaj, żeby się do swojego psa odnosić przyjaźnie. Ona to obserwuje. Zagadnij o dobrego weterynarza.

Zapytaj, kiedy i gdzie spaceruje z pieskiem, bo szukasz jakiegoś miejsca, gdzie Twój mógłby się spokojnie wybiegać. Zadbaj o to, żeby wasze psy bawiły się razem. To bardzo łączy.  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij