[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jak uwodzić: sztuka słów

Najszybsza droga do serca kobiety? Trafiony komplement, oczywiście. Tylko uważaj, bo to bardzo podstępny i zdradliwy teren. Na szczęście wskazówki MH pomogą Ci dobrnąć do szczęśliwego końca. 

Sztuka komplementów

Uwiedź ją słowami

Używaj języka zwycięzcy, a nie ofiary losu. Można się tego łatwo nauczyć.

Mów do siebie

REKLAMA

To jedna z tajemnych technik coachów – uczą swoich klientów prowadzić wewnętrzne, motywacyjne, dodające odwagi monologi w stresujących sytuacjach. Udowodniono, że brytyjscy rowerzyści trenujący do olimpiady poprawili swoje wyniki o 4% dzięki takim właśnie monologom. A jak użyć tej techniki na imprezie?

Wygląda to tak, że powtarzasz sobie pozytywne wzmocnienia i instrukcje w drugiej osobie, np.: „Jesteś fajnym facetem, dasz radę, uda Ci się. Teraz wstajesz, podchodzisz do Kasi i zapraszasz ją na drinka”. Tylko mów to w myślach albo bardzo cichutko, bo gdy Kasia usłyszy, może to źle zinterpretować. Uwiedź ją słowami Używaj języka zwycięzcy, a nie ofiary losu. Można się tego łatwo nauczyć.

Krótko i na temat

Wtrącanie co chwila słów typu: „ja tylko”, „chyba”, „może”, „ewentualnie” itp. sprawia, że brzmisz słabo i niepewnie. Powiedz jasno i prosto, czego chcesz, a zwiększysz swoje szanse osiągnięcia celu. „Zapraszam Cię teraz na drinka” jest sto razy lepsze niż: „Wiesz, pomyślałem sobie, że może poszlibyśmy gdzieś posiedzieć, no chyba że nie masz czasu...”. I pamiętaj – działaj szybko. Jeżeli wpadła Ci w oko, to podejdź do niej w ciągu trzech sekund. Policz w myślach i atakuj. W ten sposób unikniesz bicia. się z myślami i kombinowania, co powiedzieć. Im mniej kombinowania, tym pewniejszy siebie się wydasz. A gdy się nie uda? No, najwyżej się nie uda, to nie koniec świata.

Komplementy

W cenie jest spostrzegawczość i komplementy szyte na miarę. Takie, które pasują tylko do niej. Zanim ją skomplementujesz, przyjrzyj jej się bardzo dokładnie i dopiero wtedy powiedz, co Ci się w niej spodobało, np. „Masz taki oryginalny kolor włosów”, „Zwróciłem uwagę na Twój niesamowity śmiech”.  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij